LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Podczas Zimnej Wojny służby specjalne interesowały się szczególnie nowym rodzajem broni, który wykorzystać można było w hipotetycznej „wojnie psychodelicznej”. Miała być ona znacznie łatwiejsza, ekonomiczniejsza i bardziej humanitarna od oblężeń i bombardowań. Okazało się jednak inaczej. Czy służby specjalne rzeczywiście miały w planach kontrolowanie umysłów i zachowań ludzi na masową skalę dzięki specjalnej „kranówie” z LSD?



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Cześc Pantanal, jestem po grzybobraniu, były.

Juz wcześniej o tym pisałam, ze uległam narkohipnozie. Wczesniej także podejrzewałam LSD, bo te błyski, błyszczące karuzele itd. Z tym, że nie koniecznie to musiał byc kwas. Mogło byc to cos podobnego (niestety zapomniałam nazwe tego specyfiku, którą ktoś z tego forum mi podesłał, nie sprawdzę nistety bo mam wszystko wykasowane-awraia kompa). Chyba masz rację z tą skalą mikro. Tylko po co? na co? i dlaczego? Nigdy pewnie do tego nie dojdę, gdyż wątków jest jednak wiele. Pozdrawiam Wojtku.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Rzeczywiście wątek ciekawy, a co najgorsze prawdopodobny.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Według mnie małżeństwo Hillów uległo psychomanipulacji wspomaganej halucynogenem. Twierdzę tak ponieważ doskonale pamiętam, że moje zdarzenia wydawały się byc bardzo realne. W tatmym czasie do upadłego kłóciłabym się, że to co widziałam było prawdziwe. Dzięki bogu, że ze strachu przed ośmieszeniem nabrałam "wody w usta" bo dopiero wtedy by sie narobiło...., dostałabym takie leki, że zostałabym po nich głupia do końca życia. Swoją drogą, sama się dziwię, jak to się stało, że potrafiłam to ukryc.

Można zapytac po co to Hillą zrobiono? i dlaczego sprawa zrobiła sie taka głośna? Może dla ukrycia produkcji noczesnych samolotów, aby w przypadku zauważenia ich powiedziec, że to ufo było? Sama nie wiem...?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Wracjąc do LSD, to twórca tego narkotyku Albert Hoffmann testował ten środek na sobie. Niektórzy twierdzą, że przyjmował male dawki do końca życia, a żył długo ciesząc się dobrym zdrowiem - zmarł mając 98 lat - młodzież niech tegp nie czyta!!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

Słuchajcie, nie wiem na ile będzie to słuszne, ale przeszło mi przez myśl, takie coś.. A co jeśliby to była manipulacja przekraczająca nasze obecne pojmowanie, tzn. gdzieś poznano zasady działania rzeczywistości i przeprowadzono próby polegające na zmienianiu nam naszej .. oddziaływając na ludzi, na masową skalę, co byłoby oczywiste, gdyż wszystko jest ze sobą połączone i każdy z nas na mniejszą lub większą skalę ma wpływ na rozwój wydarzeń... Kasiu te błyski, ognie w powiązaniu z dziwnymi wydarzeniami tez nie są mi obce..ale nawet nie piłam, wtedy wody z wodociągów...???
Ostatnio zmieniony ndz wrz 05, 2010 6:44 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Sadze, ze manipulacja na masową sklalę przy pomocy psychodelików nie jest mozliwa. Owszem, wszyscy jesteśmy manipulowani przez środki masowego przekazu. Znam osoby, które kupują niemal wszystko co reklamuje TV., ale znam także takie, które nawet, gdy jest im potrzebny jakiś produkt, kupują ten niereklamowany-do tych i ja sie zaliczam, tylko, że nie z przekory , po prostu nie mam zamiaru sponsorowac kosztów reklamy. Danut, pisałaś, że mieszkałaś w tamtym czasie w internacie. Byłaś więc poza kontrolą swoich najbliższych, może coś się wydarzyło, co miało późniejszy wpływ na Twoje przeżycia?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

Kasiu nie internat, tylko stancja.. po za kontrolą rodziny, ale wyzywienie na własną rękę.. czyli odpada.. natomiast widzę, bardzo prawdopodobny wpływ osób trzecich, conajmniej dziwnych pojawiających się w moim bliskim otoczeniu.. i tu mamy zagadke i podobieństwa w przezyciach Kasiu.. nie mozna tego pominąc...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Ciekawa jestem co to były za dziwne osoby? Co chciały np. wiedziec n.t. tak młodej dziewczyny? Kim były z zawodu lub za kogo się podawały? Jeśli możesz napisz
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

.... nie bardzo mogę...tu niestety mamy takie ograniczenia w wolnosci przekazywania tego o czym sie mysli..temat jest bardzo obszerny poza tym... zawód jednak nie bedzie miał tu znaczenia, ale np. samo bycie tych osób w miejscu gdzie ja jest już dziwne, mam tu na mysli sam wybór tego miejsca niezbyt logiczny dla nich, wybór taki zdaje sie ni z gruszki ni z pietruszki, bez logicznego wytłumaczenia, a to jest w obu przypadkach, mam na mysli dwie osoby w różnych miejscach, bardzo widoczne...
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”