Psychotronika-studium

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Psychotronika-studium

Post autor: Ariana »

Nie wiem czy dobry dział, jak coś przeniesie się wątek.

Interesuje mnie wasza opinia na temat studium na kierunku psychotroniki. Zawsze marzyła mi się nauka na kierunku związanym ze zjawiskami paranormalnymi.Nie znalazłam żadnej szkoły, żadnego kierunku wartego uwagi poza psychotroniką.

Są tam zajęcia obejmujące tematyką m.in. Tarota, atrologię, NLP i inne. Zastanawia mnie tylko fakt czy nie będzie to wklepywanie technik manipulacji psychologicznej.

Może macie jakieś sugestie?

Ot zachciało mi się znów do szkoły, studia za krótko trwały :lol:
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Rysiek23 »

Hmm nie wiem co Tarot ma wspólnego z psychotroniką... a gdzie taki kierunek wyszukałaś? :)
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Ariana »

http://www.parapsychologia.org/

Już przygotowałam dokumenty i mam zamiar dokonać wpłaty ale coś mi nie daje spokoju. Nie interesują mnie triki u chwyty psychologiczne, nie zamierzam zarabiać jako pseudo wróżka.

Interesuję się astrologią, Tarotem, Kabałą i sama na własną rękę zgłębiam tematykę. Chciałam jednak na poważnie wejść w temat,zająć się parapsychologią od strony naukowej.

Studiów np astrologicznych nie widziałam, więc pozostał taki kierunek, który zawiera inne tematy.

No ale dokładnie, jak mam wywalać po 200zł miesięcznie plus dojazdy, wpisowe i inne pierdoły tylko po to aby wysłuchiwać wywodów o technikach manipulacji to mnie to nie interesuje. Stąd moje pytanie do was.

A może znacie kierunki warte uwagi, szkoły ?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Rysiek23 »

Zdecydowanie odradzam. Nie znam tych kursów ale już z oprawy widać, że to jedna wielka ściema. Zresztą spójrz na zakładkę "kadra" i wszystko jasne. Nie ma to nic wspólnego z psychotroniką a raczej z ezoteryką. Jeśli chcesz się rzeczywiście solidnie dokształcić idź na podyplomową psychologię.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Arek 1973 »

zająć się parapsychologią od strony naukowej.
To brzmi kusząco, ale taka szkoła nie jest mi znana. To chyba jakaś bujda, kto by takie coś opłacał?, chyba tylko w USA. ;)

Znam jednego pana fizyka który jest opłacany przez państwo po to żeby tłumaczył przypadki paranormalne, ale nawet on powiedział nam na spotkaniu że takiego kierunku nie ma. Ok, to było w Niemczech , nie w Polsce.

Ale i tak trudno mi sobie uwierzyć że jakaś instytucja by takie coś finansowała, no chyba że zapłacisz wszystko prywatnie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ariana
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 27, 2010 5:19 pm
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Ariana »

Rysiek ma rację, faktycznie najlepiej zdecydować się na kierunek albo związany z psychologią albo z przedmiotami ścisłymi i później prywatnie z własnych środków zajmować się sprawami.

Niestety w Polsce to chyba niemożliwe. W sumie tak poszperałam w necie to za tę samą cenę mam kurs w ESKK, też na psychotronika. Więc sam fakt świadczy na jakim poziomie będzie kształcenie w tym zakresie.

Odpuszczam sobie.

Myślałam o astronomii ale niestety nie mam możliwości zaocznie ani eksternistycznie podjąć nauki. Więc odpada a to chyba byłby najlepsze kierunek mogłabym spokojnie zajmować się astrologią.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie dziwota, że astronomii nie mozna studiowac zaocznie, a o zgrozo ekstermistycznie!. Zbyt poważna to dziedzina nauki. To może... niepowazna astrologia jest gdzieś zaocznie do osiągnięcia. O Boże, gdybym była młoda to zapewne studiowłabym bym zaocznie filozofię. Pewnie są jakieś podyplomówki filozoficzne, sprawdź dziecko... :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Katarzyna_1' post='73521' date='16 wrzesień 2010 - 19:44']Pewnie są jakieś podyplomówki filozoficzne, sprawdź dziecko... :)[/quote]



Pani Kasiu tylko nie ESKK :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Psychotronika-studium

Post autor: Katarzyna_1 »

a co to jest ESKK?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”