New Age po polsku

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Arek 1973 »

Nie wydaje mi się, żeby reputacja ufologów jakoś ostatnio upadła w oczach zwykłego zjadacza chleba. Zawsze byli postrzegani w kategoriach oszołomów i wiele się nie zmieniło.
To normalna rzeczywistość, z czasem człowiek przywyknie do tego, już i kiedyś ich wyśmiewano i są wyśmiewani nadal, mnie to nawet już nie przeszkadza "każdy ma swojego bzika, każdy swoje hobby ma" tak śpiewała pewna pani jak jeszcze małym byłem i "domowe przedszkole " oglądałem
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Przemek »

Komorowski moze należec do NWO podpisując ustawe o elektronicznych dowodach. Niewiele brakuje do czipowania.
Ostatnio zmieniony sob sie 28, 2010 9:16 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Reaper »

[quote name='Pantanal' post='72638' date='28 sierpień 2010 - 11:47']Odpowiedź jest prosta. Do NWO zaliczają sie wszysci "ONI", tudzież "CI", którzy za "WSZYSTKIM" stoją.[/quote]





Niezupełnie. Do NWO zazwyczaj zalicza się te osoby które w polityce są najbardziej nielubiane, jak np George Bush. Zazwyczaj jednak plotki o udziale w NWO krążą wokół każdego prezydenta który nie mówi o ufo, tak też każdy kto zachowuje w polityce pewną dozę tajemniczości czy niedomówienia a ma władzę skupia wokół siebie domysły i teorie spiskowe, zazwyczaj gdy nie mówią czegoś co wyborcy a zwłaszcza ci bardziej "para" chcą usłyszeć. heh taka prawda.



Amerykańscy republikanie są chyba najczęściej zaliczani do NWO i wszystkich wydumanych tajnych stowarzyszeń. Praktycznie każdy polityk unikający zagadnień paranormalnych i odpowiedzi na teorie spiskowe czy komentarze pewnych teorii jest uznawany za członka NWO.



Najwięcej mówiło się jednak o rodzinie Bushów, najmniej o Clintonie, Carterze, Kennedym itp.



"czy nasz prezydent kiedykolwiek powiedział coś o ufo ? Jeśli nie na pewno stara się coś ukryć i uczestniczy w spisku NWO"
Ostatnio zmieniony sob sie 28, 2010 9:31 am przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: xedos »

Pisząc omawiany tekst, zagadnienie miałem konkretny cel - zwrócenie uwagi opinii społecznej na rodzący się problem. Wskazałem niebezpieczeństwo, a ono zostało uznane. Mój tekst pojawił się kilku miejscach sieci, według moich statystyk przeczytało go ponad 100 000 ludzi. Wiecie co? Jakoś nie cieszę się z tego, że zamiast zajmować się zupełnie czymś innym, w dalszym ciągu muszę bawić się w kata. Może zabrzmi to zaskakująco, ale czuję się tą rolą mocno zmęczony.



Pozdrawiam.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Przemek »

Pantanal oczywiscie, że na poważnie. Hitler jak rządził to też nikt nie uważał go za niebezpiecznego typa. Wszystko robi się tak by odbywało sie za przyzwoleniem ludzi. Dopiero jak jest za póżno to wtedy wychodzi sie na ulice by sobie pokrzyczeć, bo tylko tyle zostaje.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: revolt »

NWO?

Ja czytałem o Andrzeju Olechowskim i w Polsce jest to podejrzany numer 1:)



Panu Andrzejowi zarzucono... wyciekły informacje o jego uczestnictwie w spotkaniach Grupy Bilderberg.



Z wikipedi:



Grupa Bilderberg albo Klub Bilderberg – nieformalne międzynarodowe stowarzyszenie wpływowych ludzi ze świata polityki, biznesu i przemysłu. Spotkania grupy odbywają się raz do roku. Podczas nich omawiane są najważniejsze w danym czasie dla świata sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i ekonomii.



Teoria spiskowa



Według teorii spiskowej grupa wywodzi sie od starożytnych stowarzyszeń, a także średniowiecznego związku Czarnych Gwelfów (Weneckiej Czarnej Szlachty).



Niejawność spotkań i ogromne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy Bilderberga tworzenie nieformalnego rządu światowego, a w konsekwencji zamiar wprowadzania rozwiązań ekonomiczno-politycznych sprzecznych z wolą społeczeństwa. Zwolennicy tej teorii spiskowej dotyczącej nowego porządku świata wskazują Klub Bilderberg jako bezpośrednich kontynuatorów idei zakonu iluminatów.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”