INFRA - STOP!

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Newsman »

Dodam jeszcze, że ostatnio zauważyliśmy, że wielcy giganci polskiej ufologii przenieśli się na FB i NK, gdzie tworzą swoje wyimaginowane profile. Przykłady znaleźć możecie w sieci.

Nie ukrywam, że wiele osób ma do nas pretensje, choćby Alreda, Grzegorz czy Sante (nie będę operował nazwiskami) za to, że nie podzielamy ich opinii lub nie znaleźli u nas zrozumienia dla swej "wyjątkowości". Postanowiliśmy jednak, że coś takiego jak grupa INFRA zawsze będzie ściągała w swoje szeregi tego typu postaci, ale nie może stać się przystanią dla smutnych amatorów nieznanego, którzy czasem mają problemy sami z sobą. Z Forum jest podobnie. Nie ukrywam, że ono ewoluuje, przyciąga coraz to nowych użytkowników i ludzi, którzy chcą swe zainteresowania rozwinąć. Jednym z celów INFRY było to, aby robić wszystko bez infantylnych sloganów, głupich haseł o przekraczaniu progu nieznanego i tworzeniu własnego wizerunku. To co się liczy procentuje. Widać to po liczbie odwiedzin, relacji i poziomie wypowiedzi. A że jest kontrowersyjnie? Przecież musi.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: jerry »

[quote name='Yan_Volskee' post='74338' date='10 październik 2010 - 11:15']Dodam jeszcze, że ostatnio zauważyliśmy, że wielcy giganci polskiej ufologii przenieśli się na FB i NK, gdzie tworzą swoje wyimaginowane profile. Przykłady znaleźć możecie w sieci.

Nie ukrywam, że wiele osób ma do nas pretensje, choćby Alreda, Grzegorz czy Sante (nie będę operował nazwiskami) za to, że nie podzielamy ich opinii lub nie znaleźli u nas zrozumienia dla swej "wyjątkowości". Postanowiliśmy jednak, że coś takiego jak grupa INFRA zawsze będzie ściągała w swoje szeregi tego typu postaci, ale nie może stać się przystanią dla smutnych amatorów nieznanego, którzy czasem mają problemy sami z sobą. Z Forum jest podobnie. Nie ukrywam, że ono ewoluuje, przyciąga coraz to nowych użytkowników i ludzi, którzy chcą swe zainteresowania rozwinąć. Jednym z celów INFRY było to, aby robić wszystko bez infantylnych sloganów, głupich haseł o przekraczaniu progu nieznanego i tworzeniu własnego wizerunku. To co się liczy procentuje. Widać to po liczbie odwiedzin, relacji i poziomie wypowiedzi. A że jest kontrowersyjnie? Przecież musi.[/quote]



No stary, żeś pojechał jak ten od barykad na wiecu wyborczym. Kiełbacha wyborcza aż kipi tłuszczem!!!

Tłumy szaleją z zachwytu!!!



A ja się pytam, gdzie procenty w poparciach, liczby, dowody?

Heee?!
Ostatnio zmieniony ndz paź 10, 2010 10:53 am przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Aylinn »

O, weekendowy krzykacz się odezwał. Yan_Volskee jasno napisał, że przykłady wystarczy znaleźć w sieci. Zresztą adresy na NK i FB każdy zna i sam może zobaczyć (kto ma oczywiście konto), więc skończ waść, wstydu oszczędź. Aha, i proszę o nie pisanie takich głupich komentarzy,OK? Heeee?
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: jerry »

[quote name='Alyna' post='74342' date='10 październik 2010 - 20:35']O, weekendowy krzykacz się odezwał. Yan_Volskee jasno napisał, że przykłady wystarczy znaleźć w sieci. Zresztą adresy na NK i FB każdy zna i sam może zobaczyć (kto ma oczywiście konto), więc skończ waść, wstydu oszczędź. Aha, i proszę o nie pisanie takich głupich komentarzy,OK? Heeee?[/quote]





Hej witaj Dziewczynko. Nie zaliczałbym się do weekendowych krzykaczy ponieważ za Forum jestem dość często i lubię coś napisać a nie kogoś obrzucić błotem tak jak robi wiele osób. I akurat co do weekendu to nic nie poradzę że Yan_Volskee zamieścił post w niedzielę. A co by było gdyby go zamieścił w poniedziałek? Kim bym był dla ciebie?



Apropos Tych wielkich Ufologów to nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę dziewczynko że Ci wielcy nie potrzebują rozgłosu a raczej wolą ciszę i spokój by prowadzić swoje badania itd... i nie trzeba się przenosić na nk, fb, ccc czy shitf.pl by być kimś... Poza tym każdy dobrze wie ze portale wykorzystują wasze imiona i nazwiska by trzepać nie złą kasę z uwagi na to że korzystacie z tych portali. Poczytaj regulamin a się przekonasz.... tak nawiasem mówiąc.



Droga dziewczynko nie wiem jak długo jesteś na forum ale dla mnie możesz być nawet gwiezdną trenerką pokemonów ale z tego co pamiętam to na forum można pisać swobodnie oby było bez naruszenia regulaminu i dobrego smaku itd... chyba nie złamałem regulaminu, prawda? Poza tym pisałem luźno do Yan_Volskee i nie rozumiem twojej "interwencji"...



