UFO a Czarnobyl

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: soudak040771 »

Kasia napisała :


też jestem optymistką, ale nie wiem czy tamte czasy minęły? Historia lubi się powtarzać o czym wszyscy wiemy.


Była pieriestrojka, był 89 rok, runęły mury i wszystko mówi nam, że jednak tamte czasy minęły... Historia może i lubi się powtarzać, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić powrót radosnego komunizmu :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Katarzyna_1 »

radosny komunizm na pewno nie powróci. Na myśli mam inne formy totalitaryzmu, nawet takie o jakich się fizjologom nie śni jak mawia ferdek
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Adrian744 »

Komunizm nie musi wracac, moze byc cos bardzo podobnego do niego, chodzby NWO.

Katarzyno opowiedz jeszcze swoje spomnienia z tamtego okresu.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: ADAX »

Katastrofa w Czarnobylu wyhodowała tyle bajek i teorii, że teraz pewne sprawy nie da się wyjaśnić, a raczej powiedzieć co jest prawdą a co kłamstwem. Co do wywiadu z prof. Zbigniewem Jaworowskim nie do końca sie zgodzę. Widziałem film dokumentalny, o ludziach którzy zamieszkiwali te tereny. I uwierzcie mi że ich rodziny jak i one same posiadały widoczne ślady tamtych zdarzeń. To samo dotyczy promieniowania. Albo ktoś myśli że nadal żyje w PRL'u, albo ktoś kłamie, lecz kto...?




Podawanie jodu było więc niepotrzebne?



Teraz sądzę, że tak. Zakładaliśmy jednak najgorsze i stosowaliśmy się do, jak już teraz wiemy, przesadnie ostrożnych zaleceń międzynarodowych. Na pewno jednak uniknęliśmy koszmarnych błędów popełnionych w ZSRR, gdzie zupełnie bezsensownie przesiedlono 336 tys. ludzi z tzw. terenów skażonych. Gdyby władze sowieckie nie kiwnęły palcem w bucie, dosłownie nie zrobiły nic dla ochrony ludności przed skutkami Czarnobyla, byłoby to nieporównanie lepsze niż decyzje, które podjęto.


Hmm jod był po prostu nie skuteczny. Przeniesienie ludzi tak, owszem było głupim pomysłem, jeśli zakładano że przesiedli się ich parę kilometrów dalej. Wszyscy kłamią, więc jak można pisać coś czego się nie sprawdziło samemu ? Kto jedzie ze mną do Czarnobyla ?



aaa zapomniałbym o sprawie ufo. Czy jak kto woli kosmitów. Ja racjonalnie podchodząc do tego, myślę tu o jakiś hm, badaniach ale ze strony władz. Ciekawe czy tyle świateł i pojazdów latających pojawiają się zawsze po testach bomb jądrowych...
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 10:52 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: azor »

Tak juz jest że nie tylko nad Czarnobylem ale każdą EJ są obserwowane UFO dodam w strefach ściśle zamkniętych mnie interesuje co teraz sie dzieje w okolicy EJ Czernobyl ? Podczas awarii w Greiswaldzie w 1990 roku w Niemczech również odnotowano obserwacje UFO i to nie może być przypadek...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: azor »

A jak to nie ? Nie jednokrotnie obserwowano a nawet ''złapano'' tylko zależy jak każdy z nas interpretuje ten ''wiarygodny'' sposób. Jako najbliższy mi przykład podaję bardzo rzetelny raport MUFON CES z Greifswaldu http://www.mufon-ces.org/docs/GreifswaldE.pdf
PCXT
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 31, 2010 3:27 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: PCXT »

Należy sprawdzić, czy UFO przypadkowo nie znalazło się na miejscu katastrof jądrowych, o których informacje wciąż są zatajane.

W końcu podobno latające talerze robiły też psikusy operatorom rakiet z głowicami jądrowymi.

Np. istnieje pogląd, według którego więcej substancji z reaktora poszło w atmosferę podczas bombardowania reaktorów jądrowych - to hobby głównie Izraela. Głośnym przypadkiem było bombardowanie reaktora typu RBMK (jak w Czarnobylu) pod Bagdadem (pisał o tym z pewną obawą Przekrój).

Osobiście uważam, że zestaw bomb burzących rozpyla równie skutecznie jak para pod ciśnieniem.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Katarzyna_1 »

http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/123...jny-eksperyment

a może autor w/p artykułu ma trochę racji? Wprawdzie nie wspomina o nolach, ale...? może coś było na rzeczy.

Lubię ten temat :rolleyes:



http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/123...jny-eksperyment
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Katarzyna_1' post='84069' date='28 kwiecień 2011 - 21:48']http://odwagacywilna.nowyekran.pl/post/123...jny-eksperyment

a może autor w/p artykułu ma trochę racji? Wprawdzie nie wspomina o nolach, ale...? może coś było na rzeczy.

Lubię ten temat :rolleyes[/quote]



Co za wierutne bzdury. Wystarczy poczytać relacje pracowników elektrowni, strażaków a nawet najwyższych i niższych oficjeli mówiących o wielkim szoku a tego jest masa, po polsku też. Trochę mi to przypomina teorię o mgle i helu smoleńskim. No cóż, blogi i platformy blogowe dają możliwość pisania wszelkich bredni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”