Dziura w ziemi pod Zamościem

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Rysiek23 »

Fakt donosi:



Lądowanie przybyszów z kosmosu, uderzenie meteorytu, zapadnięcie się ziemi? Na razie nikt nie wie, co wydarzyło się na polu w Niedźwiedziej Górze - pojawiła się za to wielka dziura w ziemi!



Wiadomość, z którą przybiegł do niego sąsiad, brzmiała tak fantastycznie, że Tomasz Nadłonek (34 l.) nie mógł w nią uwierzyć. No bo jak dać wiarę temu, że ni stąd, ni zowąd w środku jego pola pojawiła się ogromna dziura.



I to taka, w której może się zmieścić człowiek, ale nie wygląda na zrobioną ludzką ręką. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić tę zagadkę?



– Jestem takim niewiernym Tomaszem. Jak czegoś nie dotknę, nie uwierzę – opowiada pan Tomek, który postanowił przekonać się na własne oczy, czy sąsiad mówi prawdę. Wziął więc córeczki Justynkę oraz Lidzię i ruszył na pole.



To, co tam zobaczył wprawiło całą trójkę w osłupienie. Na górce pojawiła się tajemnicza dziura. Otwór jest duży. Ma około trzech metrów średnicy i tyle samo głębokości.



Nie jest wykopany. Brzegi są gładkie, jakby ucięte. Wygląda to tak, jakby coś z dużą siłą uderzyło z góry w pole. Albo jakby coś od spodu wciągnęło ziemię.



– Nie wiem, co o tym myśleć. Poprosiłem o pomoc władze gminy. Urzędnicy ogrodzili dziurę i na razie czekamy. Obiecano mi, że pojawi się geolog i sprawdzi wszystko – dodaje pan Tomek.



Ale czy na pewno geolog jest tu potrzebny? W okolicy nie było żadnych wierceń. Nie ma ani wodociągu ani gazociągu. Woda, która mogłaby podmyć teren, tędy nie spływa.



Nikt tu nic nie wykopywał w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Do niedawna było to zwykłe pole uprawne od zawsze należące do rodziny Nadłonków. Regularnie obsiewane, kilka razy do roku jeździły po nim traktory i kombajny.



Gdyby pod ziemią była jakaś dziura, już dawno zapadłaby się pod ich ciężarem. Może więc trzeba poprosić o pomoc badaczy zjawisk nadprzyrodzonych. Co jeśli dziura jest kraterem po uderzeniu meteorytu?



A może wręcz w tym miejscu lądował statek z obcymi na pokładzie?



Czas mija, a tajemnicza dziura spędza sen z powiek panu Tomaszowi. Na razie zasypać jej nie zamierza. Żeby wyrównać teren trzeba by bowiem nawieźć ziemi. Ale wtedy ciężarówki zniszczyły by pszenicę. Najważniejsza jest jednak ciekawość.



– Chciałbym dowiedzieć się, skąd takie coś wzięło się na moim polu – mówi z uśmiechem Tomasz Nadłonek i deklaruje, że zasypie otwór dopiero po wyjaśnieniu zagadki.

[ external image ]
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Sandra »

Skoro nie widać ziemi z wykopanego dołka, to należy przypuszczać, że taką próbkę ziemi, kosmici wzieli sobie do badania. :rolleyes:
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Dreamer »

Myślę że skoro opisał to Fuckt to dziennikarze tej poczytnej gazety nie mając o czym pisać sami wykopali tę dziurę :D A tak poważnie to mieszanie w te spray UFO zakrawa już o prowokacje ze strony autorów tego artykułu
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Arek 1973 »

Jutro?

Jutro utną pół budynku i wezmą ze sobą i znów będzie ciekawie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: CanisLupus »

To był kret na sterydach ;)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Racja nie można wszystkiego zaraz zganiać na UFO.Ale tak było zawsze to zależy od sposobu patrzenia indywidualnego człowieka na świat.Mimo wszystko sprawa jest jednak tajemnicza już poza tym że jest w Fuckcie.Istnieją inne przypadki na świecie jak dotąd nie słyszałem żadnego sensownego wyjaśnienia....
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 8:45 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CanisLupus
Infrańczyk
Posty: 124
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:25 am
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: CanisLupus »

Kolejny przekręt nautilusa i pana B.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: Sandra »

to, niby gdzie, ta ziemia z dołka?
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Pantanal' post='68921' date='25 kwiecień 2010 - 11:56']Znający życie, jeśli jest dziura to Fakt lub pan Bernatowicz zawsze znajdą świadka. Będzie to np. poruszony sprawą polny zając. Jest to towarzystwo wzajemnej adoracji, które żyje sobie z napędzania sensacji. Pamiętam ponadto kilka podobnych spraw, i to nie tak starych. Ostatnia podobna mówiła o powstaniu takiej dziury wskutek zapadniecia się ziemianki. Chyba o tym nawet na forum było.[/quote]



Świetnie to ująłeś.przypomina mi się taki program Przeklęte Rewiry z TVN Warszawa jakby nie było te same twarze ci sami ,,eksperci" i ich para nienormalne wywody.Oj idzie się pośmiać zwykła pożywka dla mas i mydlenie oczu jak im nie wstyd...Ja rozumiem każdy Polak to wielkie indywiduum i ten ograniczony umysłowo i ten z IQ Dody he he ale są pewne granice absurdu.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 5:18 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziura w ziemi pod Zamościem

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='68889' date='25 kwiecień 2010 - 00:45']Najpierw połamane drzewa, teraz dziury. Ludziom jak widać bardzo brakuje zielonych ludków. Kiedyś oskarżali ich o porwania, dziś o tajemnicze kopanie dziur. A co jutro będzie, ja się pytam!?[/quote]



Porwą Cię i się dowiesz ;)



[quote name='Sandra' post='68935' date='25 kwiecień 2010 - 21:04']to, niby gdzie, ta ziemia z dołka?[/quote]



Pod spodem sądzę że to niestety nie UFO a dzieło natury rzadkie ale ciekawe. Jeśli chodzi o dziury w byłym ZSRR po obserwacjach UFO znajdowano dziwne ''odwierty'' w ziemi wówczas analizy gleby i badania faktycznie wykazywały ciekawe własciwości. Takie otwory pojawiają się od lat 70 z tego co wiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”