Odkryto Arkę Noego!

Tajemnice zaginionych cywilizacji i zagadki współczesności. Kontrowersyjne odkrycia, hipotezy i rzeczy, o których milczą podręczniki
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Odkryto Arkę Noego!

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]... tylko problem w tym, że nie pierwszy raz. I kto wie, czy ostatni. Chińsko-turecka ekspedycja odnalazła na górze Ararat w 2007 roku ślady tajemniczego obiektu, który okazał się być kompleksową drewnianą strukturą. Według nich to Arka Noego. Nie na 100, ale na 99 procent.



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Odkryto Arkę Noego!

Post autor: ADAX »

Podobno to kolejna mistyfikacja, tak czytałem na onecie, ale kto wie.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Odkryto Arkę Noego!

Post autor: soudak040771 »

Adax napisał :


Podobno to kolejna mistyfikacja, tak czytałem na onecie, ale kto wie.


Być może jest to kolejna mistyfikacja. Jeżeli jest to prawda, to jak to z prawdą bywa, obroni się sama... Trzeba na spokojnie najzwyczajniej w świecie poczekać z osądami , które mogą być chybione i nieco na wyrost...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Odkryto Arkę Noego!

Post autor: ADAX »

Hmm dziwne, czytałem artykuł, chyba na onecie, lub na interi, że to odkrycie okazało się nieprawdziwym. Było wspomniane o tym jak pokłady rzekomego drewna arki, były zwożone tam kilka dni wcześniej, jednak nie jestem w stanie znaleźć tego wątku z powrotem, być może został usunięty.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Odkryto Arkę Noego!

Post autor: soudak040771 »

Adax napisał :


Było wspomniane o tym jak pokłady rzekomego drewna arki, były zwożone tam kilka dni wcześniej,


Po co ktoś miałby zadać sobie tyle trudu, żeby w tak niedostępny teren zwozić taką ilość drewna ? Osobiście w to nie wierzę. Myślę, że rzeczywiście coś tam znaleziono, ale obawiam się, że odkrywców mógł dosięgnąć hura optymizm, który podpowiedział im od razu, że to co znaleźli, to sławetna Arka Noego... Ten sam hura optymizm, kazał im ogłosić to zaraz światu, nie mając pewności na 100 %, z czym mają do czynienia...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Odkryto Arkę Noego!

Post autor: danut »

Tak, był taki artykuł na onecie, ale dlaczego nie zaczyna się tego typu rewelacji od przypomnienia, że Góra Ararat w Turcji jest juz dawno uznana za Święta Góre, tą Biblijną, na której osiadła Arka Noego, a poszukiwania arki w tym miejscu trwają już od kilkudziesięciu lat?- A moze została juz dawno odnaleziona, a wiadomosc o tym ukryta? Na zdjęciach z wysokości kształt tego masywu( wulkaniczny podobno) przypomina łódź, tym kiedys tłumaczono niby legendy o istniejacej tam arce, co do czego miejscowa ludnośc nie miała wątpliwości, wiec cos tu tak, czy siak nie gra. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADKI HISTORII”