Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: Rysiek23 »

Andrzeju ja nie wiem dlaczego zwykłe, najprostsze pytanie odbierane jest jako atak. Mam nadzieję, że pan Robert jeśli to czyta w ten sposób tego nie pojmuje. Nie wiem czym zajmują się naukowcy w Giessen ale wiem czym zajmuje się pan Robert, Mariusz, Arek i wydaje mi się, że mam prawo pytać i dyskutować o ich wnioskach. Tak samo mam prawo nie zgadzać się z pewnymi argumentami. Z całym szacunkiem dla pana Roberta nie zgadzam się.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='72373' date='22 sierpień 2010 - 18:15']No i wszystko jasne- dziecięce fantazje przeniesione do dorosłego życia i niemogące znaleźć ujścia w brutalnej, szarej, niemagicznej rzeczywistości, dają o sobie znać w nowej wersji. Tym razem już nie tak bajkowej jak w dzieciństwie, nie ma tu miejsca na magię i czarodziejów, stworki z kosmosu i gwiezdne wojny, bo to brzmi niepoważne, ale są tajemnicze maszyny, być może z kosmosu, co już brzmi lepiej.[/quote]



A to ciekawe jak łatwo można podsumować dorobek czyjegoś życia. Podejrzewam Orsonie, że również miałeś dzieciństwo jak też baśniowe sny. Z pewnością obawiałeś się duchów, chyba że w wieku 5 lat już wiedziałeś, że to bzdura. Robert Leśniakiewicz zjadł zęby na tym o czym Ty nie masz pojęcia choć próbujesz uchodzić za profesora z Akademii Pana Kleksa. Sorry ale się wkurzyłem :D
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: Rysiek23 »

Skoro nie wiesz o czym mówisz dlaczego o tym piszesz? Moim zdaniem po prostu obraziłeś Roberta Leśniakiewicza, człowieka który jest całkowicie otwarty na krytykę i dyskusję. Nie masz żadnych argumentów poza rzucaniem na lewo i prawo o zwidach, marach nocnych i przywidzeniach. Zresztą dyskusja z Tobą o Emilcinie wykazała jakim jesteś fundamentalistą nie przyjmującym żadnych argumentów.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: Rysiek23 »

Proszę Orsonie nie zarzucaj mi kłamstwa. Przecież każdy może poczytać tamten temat i wyrobić zdanie.

I o nic się nie boję, bowiem w przeciwieństwie do pana Roberta ja nie mam ugruntowanego poglądu czym jest UFO więc niczego mi nie zburzysz, no chyba że poczucia, że o tym fenomenie można rozmawiać na poważnie. Nie mam zamiaru być adwokatem pana Roberta bo sam doskonale się obroni, inna sprawa, że z nim się nie zgadzam. Z nim chętnie podyskutuję i z Tobą też o ile znajdziesz inne argumenty niż senne mary.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: xedos »

Spokojnie chłopaki, spokojnie, ufologia dopuszcza wiele możliwości, a to oznacza, że one wcale nie musza być słuszne. Tam, gdzie mamy braki w wiedzy, nadrabiamy je paranaukami. Reasumując, jesteśmy tylko nieukami, kto twierdzi inaczej oszukuje siebie i innych. Orson wbrew pozorom ma sporo racji.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='xedos' post='72385' date='22 sierpień 2010 - 19:34']Spokojnie chłopaki, spokojnie, ufologia dopuszcza wiele możliwości, a to oznacza, że one wcale nie musza być słuszne. Tam, gdzie mamy braki w wiedzy, nadrabiamy je paranaukami. Reasumując, jesteśmy tylko nieukami, kto twierdzi inaczej oszukuje siebie i innych. Orson wbrew pozorom ma sporo racji.[/quote]



Oczywiście zgadzam się. Ale to jest zbyt trudny temat by rozmieniać go na drobne. A drobne to np. dywagacje Orsona, który sam nie wie o czym mówi, co sam przyznaje.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wywiad z Robertem Leśniakiewiczem

Post autor: azor »

Nie zgadzam się z poglądami Roberta ale go szanuję za wkład i wiedzę której Orson za całe życie takiej nie posiądzie pomimo jak bardzo będzie się starał, wybaczcie mi Panowie ale niektórzy mając mierną wiedzę chcą uchodzić za geniuszy, tyle że tutaj się zwyczajnie kompromitują szczególnie są to osoby które tak na prawdę NIC poza krytykowaniem jak np.Orson nie robią nom fakt był w TV to jest duży debiut ;)
Ostatnio zmieniony ndz sie 22, 2010 6:49 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”