INFRA w TVN Warszawa

Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Staszewski »

O autoryzację trzeba się ubiegać! o! :D
O tempora! O mores!
Awatar użytkownika
Manfredo90
Infrańczyk
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 9:46 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Manfredo90 »

Azor...chodzi Ci o "Nowiny" ?
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 8:36 pm przez Manfredo90, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: soudak040771 »

Orsonie, nie ma co płakać nad już rozlanym mlekiem. Zostałeś ekspertem od Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, to niech tak zostanie. Widać tak musiało być... :)
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 8:41 pm przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Staszewski »

Ze mnie na pewno zrobią eksperta od hamburgerów! Chyba też muszę zadzwonić do tej pani :>
O tempora! O mores!
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: soudak040771 »

Orson napisał :


Rozmawiałem przed chwilą z panią dziennikarką, która wytłumaczyło co i jak, a nie inaczej i obiecała, że w kolejnym odcinku nie wytną mojego ustosunkowania się do całości rzeczy, jak i potraktują z odpowiednim dystansem sprawę z lasem.

No zobaczymy, co z tego wyjdzie.


Patrz mój post wyżej... tak już jest, że wszelkie sprostowania po czasie, nie przynoszą zamierzonego efektu... Będzie się pamiętało, że wystąpiłeś w roli opowiadającego eksperta, ba współzałożyciela portalu o wszystkich tych niewyjaśnionych zjawiskach :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: azor »

[quote name='Manfredo90' post='69278' date='07 maj 2010 - 00:36']Azor...chodzi Ci o "Nowiny" ?[/quote]



Nie Super Nowości ale to było bodaj w 2003 roku i zaproponowała mi wywiad moja koleżanka ale napisała o kilka rzeczy za dużo ;)



[quote name='Orson' post='69284' date='07 maj 2010 - 01:01']Rozmawiałem przed chwilą z panią dziennikarką, która wytłumaczyło co i jak, a nie inaczej i obiecała, że w kolejnym odcinku nie wytną mojego ustosunkowania się do całości rzeczy, jak i potraktują z odpowiednim dystansem sprawę z lasem.

No zobaczymy, co z tego wyjdzie.[/quote]





Orson to już po fakcie, zatem teraz od Ciebie będziemy zdobywać ''wiedzę na temat UFO''. ;) a sceptyka zapewne na tym forum jeszcze znajdziemy choćby Mariusza.
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: INFRA w TVN Warszawa

Post autor: Staszewski »

O MATKO Adrian ma racje, ja rzeczywiście podpisałem cyrograf! i to na jego plecach o ja przeklęty :( tak się kończy nie czytanie umów i nie znajomość prawa :(



Pozdrawiam was ja,

smutny Wujek :(
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 9:24 pm przez Staszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
O tempora! O mores!
Zablokowany

Wróć do „INFORMACJE ADMINISTRATORÓW I REDAKCJI SERWISU INFRA”