Czwarty stopień

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czwarty stopień

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Co tu dużo pisać każdy kto interesuje się tematem wie , że FN ,,specjalizuje" się propagowaniu niepotwierdzonych informacji, w sposób który jest skandaliczny.Może tam ktoś ma dobre intencje ale tego nie widać.FN to studnia ezoteryczna gdzie na dnie leży wszystko łącznie z logiką.Sam się naciąłem to wiem....ale żeby to zrozumieć potrzeba CZASU!!!
Ostatnio zmieniony ndz sty 02, 2011 12:23 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: Czwarty stopień

Post autor: crunk_mp »

Oglądałem wczoraj, zawiodłem się strasznie.

Zabrałem się do tego filmu nic o nim nie wiedząc - tak mi polecono - rozczarowałem się jednak.

Żebym wiedział że to bedzie coś 'la Blair Witch Project, w ogóle bym się do tego nie przybierał.

Może te nagrania tworzą jakiś klimat, ale do mnie to w ogóle nie przemawia.

Widze, że jednak autorom tego filmu trochę się udało, jak widać mamy i tutaj osoby przekonane, że tamte niby archiwalne nagrania są prawdziwe. :P
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Czwarty stopień

Post autor: Aylinn »

Ba, mamy tu osoby, które mimo dowodów, że cały film to fikcja wierzą jednak, że jest prawdziwy. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Czwarty stopień

Post autor: spacemaster92 »

Ja po wielu dyskusjach na tym forum na temat tego filmu nie uważam już, że film jest realistyczny. Ale podejrzewam, że niektóre sceny, przypadki mogą mieć ziarnko prawdy.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”