Zrób sobie awatara

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Zrób sobie awatara

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Czy człowiek może żyć wiecznie? Nie, przynajmniej na chwilę obecną. Mimo to pojawia się kontrowersyjna możliwość cyfrowego uwiecznienia wspomnień i pamięci danego człowieka, które w zamyśle naukowców stworzyć mają jego pełen obraz, który pozwoli niby-umysłowi zapisanemu na nośniku stać się nieśmiertelnym, w przeciwieństwie do niedoskonałego ciała. Prace nad tym już się zaczęły. Jak daleko nam jeszcze do stworzenia doskonałego awatara?



WIĘCEJ
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2010 7:37 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zrób sobie awatara

Post autor: Katarzyna_1 »

Ciekawy artykuł. Nareszcie dowiedziałam się co to jest awatar. Wybaczcie, ale mam zbyt mało cierpliwości, aby oglądać filmy science-fiction, nie obejrzałam nawet do połowy Matrixa. Wolę filmy historyczne, obyczajowe i melodramaty :lol: . Zakładając, że za kilka lat naukowcy będą w stanie stworzyć mojego awatara, to im współczuję :D , oczywiście gdyby chcieli mnie odsłuchać. Wiele szokujących informacji o mnie by się dowiedzieli :D ,

a może nawet przewróciła bym ich świat do góry nogami? :lol: Już widzę ich miny kiedy obserwują mnie grzeczną i miłą z procą na górce czerniakowskiej. :lol:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zrób sobie awatara

Post autor: Zbyszek »

O a ja bym opowiedział o moich widzeniach, aż by awatar zwariował.
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2010 8:25 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”