INFRA - STOP!

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Katarzyna_1 »

STATYSTYKA prawde Wam powie. Na forum Infry zwykle jest o tej porze od 50 do 70 uzytkowników, w tym wiekszośc gości. Dla porównania, przed chwilą na forum FN 2 słownie dwóch uzytkowników. Na innych podobnych forach tak samo jak na FN-kilku uzytkowników. I co Pan na to?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Katarzyna_1 »

Tak prosze Pana, ala nie chodzi mi o dzisiejszy dzień. Porównywałam juz duzo wczesniej, o różnych porach dnia, a także w czasie gdy ukazywały się jakieś "ciekawe informacje". Nie ma innego wytłumaczenia - INFRA to juz marka :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Katarzyna_1 »

Probabilistyka :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Menkar' post='78871' date='05 styczeń 2011 - 17:15'](to do mnie?)



Statystyka prawdę mówi ale w kontekście, np. czasu, zainteresowania tematami itd itp.



Bieżąca liczba odwiedzin to tylko bieżący licznik.



Wystarczy puścić "szczura" informacyjnego aby go niebotycznie podbić, na chwilę.[/quote]



To teraz zamierzacie jeszcze dyskutować o statystykach forum?:) Ale o co to zamieszanie? Rozumiem, że intencje są słuszne, głos krytyki zawsze jest mile słyszany, wszelkie uwagi i sugestie także ale chyba popadamy w absurd. Menkar czy Ty chcesz zamienić forum w jakiś zamknięty krąg wszystkowiedzących? Niestety powstało ono w zupełnie odwrotnej intencji. Między aby taki laik mógł sobie wejść, poczytać co pisze Menkar czy Orson a jak będzie miał ochotę zabrać głos.



A jak mu się nie spodoba pójść gdzie indziej.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: INFRA - STOP!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

A ja zapytam tak dla waszego dobra dlaczego każdy mówi zróbcie coś a samemu nie chce nic robić?Jest administracja macie pomysły chcecie pomóc itd walcie tam zostańcie modem czy innym aniołem i proszę bardzo pokarzcie , że wam zależy.Moim zdaniem to sugerowanie komuś bez własnego zaangażowania tzw ,,widzi mi się" nie jest na miejscu.Łatwo krytykować kogoś w białych rękawiczkach???
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”