INFRA w TVN Warszawa

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Oczywiście jeszcze nie oglądałem programu ale może wskażę na pewną istotną sprawę. Można twierdzić, że pan Bzowski był szaleńcem tak jak robi to Orson. Można też powiedzieć, że ja czy Arek czy też inni jesteśmy obłąkani bo zajmujemy się zjawiskiem UFO. OK, każdy ma prawo tak uznać. Ale co z dziesiątkami i setkami osób zgłaszających obserwacje czegoś czego nie rozumieją? Jak rozumiem szaleńcy ciągną do szaleńców? Pan Bzowski w specyficzny sposób interpretował niektóre zdarzenia, i prawdę mówiąc nie zgadzam się z nim, jednak wykluczając przypadki kiedy to sam występował jako świadek otrzymywał niezliczoną ilość relacji od osób trzecich. Oczywiście, możesz ich również uznać za wariatów ale chyba zdrowy rozsądek podpowiada, że ci ludzie nie bredzili zgodnym chórem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

I to jest Twój argument oj Orson wygląda na to że nie za wiele wiesz coś wiesz ale nie wiesz w którym kościele biją dzwony i TVN puszcza takie wypowiedzi ? Żenada ! Dobrze ze odmówiłem redaktorce mojego wywiadu ;) Szkoda że śp Bzowski nie może się obronić i przekazać swoje uwagi i wnioski. Piszesz o Bzowskim ale tam nie tylko on brał udział nazwisk nie wymienię bo to kilka osób więc wszyscy muszą być wg ciebie mitomanami.



Czy choć raz poznałeś tego człowieka że tak po nim jedziesz bezpodstawnie że próbował badać ''nieznane'' inaczej niż inni był niekonwencjonalnym badaczem przeczytaj jak pisał o nim Lucjan Znicz Sawicki czy Rzepecki wart osie z tym zapoznać to ludzie numer jeden w ufologii. Nie ze wszystkim i ja się zgadzałem co pisał i umiał to przyjąć ale porównywanie go do Pająka jest przesadą i naginaniem faktów dlatego że on sam nie akceptował poglądów Pająka wiem o tym z rozmów tel. i korespondencji jakie prowadziłem kilka lat.







piszesz...



''On był po prostu chory, o czym świadczy to, o co pisał, co twierdził, że widział, podczas, gdy inni tego nie widzieli i jego relacje, które są typowe dla mitomanów. ''



Zatem zapraszam do literatury choćby mojego opracowania CE-3 z Nockowej Będzienicy gdzie cala rodzina musiała być mitomanami bo nikt inny tego nie zauważył. Takich zdarzeń jest znacznie więcej.



Jak to mówią łatwo jest wszystko zanegować ale gorzej samemu coś wypracować....
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Rysiek23 »

Dyskusje o panu Bozowskim może przenieśmy do innego tematu a tutaj komentujmy program.



Jestem po obejrzeniu tego odcinka więc moje wrażenia na gorąco:



Program mocno ciążący ku sensacji i stworzeniu nastroju grozy. Orson wypadł świetnie ale... ale jako ekspert od UFO :) Jak rozumiem wszelkie jego sceptyczne komentarze, o których nam tu wspominał zostały wycięte bowiem trochę burzyłyby ten nastrój, o którym wspomniałem. Pojawiło się bowiem dwóch świadków i jakiś film, na moje oko prezentujący wspaniały przelot lampionów. Był też Alex Kłoś, dziennikarz Gazety Wyborczej, którego swego czasu gorąco namawiałem na rozwikłanie zagadki zdarzenia przy ul. Bernardyńskiej. Otrzymałem wtedy odpowiedź, że nie ma na to czasu. Jednak tym razem znalazł aby wiele mówić o Marcinie Mizerze :) Tego ostatniego niestety z nieznanych powodów zabrakło a na pewno opowiedziałby wiele. Moim zdaniem najciekawszej wypowiedzi udzielił pan Dariusz Cichocki, którego swego czasu miałem przyjemność poznać osobiście. Opowiadał o wspólnych badaniach z Bzowskim i o tym, że mieli do czynienia z czymś... niezidentyfikowanym, nieznanym. Nie powiedział z czym. To było bardzo szczere i wiarygodne.

Wielka szkoda, że redaktorzy umieścili tylko jedno (o ile nie przegapiłem czegoś) zdjęcie archiwalne choć wiem ze i my i Arek Miazga dostarczyliśmy im ich w sumie kilkunastu.

Generalnie program oceniam jako sensacyjny dlatego obawiam się jak wypadnie moja wypowiedź, której udzieliłem wczoraj na tematu tajemnicy lasu w Płochocinie :)
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 7:46 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Staszewski »

Skoro zmanipulowano wypowiedź Orsona że wyszedł na eksperta od UFO, to co będzie zemną?! :( Pewnie wyjdę na eksperta od McDonalda :( :(
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 7:53 pm przez Staszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
O tempora! O mores!
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: soudak040771 »

A mnie po tym programie zastanawia jedno... Warszawa jest stolicą Polski, jak mniemam każdy o tym wie..... Czy jest możliwe,aby te wszystkie manifestacje nie zostały uchwycone w tak ważnym miejscu jak Warszawa, przez radary naszej dzielnej armii ? Jeżeli nic nie zostało uchwycone, to co na ten wyemitowany program, mogą nam powiedzieć , nasi obrońcy polskich niebios ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

Dziękuję Ryśku ;) z Twojego sprawozdania wynika że rację miał Pan Dariusz no ale takie są już media dlatego jak mi wczoraj powiedział unika ich jak może a w ten program to w sumie ja go ''wkręciłem'' szkoda że Pani red. nie skontaktowała sie z jeszcze żyjącym innym badaczem P.Żarnochem mieszka nadal na Bernardyńskiej był autorem kilku zadziwiających fotek z mostu na J.Cz.



A Pan Mizera wow a co on wie o tych terenach ?



Faktycznie szkoda że fatygowałem sie z tymi fotkami jak żadnej nie zaprezentowano pewnie za mało sensacyjne ? Ryśku pogadaj z p. Darkiem na skypie dowiedziałem sie wiele nieznanych dotąd rzeczy z tego rejonu.
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Staszewski »

I tak poza tym czekam aż ktoś puści w Internet ten odcinek! :D
O tempora! O mores!
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Kalatos »

No i wyszło jak wychodzi zawsze z mediami..coś powiesz a oni wytną i zmanipulują. Temu teraz mądry Polak po szkodzie. Dla wszystkich tych którzy będą chcieli następnym razem udzielić wywiadu Tv lub gazecie podpowiem że istnieje coś takiego jak autoryzacja swoje wypowiedzi. Czyli to co ma być w programie dostajecie na piśmie i możecie sami zdecydować co będzie a czego nie, jeżeli nie zgadzacie się z tym co jest w autoryzacji to nie udzielacie takiej zgody. Co za tym idzie nie mogą tego puścić. Ten ruch zastosuję 11 Maja... Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

Tak to prawda ja tak robię od pewnego czasu jeśli jakaś gazeta poprosi mnie o wywiad z nimi trzeba uważać ja też się raz przejechałem.
Zablokowany

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”