Krzyż pod pałacem prezydenckim

Wiadomości z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: Darth_Luk »

Weź ze sobą kamerę, też chce zobaczyć rozróbę w pełnym wymiarze, a nie to co pokażą media :]

No co? Lubię oglądać takie rzeczy :]
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: soudak040771 »

Gdy oglądałem dzisiaj te wszystkie sceny w tv z krzyżem w tle, tłumy ludzi, policja , straż miejską, borowiki, rozhisteryzowani ludzie, przepychanki, krzyki, w pewnej chwili puszczony gaz... czułem ładnie pisząc ogromny dyskomfort. Zastanawiam się komu przeszkadza ten krzyż ?

Myślę, że zabrakło jeszcze grupy antyterrorystycznej, armatek wodnych a może były w odwodzie ?



Nie jestem ani przeciwnikiem tego, żeby krzyż tam był, ani zwolennikiem żeby tam stał po wsze czasy...

Jestem osobą tolerancyjną i właśnie tolerancji dzisiaj zabrakło pod pałacem Prezydenckim...

A tak te zdjęcia poszły w świat i mówią same za siebie w jakim kraju żyjemy....
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: Aylinn »

That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: Darth_Luk »

[ external image ]



Szkoda ze nie wpadli z gumowymi kulami i armatkami wodnymi na tych sekciarzy z kościoła Rydzyko-PiSowskiego.

Ja tam nie widziałem ludzi tylko (ry)dzikusy. :]
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: Przemek »

Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Mnie dziwi fakt, że przez 3 miesiące nie dało się potawić tam tablicy upamiętniającej katastrofe bądz jakiegoś innego symbolu w postaci skromnego pomnika. Wtedy bez problemu ten Krzyż przeniesliby do Kościoła. Miesiące upływały i było jasne, że to miejsce stanie się kultem, symbolem gdzie bedą pielgrzymować ludzie. A, że mieli Krzyż to sie przy nim modlili, palili znicze. W Polsce są różne grupy wyznaniowe. I nie można nikogo dyskryminować, nawet tych fanatyków -obrońców Krzyża. Przecież oni byli nie szkodliwi. Wiecej mi się chciało smiać z tej całej "akcji" bo było wiadome od paru dni, że tak sie to zakończy. Szkoda, że nie zaciągneli Policji i straży miejskiej z paru wojewódz może wtedy dali by sobie rade. Paranoja. Dzisiaj Policja to smiech na sali. Podsumowując:

1) Po co ogłaszali date i godzine przenosin Krzyża? skoro wiedzieli, ze obroncy Krzyża z ceremoni zrobią show. Potrzebna była ceremonia? to tak jakby dać cynk młodzierzy wszechpolskiej, że za godzine przejdzie przez miasto grupa 20 stu gejów.



2) Dlaczego do tej pory nie padła jasna deklaracja ze strony Kancelarii prezydenta, kiedy i co powstanie przy pałacu prezydenckim. Bo jasne jest dla mnie, że symbol jakiś tam powinien być.



3) Wiedząc, że Polska jest krajem katolickim, przynajmniej w większości mozna było przewidzieć, że opieszałość i zwłoka tylko sprawi, że pałac prezydencki stanie sie symbolem kultu i spotkań ludzi, którzy bedą chcieli się tam modlić.



Nic nie dzieje się bez przyczyny. Można było tego wszystkiego uniknąć. Po drugie Kosciół jako całość z tego co wiem nie zabrał głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony śr sie 04, 2010 8:29 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim

Post autor: Przemek »

Tak ochoczo wypowiadasz się o katolikach, a tak naprawdę jesteś ateistą. Jesli nie rozumiesz kanonów wiary i przeszłosci naszego Narodu to po co zabierasz głos? Powiedziałem już, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Sprawę Krzyża można było załatwić dużo wczesniej. Troche wiecej tolerancji by Ci sie przypadło, człowieku mający zawsze racje. Nie od dzis wiemy, że masz manie wyższości i swojego zdania. I nic nie jest w stanie Cie wyprowadzic z błędu. Wiec nie bede nawet sie wysilał.
Po drugie Przemku, to absurdalne, ale z twojej wypowiedzi wynika, że "obrońcy krzyża" to inne wyznanie.


Niech jest jakie chce, ja z takimi katolikami się nie utożsamiam. Ale też ich nie potępiam. Bo każdy może wierzyć sobie w co chce i może na różny sposób to wyrażać, dopóty dopóki nie zagraża drugiemu człowiekowi. Wiec do momentu, w której nie szkodzi innym nie przekracza pewnej granicy.
Ostatnio zmieniony śr sie 04, 2010 10:08 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”