INFRA - STOP!

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Rysiek23 »

Menkar odniosę się krótko do tego o czym napisałeś w szerszym kontekście można o tym kiedyś podyskutować np. na czacie. Sprawa jest dosyć prosta. Poprzez portal Serwisu Infra staramy się możliwie w sposób jak najpełniejszy prezentować całą gammę zjawisk anomalnych, niewyjaśnionych, niezwykłych czy jak kto chce je nazwać. Teksty dobieramy tak aby odpowiadały naszemu postrzeganiu tych zjawisk i zagadnień lub piszemy je sami. Portal jest więc bazą artykułów i serwisem informacyjnym.

Forum ma zgoła inny charakter i z całą pewnością można je nazwać platformą społecznościową naszych czytelników (zarówno tych, którzy podzielają nasze poglądy jak i tych, którzy z nimi się nie zgadzają). Czy jest w tym coś złego? Dla mnie nie. Dajemy możliwość swobodnego wyrażania poglądów, a co i jak ktoś pisze świadczy już tylko o nim. Dlaczego posty np. Menkara czy Xedosa czy Danut lub Pantanala etc. mają być identyfikowane z poglądami autorów Serwisu Infra skoro nick Piotra i mój są znane? Poza tym nikomu się nie dogodzi. Kiedyś forum było bardzo ograniczone tematycznie wtedy podniosły się głosy aby je rozbudować. Teraz jak rozumiem komuś przeszkadza, że tematyka jest zbyt szeroka. Nic prostszego jak wybrać sobie jeden temat i w nim pisać a pozostałe zwyczajnie ignorować.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Arek 1973 »

To ja także posłużę się przysłowiem, "jak cię widzą tak cię piszą", komentarze zawarte jednie na tych 2 stronach tematu dobrze pokazują co dani ludzie sądzą o tym i o owym. Rysiu dobrze pisze że nie wszystkim dogodzisz, bo jednemu forum podoba się w formie takiej jaka jest , a innemu widziałoby się to inaczej.



Menkar
Kwestie konkretnie ufologiczne i to co się wiąże z tym tematem pokrewnie to inne (Infra ?)
Wtedy z forum odejdzie 70% ludzi bo ich to nie będzie interesować, a ci co zostaną, będą przez pewien czas jeszcze razem , aż zacznie brakować nowych wątków i powoli także poznikają z forum.

Rysiu dlatego robi reklamę bo chce pozyskać nowych ciekawych ludzi na forum, jego intencje są szlachetne.

A że niekiedy zjawią się 15-to latki ] i robią syf to już ta druga strona medalu...



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr sty 05, 2011 9:48 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: xedos »

Menkar. Dziękuję panu.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Menkar' post='78854' date='05 styczeń 2011 - 16:32']Więc wcale bym się nie zdziwił gdybyś nagle pewnego dnia zaczął reklamować tu jakieś wisiorki :D[/quote]

Jakieś kółko różańcowe wam się marzy czy jak?Mamy tu jakieś tercjanki :lol: :lol: :lol:



Co do tematu poczytałem trochę z nudów i z nudów napiszę komuś się tu marzy ukierunkowywanie wypowiedzi.Dla mnie FORUM oznacza wolność słowa (nie licząc bezsensownych kłótni).Wasze decyzje prowadza do tego co napisałem powyżej czyli prywatny klub emeryta wojskowego lub inne kółko wzajemnej adoracji.Niektóre sugerowane działania oznaczają , że zamykamy się na co raz to więcej wypowiedzi i sugestii co doprowadzi do zamknięcia całego forum.Bo po co tu dyskutować skoro się już wszystko wie.A najciekawsze jest to , że temat założył xedos nasz kolega który zrobi wszystko tylko nie kojarzono go z UFO bajkami i innymi paranormalnymi bzdetami, mimo to zajmujący się intensywnie KKK i interesuje się tym forum.Dla mnie to jakieś dwulicowe podejście.

A prawda jest taka ten temat to wizja INFRY w której to Xedos podobno nie chce uczestniczyć ha ha ha ha :lol: :lol:

Prawda kole w oczy jak parasolka....
Ostatnio zmieniony śr sty 05, 2011 3:38 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”