INFRA w TVN Warszawa

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Katarzyna_1 »

Niestety nie ma jeszcze wywiadu z Orsonem na stronie TVN Warszawa. Może ktoś z Was nagrał?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: soudak040771 »

Orson napisał :


Miejmy nadzieję, że moje i Bartka kolejne wystąpienie, jak i Ryśka i Darka będą już mniej... zdefragmentowane:).


Rozumiem, że dzisiaj tj. 13 Maja o 21-szej w ,,Zaklętych rewirach'', na TVN Warszawa, znowu będziesz z Bartkiem ? Czy piszesz o czymś innym ?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='soudak' post='69509' date='13 maj 2010 - 14:13']Rozumiem, że dzisiaj tj. 13 Maja o 21-szej w ,,Zaklętych rewirach'', na TVN Warszawa, znowu będziesz z Bartkiem ? Czy piszesz o czymś innym ?[/quote]



Tak dziś o 21.00 powinien pojawić się nowy odcinek tym razem o nawiedzonym mieszkaniu na ulicy Wilczej, oczywiście w Warszawie. Udział wezmą Orson i Bartek czyli Wujek Dobra Rada.



Można już obejrzeć program z Orsonem na stronie TVN Warszawa -LINK-



Zachęcam do wyrażania opinii.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: soudak040771 »

Tak dziś o 21.00 powinien pojawić się nowy odcinek tym razem o nawiedzonym mieszkaniu na ulicy Wilczej, oczywiście w Warszawie. Udział wezmą Orson i Bartek czyli Wujek Dobra Rada.


Dzięki Ryśku za info... Trzeba będzie nam musowo ten program zobaczyć :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='RysiekINFRA' post='69510' date='13 maj 2010 - 14:49']Można już obejrzeć program z Orsonem na stronie TVN Warszawa -LINK-



Zachęcam do wyrażania opinii.[/quote]



Oczywiście chodziło mi o poprzedni program czyli UFO nad Jeziorkiem Czerniakowskim :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Jestem po emisji kolejnego programu, chciałem napisać coś miłego ale po obejrzeniu coś mnie powstrzymuje :) Czekam na Wasze opinie. Jeszcze raz też obejrzałem materiał o ulicy Bernardyńskiej i muszę przyznać, że trochę emocjonalnie napisałem swoją recenzję, ale to wynika z zupełnie innego podejścia do tego zagadnienia niż mają dziennikarze. Cieszę się, że w ogóle ten temat jest poruszany. Rozumiem, że program reporterski rządzi się swoimi prawami.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Newsman »

Program okazał się spirytystyczną tubą i tak nie miało być w założeniach. Kulminacyjnym momentem stało się wykrycie przez panią Ziętek trzech uciśnionych dusz za pomocą busoli. Gratulacje, ale czegoż innego mogliśmy się spodziewać po dziennikarzach :/

Najgorsze z tego wszystkiego wydaje się to, że pojawiają się w nim "eksperci" od bycia duchami, którzy sieją propagandę o New Ageowym zabarwieniu. Ciekaw jestem, ilu widzów zadaje sobie pytanie, skąd taki pan Jerzak to wszystko wie a ilu przyjmuje to w oparciu o "autorytet eksperta".

Trochę żałuję, że się na to zgodziliśmy. Mówiłem od początku, że niezależnie co i jak mądrze powiedzą Orson i Rysiek, zawsze zmontują to sobie w TVNie na swój sposób. To może wklejmy tu to, co miało zostać powiedziane a zastało "wycięte".
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='69510' date='13 maj 2010 - 16:49']Tak dziś o 21.00 powinien pojawić się nowy odcinek tym razem o nawiedzonym mieszkaniu na ulicy Wilczej, oczywiście w Warszawie. Udział wezmą Orson i Bartek czyli Wujek Dobra Rada.



Można już obejrzeć program z Orsonem na stronie TVN Warszawa -LINK-



Zachęcam do wyrażania opinii.[/quote]



Ryśku to wszystko co w tym linku to nie cały program ? Początek zapowiada się ciekawie ale nie widzę wypowiedzi Pana Darka ? Co do Orsona (zabawny ;)) to jak pisałem chłopak jest źle doinformowany bo nie chodzi o żadnego Pana żara jak mówi tylko Pawła żarnocha byłego pracownika TVP wystarczyło podejść na Bernardyńską bo tam ten ''staruszek'' mieszka. To ja wiem więcej mieszkając prawie 500 km od Warszawy. Co dalej mówiono ?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Katarzyna_1 »

http://www.tvnwarszawa.pl/10348,program.html tu można obejrzeć film.

Jestem pod wrażeniem, chyba pęknę ze śmiechu. Pan reporter "varsawianista" powiedział, że jedno z mieszkań nie było zamieszkałe do lat 90-tych (w podtekście bo tam straszyło). Jestem przekonana, że ta bajka była wymyślona i puszczona w obieg przez administratora budynku za czasów głębokiej komuny, po to, aby ludzie nie interesowali się tym pustostanem i tak powstała legenda miejska. A dlaczego? Otóż ten pusty lokal służył jako ubeckie mieszkanie operacyjne.

W kwartale ulic: Wilcza, Al. Ujazdowskie, Piękna, Mokotowska, niemal w każdym budynku znajdowało się takie mieszkanie operacyjne, a to z prostej przyczyny - Ambasady moi drodzy Ambasady! i to wyłącznie zachodnie m.in. USA, WB. i inne instytucje, które należało inwigilować. Ale by się Waldorf uśmiał z tego reportażu, gdyby żył.

A co do wypowiedzi p. Jeżaka o dziwnym zachowaniu się zwierząt to chyba powinien wiedzieć, że zwierzęta wyczuwają nastrój swojego właściciela, jeśli właściciel się czegoś boi, to zwierze to po prostu wyczuje i zwyczajnie dostaje głupawki jak jego pan wierzący w duchy.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Manfredo90 »

Pani Alicja Ziętek też nieźle w tym filmiku przyaktorzyła...



A jej jedna wypowiedź rozwaliła mnie na kolana... " ....sprawa przedawnioniona...nie, jest nadal świeża"...



Teraz zabieram się za oglądanie tego odcinka poświęconemu jezioru czerniakowskiemu.
Zablokowany

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”