INFRA w TVN Warszawa

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Już jutro o godz. 21.00 (czwartek, 6 maja 2010) w programie "Zaklęte rewiry" kanału TVN Warszawa wystąpi m.in. Adrian (Orson). Ten odcinek będzie poświęcony słynnym obserwacjom UFO nad Jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie. Przedstawiciele INFRA wystąpią też w kilku innych edycjach programu. Wszystkich chętnych zachęcam do oglądania i wyrażania swoich opinii.
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Manfredo90 »

Super....kto może niech nagra ten program i zapoda np. na YT :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Jeśli ktoś ma ogólnopolską kablówkę (np. UPC lub Aster) powinien mieć ten program. Z udostępnieniem na YT może być problem (prawa autorskie) ale zobaczymy może uda nam się uzyskać dostęp do nagrania.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Arek 1973 »

Byłoby super gdyby to udostępnili
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='69207' date='05 maj 2010 - 23:21']Jeśli ktoś ma ogólnopolską kablówkę (np. UPC lub Aster) powinien mieć ten program. Z udostępnieniem na YT może być problem (prawa autorskie) ale zobaczymy może uda nam się uzyskać dostęp do nagrania.[/quote]



Rysiek jestem ciekaw tego programu ale z tego co wiem od Pana Darka, który również wystąpił była to typowa pogoń za ''sezonem ogórkowym'' a Pani red. za wszelką cenę chciała udowodnić że UFO to żart ? Ciekaw jestem czy zaprezentują zdjęcia jakie wysłałem tej redaktorce.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: spacemaster92 »

No sprawdziłem i mam TVN Warszawa. Czyli będę oglądał i być może wyrażę swoją opinie :P Zapowiada się ciekawie.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Katarzyna_1 »

O kurcze, nie mam u mamy kablówki, może Ktoś z Infran wrzuci po cichu ten film po emisji chociaż na pół godziny? Może się nie wyda tak skromne piractwo...
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Ze strony TVN mam zapewnienie, że program za jakiś czas będzie umieszczony na ich stronie internetowej.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

[quote name='Orson' post='69231' date='06 maj 2010 - 19:13']Byłem zdziwiony na to zapotrzebowanie sceptycyzmu, bo z tego co wiem, w programie wystąpili też Alicja Ziętek, czy Konrad Jerzak. No cóż, najwidoczniej potrzeba przeciwwagi.

A co do UFO nad Jeziorem Czerniachowskim, teorii Wilka i innych takich- to są bajki, co starałem się wykazać.[/quote]



Orson z całym szacunkiem ale starasz się coś zanegować w czy mnie brałeś przed lat udziału przeciw waga owszem ale jesli ktoś jak Ty z góry pisze że to bajki to wszelka rozmowa nie ma najmniejszego sensu. Zapytam wprost czy badałeś/rejestrowałeś jakiekolwiek zdarzenie wzrokowej obserwacji UFO w tym rejonie a było ich sporo - obserwatorami byli niejednokrotnie sami badacze.



Uważam że główny głos należy sie tym osobą którzy wówczas aktywnie dokumentowali zdarzenia z tamtych lat a jak na razie jedynym żyjącym jest Pan Dariusz Cichocki z którym wczoraj przeprowadziłem rozmowę na skypie a który rzeczowo opowiada o różnych zdarzeniach bo uczestniczył w nich osobiście.



Mam nadzieję że w jakiś sposób zobaczę te 'mocne nie'' Orsona i wyrobie sobie zdanie bo wiele relacji znam z ust Bzowskiego czy Cichockiego
Zablokowany

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”