Coś dla ufo-filów, czyli ks. Zwoliński o UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Coś dla ufo-filów, czyli ks. Zwoliński o UFO

Post autor: Rysiek23 »

Orsonie albo coś źle wkleiłeś albo ja nic nie rozumiem :) To jakaś strona? To lepiej daj linka. Poza tym zauważyłem, że jest o Szkłowskim, który słusznie przewidział, że Fobos jest pusty w środku. No i parę innych smaczków :D
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Coś dla ufo-filów, czyli ks. Zwoliński o UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Pragnę podziękować Orsonowi, że znajduje tyle czasu dla debilizmów i kretyznizmów z najwyższej półki.I robi to dla rzeczy które nieistieją.BRAWO!!! Szkoda tylko, że reprezentowany poziom ,,wiedzy" na temat UFO jest u obu Panów coraz niższy.Jestem pełen podziwu dla niespełnionych sceptyków pokroju kopiuj-wklej.SZACUNEK!!!
Ostatnio zmieniony sob sie 28, 2010 3:58 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Coś dla ufo-filów, czyli ks. Zwoliński o UFO

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Orson' post='72678' date='28 sierpień 2010 - 19:50']Jeśli Rysiek utrzymuje takie osoby jak Ty, jako moderatorów, to faktycznie to forum schodzi na psy. A może dlatego, że już nikt inny nie chce być tutaj moderatorem? Ja podziękowałem.[/quote]



Hmm to interesujące... przeistaczasz się z forumowego eksperta od ufologii w specjalistę od dobierania moderatorów. Wstawiasz jakieś dziwaczne teksty i dziwisz się reakcji moderatora? Spuść proszę z tonu i spróbuj porozmawiać normalnie skoro jednak ten temat Cię frapuje, a pole do popisu jest naprawdę szerokie bez uciekania się do absurdalnych cytatów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”