Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: danut »

No ja mam spisane swoje dzieje.....w formie powieści, cos o psychologicznym podłozu, coś o niesamowitych przeżyciach, spotkaniach z inna rzeczywistościa, od A do Z,próbki w postach na forum,bardzo zawiłe i trudne..:), zatem poproszę Ryska o podpowiedź, czy chodzi o cos takiego ?Czy będzie się nadawac?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Katarzyna_1 »

witam po nieznyt długiej nieobecności. A kim?. kto zacz is Krzysztof Ryniec? droga Danut?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: danut »

Kasiu tez liczę, ze przedstawią nam bliżej tą postac..dlatego nie pisze na podany adres..Przełamałam się jednak na tyle, że mogę opowiedziec swoja historię, widząc że skrawki tych wszystkich przeżyc, których sie naczytałam na różnych stronach niczego nie tłumaczą , tak naprawdę, a ja odszukałam u siebie i potrafię to połaczyc w jedna silną całośc dającą nowe spojrzenie na szereg nurtujacych wielu pytań i przypuszczeń..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Katarzyna_1 »

ok. Danut też czekam na określenie tego fenomemenu.Puki co uażam tak jak Xedos. sorry komuter mim nawala :rolleyes:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Rysiek23 »

Danut proszę skontaktuj się z panem Krzysztofem:

tel: 608431580

email: sladami@wp.pl



Ja tylko dałem ogłoszenie o co mnie poproszono. Nie mam wpływu na profil tego czasopisma i wydawnictwa, ale wydaje mi się, że p. Ryniec to osoba otwarta na wszelkie sugestie i wskazówki.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Katarzyna_1 »

ok Danut. komu jka komu ale Ryśkowi wierzę. Pozdrawiam
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: danut »

RysiekINFRA-Dziękuję !..A co do wypowiedzi Xedos, Kasiu- ktos musi to zrobic, przerwac tą niezdrową zmowę milczenia na te tematy, pokonać jakis strach, jakis wstyd nieokreślony i rzeczywiście otworzyc się na dyskusje.. "Publiczność" oczekuje takiej debaty- uwierz, ale nie chce się do tego przyznac, tylko w obawie o swój własny image, który zaś tworza ci sami ludzie, tak samo fałszujący swoje własne wnętrza, z tego samego powodu i w ten sam sposób, nakręcając to zamknięte błędne koło. Bezpieczniej wydaje się, tylko, stanąc na pozycji obserwatora, czytającego, oceniającego, nie zawsze słusznie, zresztą, bo przeciez prościej, łatwiej iśc utartymi szlakami, nie zbaczac, nie odłączac się od grupy,a slepo za nia podążac, chociaż po cichu mysli się całkiem inaczej, psioczy i rozpatruje po swojemu..To, powiedzmy raz jasno, że tutaj, akrat, ta scieżka prowadzi donikąd..Bo tu mamy to zakłamanie.Te wszystkie zaś kłótnie, spekulacje, bo chociaż jestesmy już na takim etapie, gdy wszystko się jakoś burzy i choc powstaje tysiące starych i nowych pomysłów, to tak naprawdę żaden z nich nie jest sprawdzony i przez to nikt tak naprawdę nie wie gdzie idzie i gdzie prowadzi ta droga..Czy nie warto rzeczywiście się skupic, pomyslec, przedyskutowc, przyłozyc solidnie, to tak niewiele, a jakiez trudne, choc warto zapytac, jeszcze, co tak naprawdę sprawia tą trudnośc i czego ludzie się boją?..Czyzby Prawdy??
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Katarzyna_1 »

Masz racje Danusiu, życzę powodzenia w publikacji Twojego bardzo cennego materiału
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: Katarzyna_1 »

Danut pozwoliłam sobi zacytowa z n/forum: "Co oznacza piętno odmienności wie każdy, kto czytał Malowanego ptaka Jerzego Kosińskiego. Opowieść o tragicznych losach chłopca o odmiennej niż całe otoczenie karnacji, poprzedzona jest historyjką o hodowcy ptaków, który czasami malował pióra jednego z nich na kolorowo i pozostawiał na pastwę pozostałych osobników. Przez swoją odmienność malowany ptak ponosił niemal natychmiastową śmierć. To odwieczna reakcja na jakiekolwiek przejawy odmienności – ktoś, kto nie daje się sklasyfikować według powszechnych w danym środowisku norm, poniekąd z góry skazany jest na klęskę." mając nadzieję, że w Twoim przypadku bedzie to zwycięstwo.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Wydawnictwo i czasopismo "Fraktal" poszukuje współpracowników

Post autor: xedos »

[quote name='danut' post='72717' date='29 sierpień 2010 - 20:44']RysiekINFRA-Dziękuję !..A co do wypowiedzi Xedos, Kasiu- ktos musi to zrobic, przerwac tą niezdrową zmowę milczenia na te tematy, pokonać jakis strach, jakis wstyd nieokreślony i rzeczywiście otworzyc się na dyskusje.. "Publiczność" oczekuje takiej debaty- uwierz, ale nie chce się do tego przyznac, tylko w obawie o swój własny image, który zaś tworza ci sami ludzie, tak samo fałszujący swoje własne wnętrza, z tego samego powodu i w ten sam sposób, nakręcając to zamknięte błędne koło. Bezpieczniej wydaje się, tylko, stanąc na pozycji obserwatora, czytającego, oceniającego, nie zawsze słusznie, zresztą, bo przeciez prościej, łatwiej iśc utartymi szlakami, nie zbaczac, nie odłączac się od grupy,a slepo za nia podążac, chociaż po cichu mysli się całkiem inaczej, psioczy i rozpatruje po swojemu..To, powiedzmy raz jasno, że tutaj, akrat, ta scieżka prowadzi donikąd..Bo tu mamy to zakłamanie.Te wszystkie zaś kłótnie, spekulacje, bo chociaż jestesmy już na takim etapie, gdy wszystko się jakoś burzy i choc powstaje tysiące starych i nowych pomysłów, to tak naprawdę żaden z nich nie jest sprawdzony i przez to nikt tak naprawdę nie wie gdzie idzie i gdzie prowadzi ta droga..Czy nie warto rzeczywiście się skupic, pomyslec, przedyskutowc, przyłozyc solidnie, to tak niewiele, a jakiez trudne, choc warto zapytac, jeszcze, co tak naprawdę sprawia tą trudnośc i czego ludzie się boją?..Czyzby Prawdy??[/quote]





Danusiu, zdystansuj się i przeczytaj jeszcze raz swój tekst. Wstrząsające prawda?



Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKÓW”