UFO a Czarnobyl

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: azor »

Pantanal to opracowanie na temat obserwacji UFO nad zakładami przemysłowymi napisałem ja wraz z Damianem Trelą świetnym badaczem z Legnicy ( teraz ma przerwę jako stiuard ;) Damian opisał przypadki z okolic kopalni w Polkowicach od NL aż po CE -to tam poznaliśmy Marka Marcinkowskiego o on też poczynił tam ciekawe obserwacje na video ;) ja skupiłem się na obserwacjach z okolic Magnezytów oraz kopalni Brzeszcze. Uważałem i nadal uważam, że UFO w takich obszarach częściej się pojawiają.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: arek »

a czy nie jest to czasem tak że po prostu przy zakładach przemysłowych jest więcej potencjalnych obserwatorów a kominy ,czy inne wysokie zabudowania powodują ,że ludzie częściej niż zwykle patrzą w górę .Poobserwujcie swoje własne reakcje podczas pobytu w takim rejonie,w miescie w zabudowie zwartej mało kto patrzy w niebo ,tak jak w lesie ,na otwatrym terenie np. w polu trochę częściej ,a przy elektociepłowniach itp często
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: azor »

Ja jedynie ''monitoruję'' u siebie obszar przemysłowy Magnezyty - Cukrownia itd nie powiem, że nie jest ciekawie bo jest choćby ostatnie CE-1 były 3 km od ZM obserwacje mam od 1984 roku w tym dwa CE koło Zakładów z BOL.



Na pewno sytuacja jest identyczna np w okolicach kopalń itp ale brak chętnych do pracy w terenie aby wyszukać takie obserwacje. W ciągu wykonywania przez 4 lata fotek koło ZM sam miałem okazję obserwować za dnia NOL dwa razy w 2009 i 2010 roku i nie zapomnę szczególnie pierwszego zdarzenia z 16 sierpnia opis dostępny w raportach na moim blogu ;)



Pantanal ostatnio dysponuję tez bardzo ciekawymi zdjęciami z 23 kwietnia czegos co w Meksyku nazywają ''ufo serpentyny'' ;)
PCXT
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 31, 2010 3:27 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: PCXT »

Co testowano w Czarnobylu wiadomo. W Moskwie srali ogniem jak dowiedzieli się, że Izrael zbombardował atomówkę w Bagdadzie. Nagle zorientowali się, że może na terenie ZSRR mają zestaw strategicznie rozstawionych gotowych do odpalenia stacjonarnych bomb jądrowych. Pojęcia bowiem nie mieli czy ich "systemy bezpieczeństwa" zadziałają dokładnie tak, jak miały działać w projekcie - to nie było testowane! Nie wiadomo było, czy silniki Diesla rozpoczną pracę tak chyżo, jak zakładano i czy woda dalej będzie się kręcić gdy zatrzymane zostaną turbiny.

Właśnie dlatego wyłączono zabezpieczenia - by sprawdzić, czy zadziałają generatory rezerwowe. Czy gdyby USA zbombardowały turbiny reaktor przetrwałby chłodzony do momentu rozpoczęcia pracy zasilania rezerwowego? Projekty zakładały, że tak, ale Rosjanie chcieli znać to w praktyce. Każde mocarstwo chce wiedzieć, czy przypadkowo nie ma gdzieś jakiejś słabo strzeżonej bomby atomowej, gotowej do odpalenia odpowiednio wymierzoną bombą lotniczą czy rakietą.

Problemem było tak solidne "zadławienie" reaktora, że energia zaczęła się w nim wydzielać tam, gdzie nie było aparatów pomiarowych.



Wierzyłbym bardziej, że skręcono tą moc dlatego, by móc usprawiedliwić ilościowo (zanieczyszczeniami) "rozpylenie" reaktora w Bagdadzie.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Zbyszek »

Jak spadł pierwszomajowy, czernobylowy deszcz, w mediach jak grób, gęba na kłódkę,- moja zona szla ulica, cieplutki był , nie za mocny. Cos jej wyraźnie powiedziało w głowie,- schowaj się pod dachem, nie moknij, Wyraźnie ,- wspominała potem ten moment. O gadają, co tam, przecież to tylko deszcz i polazła. Po latach wyszło, ze dwie córki maja Hashimoto, nie umiera się, ale dokuczliwe. Tak sobie myślimy teraz , gdzie się schował ten ufolak, co ostrzegał.
Ostatnio zmieniony czw cze 02, 2011 6:40 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: Katarzyna_1 »

Tak mnie zatkało, że nie mogłam wydusić z siebie słowa... na razie. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: arek »

Pewnie znacie konstrukcje "oko Moskwy" ,ciekawe co by się stalo gdyby sovietom udałoby sie je uruchomic .Po to przeciez powstała ta elektrownia.Moze ten sam ufolak podszepnął inzynierom -przetestujcie brak zasilania elektrycznego ,ratując nas przed ugotowaniem w morzu mikrofal.

Może musieli przetestowac brak pradu bo uruchomienie tych anten mogło spowodowac zanik pól elektromagnetycznych .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
vrilion
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 03, 2012 8:00 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: vrilion »

tak to bardzo ciekawy temat według niektórych wręcz legenda ufologi faktycznie tak było że na kilka godzin po katastrofie elektrowni w czarnobylu zaczeły się pojawiać dziwne obiekty a nawet całe floty tych obiektów wisząc przez kilka minut nad miejscem katastrofy podobno kiedy naukowcy dokonali pomiarów promieniowania zpadło ono prawie 10 krotnie co jest bardzo dziwne poniewż kilka dni po katastrofie powinno być bardzo wysokie tak więc napewno obcy nam bardzo pomogli...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: ADAX »

Ciekawe czy za parę lat podobnie nie będzie z Fukuszimą ;) Znów ktoś powie, że widziano światła na niebie, ale przynajmniej w czasie kiedy reaktor w Czarnobylu padł, nikt nie miał amatorskich kamer i telefonów komórkowych z kamerami HD...
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: UFO a Czarnobyl

Post autor: arek »

Z całą pewnością Pajak ma już dopracowana teorię nt. temat. xD

Pewnie spiskowa teoria będzie brzmiała w taki sposób :

Awaria w Japonii ,była celowo przeprowadzonym aktem sabotażu ze strony obcych ,dla opóźnienia technicznego rozwoju tego państwa które jest pionierem we wdrażaniu techniki - ot co .Co za tym idzie świat zaczął się wolniej technicyzować a wynalazki później wejdą do normalnego życia ,co spowolni również rozwój broni jaka może być skierowana przeciwko obcym ,a ich statki desantowe już tu lecą.

;)

Taka teoria była też w przypadku Czarnobyla ale chyba bardziej prawdopodobna ze względu na sąsiedztwo "oka Moskwy".
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”