Problemy z relaksacją

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Problemy z relaksacją

Post autor: Ariana »

Witam

Jestem nową forumowiczką, aczkolwiek od pewnego czasu podczytuję tę stronkę.

Po zapoznaniu się z tematyką OOBE- do biegłości mi jeszcze daleko ;) , zaczęłam zastanawiać się nad swoimi snami i samym procesem śnienia. Poza sporadycznymi przypadkami dziwnego śnienia na jawie nic godnego uwagi się nie zdarzało.

Kolejny krok to świadome wywołanie OOBE i tutaj zaczęły się schody, jako osoba pracująca, na dodatek matka dwójki maluchów jestem w ciągłym stresie i relaksacja jest dla mnie baaardzo żmudnym procesem, wręcz niewykonalnym.

Jeżeli ktoś z was, doświadczonych wyjadaczy w temacie jest w stanie podpowiedzieć to i owo będę niezmiernie wdzięczna.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: xedos »

Witamy, witamy. A teraz mądrość ludowa, najlepszym sposobem odstresowania się jest podrzucenie maluchów babci i zajęcie się jeszcze bardziej zestresowanym mężem, gotując mu np. obiad.



Pozdrawiam:)
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Ariana »

xedos zgodnie z Twoją radą powinnam być mega odstresowana a mój mąż to chodzące szczęście i pełnia relaksu :D

Pantanal dziękuję za wskazanie kogoś kogo mogę się poradzić.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: xedos »

Pozdrawiam Ciebie Ariano:)
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Aylinn »

Xedos ty... Ty... Ty facecie ty! :P



Daj sobie spokój z OOBE, bo to bzdura. Jak chcesz się zrelaksować, to, tak jak pisał xedos, dzieci do babci, a mężowi obiadu nie gotuj tylko niech się tobą zajmie. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Ariana »

Oj tak marzy mi się taki dzień laby, żeby jeszcze mąż obiad zrobił :rolleyes:

A tak słucham muzyki relaksacyjnej to nie dość, że spięta non stop jestem to jeszcze upierdliwa myśl - mała płacze, pewnie śpiąca, głodna itd itp. No i z relaksacji wielkie D....

OOBE ciekawy temat ale ile w tym prawdy ?.......

Uroki współczesnego życia nie wiem kiedy stałam się kłębkiem nerwów i jednym wielkim stresem ehh :(

Jak pisałam muzykę relaksacyjną też wypróbowywałam ale nic nie pomogło.

Napotkałam na Hemi Sync - Monroe, jakie są wasze opinie? Warto spróbować?
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: xedos »

Prosta rada na wszelkie smutki - pisz, wiersze, proza, cokolwiek i daj nam do przeczytania, lubimy się pastwić:):):):), ale z dużym zrozumieniem. jako stary, stetryczały kretyn powiadam daj się przekonać... warto.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: Reaper »

a może za bardzo się starasz ? W stan hipnozy można wejść nawet jeśli się tego nie chce (wbrew temu co mówią), trzeba tylko wyłapać swój trans. Tak samo jest ze stanem relaksacji. Ale to koncept wychodzący ponad to co ci powiedzą guru od oobe z taktyką "myśl że wspinasz się po linie" a.k.a. "licz owieczki"
Ostatnio zmieniony śr lip 28, 2010 7:57 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: xedos »

[quote name='Pantanal' post='71737' date='28 lipiec 2010 - 22:53']Oj, Ariana. Nie smuć się. Będzie dobrze. Dzieciaki rosną. Nie ma się co spinać. Możesz zawsze poczytać forum...

A ponieważ uważam, że niektórzy ludzie potrzebują po prostu pewnych spraw i rzeczy, nawet jeśli ja podchodze do nich sceptycznie, to mam nadzieję, że Zbyszek tu niedługo zajrzy.[/quote]



...a h17 podsumuje go na swoim blogu:):):)
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Problemy z relaksacją

Post autor: ADAX »

Relaks ? to według mnie robienie czegoś co sprawia przyjemnośc, chwila odpoczynku, spacer na świeżym powietrzu, trening. Najlepiej wybrać sobie dzień lub dwa w ciągu tygodnia (można więcej), w którym poświęcimy ok godziny na relaks. Położyć się, siąść wygodnie na fotelu, rozluźnić ciało, pomyśleć o czymś przyjemnym. Jeśli nie mamy czasu, nie mówiąc tu o obowiązkach które musimy wykonać, to nie warto poświęcać czasu na relaks, relaks jest wtedy kiedy wykonujemy go z całą przyjemnością i bezstresowo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”