New Age po polsku

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: hm0 »

Obejrzyj na stronie Zagórskiego odcinek z ostatniej niedzieli. :)
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: xedos »

Będą lewitować, to pewne.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: hm0 »

[quote name='Pantanal' post='72553' date='26 sierpień 2010 - 12:13']Sensytywna Krysia wyczuwa wzmożone wibracje.[/quote]



To zapewne wpływ Janusza...



Audycje są niezwykłe inspirujące, niczym zapiski z dziennika okrętowego "kapitana" Nautil(i)usa. ;)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

A mi się na telewizji pana Zagórskiego przeglądarka zawiesza i co ja teraz pocznę?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Arek 1973 »

haha

NWO chciało usunąć byłego prezydenta ponieważ ten wiedział co się kroi.

No cóż, uśmiałem się więc idę spać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: xedos »

[quote name='Arek 1973' post='72576' date='27 sierpień 2010 - 01:06']haha

NWO chciało usunąć byłego prezydenta ponieważ ten wiedział co się kroi.

No cóż, uśmiałem się więc idę spać[/quote]



Kiedy grupa okrzepnie i zmieni nazwę na jakąś neutralną, nie kojarzącą się z "zależnościami duchowymi", pod złudnymi sztandarami prawdy, przestanie być to śmieszne, a ludzie ufając, dokonają wyborów, co wtedy? Polityka pociąga wszystkich i idiotów i uczonych, bodźcem jest siła, władza i pieniądze, a o to tutaj chodzi. Oczywiście to prorokowanie dalekosiężne, ale lepiej dmuchać na zimne. Kiedy ostrzegałem pięć lat temu, przed podobnymi praktykami wiele osób pukało się w czoło, dzisiaj dostrzegają to niebezpieczeństwo. Według mnie należy kontynuować to, co robimy - informować społeczeństwo, zwłaszcza ludzi młodych przed "zarazą", która tyle ma wspólnego z duchowością, co ja z fn.



Zajrzyjcie od czasu do czasu do mojej witryny, popatrzcie na to, co się dzieje od kuchni.
Ostatnio zmieniony pt sie 27, 2010 5:47 am przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: revolt »

[quote name='RysiekINFRA' post='72563' date='26 sierpień 2010 - 15:51']A mi się na telewizji pana Zagórskiego przeglądarka zawiesza i co ja teraz pocznę?[/quote]



Droga do oświecenie jest dla Ciebie zamknięta:P





[quote name='Pantanal' post='72563' date='26 sierpień 2010 - 15:51']jestem pewien, że Janusze obiecując ludziom coś takiego, trafiają do bardzo wielu osób.[/quote]



...Szczególnie młodych osób, podatnych na manipulację i "oświecenie";)



Nie wydaje mi się, żeby reputacja ufologów jakoś ostatnio upadła w oczach zwykłego zjadacza chleba. Zawsze byli postrzegani w kategoriach oszołomów i wiele się nie zmieniło. Rozgraniczenie między ufologiem, a kosmicznym mistykiem może zauważyć osoba dopiero choć w małym stopniu zapoznana z tematem. Z zewnątrz to ta sama grupa.

Takie jest moje zdanie:)
Ostatnio zmieniony pt sie 27, 2010 9:24 am przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Reaper »

pamiętam jeszcze rok-dwa lata temu jakieś 60% ludzi było tu właśnie w ten sposób nawiedzonych, w tym ogromną większością byli modzi którzy nie mogli wmówić sobie że nie ma czegoś takiego jak planeta nibiru czy czterdziesta gęstość i rozdawali kary jak tylko skonfrontowało się głupoty które opowiadali z rzeczywistością. Pamiętam teksty w stylu że "przez takich jak wy świat nie jest wolny od wojen" "przez takich jak ty majowie wyginęli" "przez takich jak ty ludzkość nie może wejść 13 gęstość" "przez takich jak ty reptilianie/kosmici/wisznu risznu/czternastogęstościowcy nie chcą się ujawnić" i inne takie mądrości. Jedno szczęście że już ich nie ma.
Ostatnio zmieniony pt sie 27, 2010 9:40 am przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='revolt' post='72592' date='27 sierpień 2010 - 11:24']Rozgraniczenie między ufologiem, a kosmicznym mistykiem może zauważyć osoba dopiero choć w małym stopniu zapoznana z tematem. Z zewnątrz to ta sama grupa.

Takie jest moje zdanie:)[/quote]



Niestety pewnie masz rację. Trzeba jednak wierzyć, że ludzie choć odrobinę interesujący się tematem szybko znajdą różnicę.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Zbyszek »

Dobrze by spisać te wszystkie pomysły ludzkości w jednym artykule, łatwiej będzie wtedy objąć ogrom nieszczęścia a może i by się wtedy nawet jakaś rada znalazła :)
Ostatnio zmieniony pt sie 27, 2010 11:45 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”