Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Rysiek23 »

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AZ2Cr9KngqA&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AZ2Cr9KngqA&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Katarzyna_1 »

Prawda - polski i polonijny internet zaroił się od teorii spiskowych (i nie tylko polski i polonijny). Normalne, nikt się chyba temu nie dziwi bo internet przyjmuje każdą informację. Prawdziwą i fałszywą, mądrą i głupią, przyjemną i okrutną. Nie zauważyłam jak dotąd wiary Polaków w te teorie, a pisać w internecie każdy może.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
tomek1618
Infrzak
Posty: 93
Rejestracja: wt gru 08, 2009 12:30 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: tomek1618 »

Teoria spiskowa głosi że to był zamach.

Jaka teoria spiskowa? To oficjalna jedna z wielu hipotez prokuratorskich.

Przed dwoma godzinami w polskiej TV widziałem konferencję.

Padło zdanie. "Żadnej hipotezy nie wykluczyliśmy".

Żadnej to chyba jest jasna że zamachowej też.

Nigdy nie ufałem Jasnowidzom. Pan Piotr Listkiewicz jasno wie że prezydent jest przyczyną katastrofy.

Skąd ta pewność.

Zgadzam się z panem Piotrem L co do tego że jak nie wiele wiadomo to powstają domysły.

Teraz to co mnie najbardziej uderzyło w katastrofie Katyńskiej.

Rozwiązanie zagadki wszystkie dowody materiały itp przybędą z Moskwy to naprawdę wiarygodny kierunek.



Panowie i panie jeśli coś się nazywa teorią spiskową to w domyśle jest bzdura.

Powiem tak wiele oficjalnych wersji to bajki dla grzecznych dzieci.

Wiele prawd kiedyś było tak nie wiarygodnych że śmiało można było je nazywać teoriami spiskowymi.

Powodzenia w patrzeniu na świat.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Manfredo90 »

Co niektóre wypowiedzi tego Pana są zbyt piękne aby były prawdziwe.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: hm0 »

[quote name='Manfredo90' post='68813' date='20 kwiecień 2010 - 23:56']Co niektóre wypowiedzi tego Pana są zbyt piękne aby były prawdziwe.[/quote]



Gdyż korzysta z "promptera". Ciekawe, kto mu to pisał, hihi. :)
Awatar użytkownika
Buzz
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: wt mar 09, 2010 4:34 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Buzz »

Głosu Pana Piotra wysłuchałem uważnie i z pewnym .. zdumieniem - zdumieniem, bo usłyszałem coś, czego się akurat nie spodziewałem !

To jest najbardziej rzeczowa i logiczna opinia w sprawie katastrofy Smoleńskiej, z jaką się dotychczas spotkałem i chylę czoła przed poprawnością rozumowania Pana Piotra w tej sprawie. :excl:

Ze swej strony mogę się jedynie pod nią podpisać - dwoma rękami !!



[quote name='tomek1618' post='68809' date='20 kwiecień 2010 - 21:15']Teoria spiskowa głosi że to był zamach.

Jaka teoria spiskowa? To oficjalna jedna z wielu hipotez prokuratorskich.

Przed dwoma godzinami w polskiej TV widziałem konferencję.

Padło zdanie. "Żadnej hipotezy nie wykluczyliśmy".

Żadnej to chyba jest jasna że zamachowej też.

Nigdy nie ufałem Jasnowidzom. Pan Piotr Listkiewicz jasno wie że prezydent jest przyczyną katastrofy.[/quote]

Tomku - czy Ty nie powinieneś jeszcze raz, uważnie wysłuchać tej wypowiedzi ?

Pan Piotr stawia, (równiez moim zdaniem najbardziej prawdopodobną) tezę, ale nigdzie nie twierdzi że wie !

No i błąd logiczny - jeżeli uważasz że standardowe w takich razach stwierdzenie: "Żadnej hipotezy nie wykluczyliśmy" nalaży rozumiec jako : "Hipotezy zamachu nie wykluczyliśmy" to również mozna to rozumieć że nie mozna wykluczyc że prezydent zmarł w wyniku marskości wątroby ! Jak żadnej - to żadnej.

W tym wątku http://www.paranormalne.eu/forum/wydarzeni...html#entry68824 wyraziłem dzisiaj swoje zdanie w sprawie, zanim wysłuchałem wypowiedzi Pana Piotra.

Jeśli coś się nie zgadza, to wskaz mi proszę.

Ostatni tydzień nauczył mnie że moja babcia miała rację !

A zwykła ona mawiać, "trzymaj się wnusiu z dala od tłumu, bo najgłupszą istotą na Świecie jest motłoch".

Przekonałem sie też jeszcze raz, że Jacek Kurski też ma rację że "ciemny lud wszystko kupi" nie ma takiej głupoty, jakiej nie dałoby się mu wcisnąć.



[ external image ]
Jak na spowiedzi mówię, mówię prawdę świętą, odkryłem największą pomyłkę ludzkości,

Wszystkie mądrości w księgach zamknięto - głupota pozostała na wolności….[ external image ]
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Conspiracy »

Nie wiem czy było już gdzieś na tym forum zamieszczone, więc w razie gdyby już ktoś wcześniej to umieścił to bieżący post można usunąć.







Analiza filmiku krążącego już od jakiegoś czasu w sieci i zarazem badanego przez Wojskową Prokuraturę w Polsce:







http://www.youtube.com/watch?v=XaHFox3ovoo...eos=q5E7-NULyhg







Interpretacje pozostawiam każdemu z osobna…
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Conspiracy' post='68831' date='21 kwiecień 2010 - 16:00']Nie wiem czy było już gdzieś na tym forum zamieszczone, więc w razie gdyby już ktoś wcześniej to umieścił to bieżący post można usunąć.







Analiza filmiku krążącego już od jakiegoś czasu w sieci i zarazem badanego przez Wojskową Prokuraturę w Polsce:







http://www.youtube.com/watch?v=XaHFox3ovoo...eos=q5E7-NULyhg







Interpretacje pozostawiam każdemu z osobna…[/quote]



Analityk tak bacznie badający ten film po pierwsze wykazał się znajomością jakiegoś innego języka rosyjskiego niż jest powszechnie znany, po drugie nadinterpretacją audio-wizualną. Jak to ktoś kiedyś powiedział: każdy na dowolnym materiale zobaczy i usłyszy dokładnie to chce tam dostrzec i usłyszeć. Generalnie nie mam zamiaru poświęcać więcej czasu temu chłamowi, który świadczy tylko o nas i przynosi nam hańbę skoro jest tak popularny (zresztą wersji "dokładnych analiz" jest chyba kilkadziesiąt). Najchętniej bym to skasował ale aby nie podniósł się krzyk to zostawiam (chyba, że podniosą się głosy aby tego śmiecia wyrzucić do kosza).



Proponuję powrót do dyskusji na temat wypowiedzi pana Listkiewicza.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Conspiracy »

Jeśli Ryśku mierzi to lepiej się stanie jeśli skasujesz ;) Wersji tłumaczeń i analiz widziałem co nie miara i każdy „fachowiec” słyszał i widział coś innego – jedni mniej, drudzy więcej.







Czekam na analizę Prokuratury Wojskowej.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Smoleńsk - teorie spiskowe w ocenie Piotra Listkiewicza

Post autor: Niekwestionowany96 »

No nie wiem Conspiracy czy się doczekamy tej analizy prokuratury wojskowej... Może za 10-20 lat :). A więc czekamy...
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”