New Age po polsku

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Zbyszek »

brawo

Bede za parę dni we Wrocławiu, to popytam znajomych, co się dzieje . Historyjkę z uwiezieniem dusz na ziemi ileś milionów lat temu już znam. Pojawiła się kiedyś zaangażowana osoba na oobe.pl opisując dokładnie co i jak, kusząc się nawet na systematykę niefizycznych światów.

Spotkał ja wielki kwik i skowyt, gdyż opisała niezwykle straszne tajemnice, nie trzymające się kupy nawet na tamtym forum.

Mysle , ze jest z Niu Agiem większy problem , niż ten wymieniony w poprzednim tekście. Nie tylko niezwykłość rajcuje słabych ludzi , także bezradność wszelkich dotychczasowych prób wyjaśnienia złożonych, duchowych zjawisk, tyle ze irytuje.
Ostatnio zmieniony ndz sie 22, 2010 4:59 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Zbyszek' post='72378' date='22 sierpień 2010 - 18:51']Mysle , ze jest z Niu Agiem większy problem , niż ten wymieniony w poprzednim tekście. Nie tylko niezwykłość rajcuje słabych ludzi , także bezradność wszelkich dotychczasowych prób wyjaśnienia złożonych, duchowych zjawisk, tyle ze irytuje.[/quote]



Dawno nie czytałem czegoś tak trafnego :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Pantanal' post='72426' date='23 sierpień 2010 - 12:34']Zagórski zabił polską ufologię mieszając ją z New Agem. Jestem oburzony i zszokowany. Swą pozycję medialną wykorzystuje to krzewienia nowych idei. Czy to dlatego, że na UFO nie da się już zarobić?[/quote]



No i wszystko jasne. Muszę przyznać, że otrzymałem kilka głosów oburzenia po publikacji artykułu Mariusza Fryckowskiego, ale pan Zagórski wyłożył kawę na ławę. Tym samym potwierdziło się to o czym napisał Mariusz.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: hm0 »

A inne punkty?: ;)

"Reptiliańska agenda – prezentacja Krzysztofa Rogali",

"Gdzie się rozstrzyga sprawa Polska? Dlaczego we Wrocławiu…?",

"Tragedia Smoleńska. Co się stało?",

"Sprawa zabójstwa Olewnika – objaw degeneracji państwa",

"Jak widzieć AURĘ ludzi, przyrody i energii wyższych?".



Słucham i czasem oglądam niedzielne audycje Zagórskiego. Z obserwacji stwierdzam, że facetowi się pogarsza. W tym, co napisał Orson, coś jest na rzeczy.

Brakuje tylko wizyty sai baby i pokazu tworzenia kręgów zbożowych. ;)

BTW, to fajnie się bawią! :)
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Reaper »

Wydaje się że ruch new age znacznie "podumarł" w ostatnich czasach, głównie za sprawą fiaska teorii 2012 i wszelkich new world orderów. Wygląda na to że ludzie mają dość niesprawdzonych przepowiedni, które wróciły do szuflad o nazwie "totalne głupoty". Oto Ameryka, która rzekomo miała zostać zdominowana przez chiny rosję i iran okazała się prząść całkiem dobrze, teorie spiskowe o usa i nowym porządku odeszły w zapomnienie, a na całym świecie znów jest nudno jak zawsze.



Fiasko teorii o 2012 to z pewnością cios dla wszystkich ezoteryków, gdyż reputacja "paranormali" i tym podobnych (hehe bunkry w norwegii? Ależ proszę!) została mocno nadszarpnięta. Mam wrażenie że teraz w najbliższych latach, zamiast channelingu i takich tam, rozwinie się znacznie kult wizerunku obcych jako ogromnej siły zniszczenia, w stylu wojny światów wellsa/spielberga, Hawkinga czy też znanego z dnia niepodległości. Wydaje mi się, iż stanie się tak dlatego iż coraz bardziej widuje się odwrót od pięknych historyjek o channelingu, gęstościach i innych niestworzonych rzeczach które mnożyły się wobec 2012, teraz jednak ze względu jak to nazwę "porażki namacalności" tego typu trendów ludzie znacznie bardziej skłonią się w kierunku dysput nad hipotetycznymi kontaktami z obcymi (gdyż teorie spiskowe zaczynają powoli zwalniać), hipotez o ich rozwoju technologicznym itp. Wydaje mi się że zdecydowanie wraca moda na "mierzenie" ludzkiej cywilizacji przez coraz to nowe hipotezy o ew. obcych oraz że naukowe doniesienia o kontaktach z obcymi cywilizacjami wchodzą w etap naukowej codzienności (przygotowania militarne, badania radiowe sygnałów z kosmosu, odtajnianie doniesień o ufo- jak np. churchilla, akurat gdy już wszyscy olali teorie spiskowe, zwłaszcza z roswell itp). Teraz pewnie wróci moda na owe "mierzenie", pewnie wrócą filmy o starciach cywilizacji, gdzie filmy pokroju "żołnierzy kosmosu" czy też "wojny światów" wejdą w zupełnie nowy wymiar
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Zbyszek »

Tak barwnie opisujecie, ze postaram się pojechać na to spotkanie. Osobiście chciałbym zobaczyć to bogactwo polskiej myśli ezoteryczno-uficznej.

Przebieg spotkania rozerwie chyba cala Europe w strzępy:)

Juz widzę szklane bębny pod namiotami i wyziewy grawitolotow.
Ostatnio zmieniony wt sie 24, 2010 7:11 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

Mnie ciekawi mieszanie do tego wszystkiego tragedii w Smoleńsku, czyżby za katastrofą TU stali Reptilianie?
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: xedos »

[quote name='RysiekINFRA' post='72464' date='24 sierpień 2010 - 12:28']Mnie ciekawi mieszanie do tego wszystkiego tragedii w Smoleńsku, czyżby za katastrofą TU stali Reptilianie?[/quote]



żle to interpretujecie, tutaj uwikłano wątek NWO, nie doceniacie ich, to niedobrze
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='xedos' post='72473' date='24 sierpień 2010 - 13:08']żle to interpretujecie, tutaj uwikłano wątek NWO, nie doceniacie ich, to niedobrze[/quote]



NWO obrosło w tak wiele zawiłych wątków, że trudno już traktować to poważnie. Swego czasu jeszcze wstawiałem ogłoszenia spotkań M. Rozbickiego uznając, że jest to jakiś temat do dyskusji ale teraz widzę, że wszystko osunęło się w opary absurdu. Takie ruchy nie należy doceniać a raczej wyśmiewać.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: New Age po polsku

Post autor: hm0 »

Z jednej strony wyrażane jest oburzenie a z drugiej strony nic się nie robi, żeby zlikwidować jego źródło. Nie wiem czy chodzi o to, że inni się dobrze bawią w swoim gronie czy bardziej o to, żeby nie kopali dołków pod działalnością tych, którzy podchodzą do pewnych spraw bardziej rzeczowo i systematycznie. Jeśli o to drugie, to należy przedsięwziąć zdecydowane kroki, bo zastój tutaj nie pomoże a wręcz przeciwnie.

BTW, polecam obejrzeć ostatni odcinek przygód ludzi spod znaku nowej cywilizacji ;) - Krysia M. weszła na poziomy niedostępne nawet dla Janusza Z.! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”