LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Znalazłam, ten inny halucynogen. o którym wspomniałam we wczorajszym poście do Pantanala to hioscyna - inaczej skopolamina. O kurcze, kiedyś ten lek na pewno widziałam, mam przed oczami fiolkę z takim napisem, ale nie mogę sobie przypomniec gdzie i kiedy to było. Na pewno dawno i nie w aptece, czy u lekarza widziałąm ten specyfik. Jak sobie przypomniec?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
PCXT
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 31, 2010 3:27 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: PCXT »

To ja Wam powiem, że zatruwanie chleba LSD jest faktem historycznym. Poszukajcie w Google "LSD w chlebie" (w cudzysłowie). Niestety znając amerykanów z rządem pod ciągłą kontrolą syjonistów, czyli nie liczących się z innymi ludźmi tyranów (czego dowiedli nie raz), jestem skłonny w to wierzyć.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

I tak Wy tylko o chlebie, a sprawa tkwi w Niebie..:)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

Konieczne jest przymróżenie oka, bo ja zażartowałam...:), zwłaszcza, ze pamietam jeszcze te wszystkie niedorzeczne plotki z czasów komuny, co zatruwają i jakie posiadają mozliwości aby zniewolic ludzi specjalne słuzby, no i było i o wacie i o dodawaniu chłopakom szczególnie w wojsku czegos tam itd.itd..., a to co piszecie wyglada mi na ciąg dalszy tych opowieści, tyle że teraz ludzie biora je na serio..:)...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

I tez tak myslę..Mozna by było kogos nimi ogłupic, ale tu musiałby byc namiar na konkretna osobę, będąca pod taką kontrolą...........
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: danut »

Dlatego, zeby dobrze ukryc takie poczynania, nie mogły byc przeprowadzane przez żywnośc, wodę i na dużej grupie ludzi z jednego środowiska, musiał pojawic się ktoś, jakis naoczny świadek, aby okrzyknął nic takiego nie miało miejsca, ja nic nie widziałem itd..
Ostatnio zmieniony pt wrz 17, 2010 3:36 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Katarzyna_1 »

Szkoda, że nie można ponownie przeczytać artykułu "LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów".

Odświeżam temat dlatego, iż po obejrzeniu filmu n/t historii tego psychodeliku stworzonego przez Alberta Hoffmana natknęłam się na dziwne "przesłanie". Wiadomo, że każdy scenariusz zawiera obrazy bardzo dokładnie przemyślane. Nie ma przypadkowości, ani w filmach fabularnych, dokumentalnych czy reklamowych. W poniższym filmie w 6 min. 24-26 sek. (6 : 24-26) pokazane jest zdjęcie (na plakacie) ojca LSD "Father of LSD", a zaraz po nim widnieje fotografia Michaiła Gorbaczowa. Przypadek? Raczej nie.Film wart jest obejrzenia, bo pokazuje też historię ruchu hipisowskiego i ciekawe dokumentalne zdjęcia.http://www.youtube.com/watch?v=17tyUoabDYg
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: LSD, tęczowa woda i kontrola umysłów

Post autor: Lilith »

bardzo fajny film :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”