Czasem warto napisać coś z śmichem i dowcipem nie raniąc uczuć innych a nie zachowywać się regulaminowo jak w ośrodku szkolenia żołnierzy...



Pozdrawiam.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Aylinn »

Jerry. właśnie złamałeś regulamin nie pisząc na temat. Druga sprawa, jak długo jestem na forum to sobie możesz sprawdzić. Trzecia sprawa, dziewczynką to możesz nazywać swoją zonę, córkę, dziewczynę, laskę.jpg i kogo tam jeszcze chcesz. Ja dla ciebie dziewczynką nie jestem. Jestem moderatorem, więc mam obowiązek pilnować regulaminu. Tyle ode mnie, wracamy do tematu.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: jerry »

[quote name='Alyna' post='74376' date='11 październik 2010 - 10:45']Jerry. właśnie złamałeś regulamin nie pisząc na temat. Druga sprawa, jak długo jestem na forum to sobie możesz sprawdzić. Trzecia sprawa, dziewczynką to możesz nazywać swoją zonę, córkę, dziewczynę, laskę.jpg i kogo tam jeszcze chcesz. Ja dla ciebie dziewczynką nie jestem. Jestem moderatorem, więc mam obowiązek pilnować regulaminu. Tyle ode mnie, wracamy do tematu.[/quote]



Po pierwsze to napisałem sobie dość luźno, nikogo nie obrażając. Odezwałaś się do mnie :" O, weekendowy krzykacz się odezwał?" czyż tak? Kto tu kogo zaczepił? Mogłeś sobie to darować.

Poza tym wytłumaczyłem na czym sprawa stoi więc mój poprzedni post był raczej na temat. Co ty uważasz to już twoja sprawa. Nie będę się kłócić i spierać bo to bez sensu.

A to że jesteś moderatorem to powinno świadczyć tylko o Twojej bezstronnej uczciwości i sprawdzania przestrzegania regulaminu jak na moderatora przystało a nie wypisywanie bzdur w myśli tego ze niby wszystko Ci wolno z uwagi na to kim jesteś nie wspominając już o rzeszy kumpli i koleżanek któży Cię poprą nawet jak napiszesz same brednie i chłam.



A co do mojej rodziny to mam Żonę. I jestem szczęśliwy z tego.

Miłego dnia i pamiętaj tylko że forum to nie twój pamiętnik i jako miejsce publiczne może podlegać nie pod NK czy FB lecz pod KK i KC.



Pozdrawiam, #25 Jerry.



Alyna: Raduje się serce moje na e rewelacje. Rysiu napisał ci stosowny komentarz, ale następny post, który będzie skierowany do użytkownika, a który nie będzie się trzymał tematu nagrodzony będzie ostrzeżeniem.
Ostatnio zmieniony pn paź 11, 2010 5:05 pm przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: jerry »

[quote name='Pantanal' post='74361' date='11 październik 2010 - 08:30']Eh, daruj sobie Jerry. Oto kolejny z tych użytkowników, który w 25 zdaniach nie zawrze jednego sensownego...[/quote]



Pantanal chcesz mnie publicznie obrazić?

Nie mówię że mam 100% racji ale jeśli jej nie mam to daj przykład i pokaż innym użytkownikom jaka ona na prawdę jest według Ciebie. Staraj się przekonać a nie obrażać. Z pewnością forum wiele zyska gdy z tematu pójdą kolejne ciekawe wnioski również innych zamiast dziecinnych fajnych tekstów typu kto kogo ciekawiej upokorzy bo wszyyyyscy maja rację bo moderatorzy śpią lub są fajnymi kolegami...



Co jak co ale Ty akurat masz duże doświadczenie z tego co pamiętam, prawda?





Pozdrawiam.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Rysiek23 »

Jerry Alyna słusznie zwróciła Ci uwagę ale zauważ, że ostrzeżenia nie dostałeś. Jeśli masz jakieś uwagi do działania moderatorów lub innych użytkowników, jest specjalne miejsce gdzie możesz o tym pisać. A teraz proszę wrócić do tematu.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: jerry »

Jakie wielkie poruszenie i troska z Twojej strony. Aż dziw że normalnie nie na temat a jeśli chodzi o mój Nick to tylko zbieg okoliczności ale bierze się akurat nie z bajeczki. Za dużo telewizji, za dużo...



CZY KTOŚ Z KOLEGĄ ZROBI PORZĄDEK BO PISZE NIE NA TEMAT I W OKREŚLONY SPOSÓB ZMUSZA DO DALSZEJ DYSKUSJI W KLIMACIE ODBIEGAJĄCYM OD TEMATU?
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Aylinn »

Dobra obydwoje jak jeszcze raz napiszecie coś nie na temat w jakimkolwiek temacie na forum, a do tego polecą przy tym pyskówy to dostaniecie ostrzeżenie bo chyba nic innego nie działa. To jest ostatnie słowne pouczenie kolejnego nie będzie. Macie problem, zapraszam na GG lub PW, tam możemy sobie pisać do woli aż nam palce zaczną krwawić i zetrze się nadruk na klawiaturze.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”