Obiektywne opinie warna

Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Obiektywne opinie warna

Post autor: Reaper »

Ostatni warn jaki dostałem- wiem tematyka drażliwa itd. Ale chciałbym pominąć TEMATYKĘ bo nie chcę aby ktoś mi mówił czy mam dobre opinie czy złe zwłaszcza że inni mogli w tym tonie je wypowiadać a ja dostałem warn mimo że nie napisałem nic ponad to co było napisane do tej pory itd. Ale pytanie jest obiektywnie czy formalnie za coś takiego można dostać warn co napisałem mimo iż podobne rzeczy napisała jedna może dwie osoby w temacie a temat nie został zamknięty nawet czy po prostu można tutaj dostać warna za wszystko ?
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 4:55 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Obiektywne opinie warna

Post autor: Rysiek23 »

Drogi Reaperze warn nadaje moderator lub administrator według indywidualnej oceny posta. Akurat Twój post oceniłem ja. Napisałem o tym w tamtym temacie.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Obiektywne opinie warna

Post autor: Reaper »

[quote name='RysiekINFRA' post='68763' date='17 kwiecień 2010 - 21:22']Drogi Reaperze warn nadaje moderator lub administrator według indywidualnej oceny posta. Akurat Twój post oceniłem ja. Napisałem o tym w tamtym temacie.[/quote]



nie pytałem ciebie. Twoją opinię już znam, jak będę chciał o tym z tobą pogadać to się do ciebie odezwę.
Ostatnio zmieniony sob kwie 17, 2010 5:52 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Obiektywne opinie warna

Post autor: Aylinn »

Moja opinia jest taka jak Ryśka. O przyznaniu warna decyduje mod lub admin. Reszta nie musi się z tym zgadzać, ale jeżeli dany mod zdecydował o przyznaniu warna to widocznie musiał mieć powód.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”