Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Tylko, że nie raz moze skoczyc i naprawde się rozdzielic....Nie dowiesz się wtedy o matrixie bo obydwa będą takim samym...silnie jednak powiązanym z jedna osobowoscią..


Tak, to niebezpieczne jak widzę...

Wtedy są tylko dwa wyjścia... albo postarać się, żeby chłop się zmienił, albo zmienić chłopa... :lol:

Oczywiście dla swojego szeroko zrozumianego dobra...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Soudak no wiesz, co ciebie tak tu rozbawiło?..:)...Różne przecież sprawy moga wpłynąc na takie "trzęsawki"..Mnie akurat nie zawinił chłop, a odmienna płec, choc w końcu i tak odwróciło się przeciwko niemu.. Stanąc obok można i to się często zdarza w obliczu grożącego nam niebezpieczeństwa i wyzwala się wtedy niezwykła siła, przynajmniej podwójna, a świadczy o naszym tez energetycznym istnieniu.Ludzie potrafią wyskakiwac na nieosiągalne w normalnym rytmie życia, wysokości, dźwigac niesamowite ciężary, albo powalic dużo razy od siebie silniejszą osobę, właściwie bez użycia fizycznej siły...:).. Ja pamiętam,że podczas napadu wyraźnie ktos mi podpowiadał co mam zrobic, ale tak, że kierował moim postępowaniem, kiedy mam wysunąc ręke , jak to zrobic.. no i niebezpieczny gościu spadł ze schodów jaki długi...
Ostatnio zmieniony śr paź 06, 2010 9:57 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

..Mnie akurat nie zawinił chłop, a odmienna płec, choc w końcu i tak odwróciło się przeciwko niemu..


Tak, obojętnie kto by nie zawinił, to winny jest potem Bogu ducha winny chłop...

Potem te wyjścia z siebie, trzęsawki, wejście w inny wymiar, wyjście z hologramu, rozdwojenia itd. to okazuje się, że tak naprawdę powinno się podziękować takiemu chłopu, za możliwość dokonania nowych odkryć i doświadczania ,,innych'' stanów za kompletna darmochę.... Bez takiej ,, sprężyny'', którą jest chłop, byłoby to zgoła nie osiągalne... :D
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Ta, ta ta...To przeciez Ewa namówiła Adama, a nie odwrotnie, to czyja wina ze sie pogubilismy w tych hologramach?
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Ta, ta ta...To przeciez Ewa namówiła Adama, a nie odwrotnie, to czyja wina ze sie pogubilismy w tych hologramach?


Obojętnie czy się pogubiliśmy w tych hologramach, czy też nie... Czy wylądowaliśmy w tej rzeczywistości, czy tez w innej, to przesłanie jest takie, żeby dany nam czas, wykorzystać jak najlepiej dla siebie, poprzez życie w zgodzie z sobą, z własnym sumieniem...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Sandra »

soudak, skupiłeś się na czynniku który wywołał, to moje "odkrycie", mnie bardziej fascynuje samo odkrycie, że można podglądać siebie z boku, jako widz. :D
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Wydaje mi sie logicznym takie rozumowanie funkcjonowania świata. Przestańmy sie straszyc, bo trzeba znaleźc rozwiązanie problemu, przed którym każdy jest postawiony. Co tworzy rzeczywistośc? Dlaczego ona nie jest jednolita? Gdzie istniejemy kiedy tu przestajemy istniec?Które decyzje wpływają na rozgałęzienia rzeczywistości i brak powielania podstawowej?Zastanawiające, że prawie każdy odczuwa cos takiego jak Ręka Boga, moze Jego plan, Jego Sen, ale na tym się nie konczy każdy śni równiez swój sen, posiada swoje plany, a nie są one doskonałe. To wyłamanie się sprawiło tworzenie oddzielnych rzeczywistości i swiatów, juz na taką skalę, że natrafic na ten właściwy wydaje się byc droga bez końca i nie do odszukania...Nie jest obojetnym to, czy sie pogubilismy, bo trzeba się odnaleźc...Pytałam Cyganki, o czym ona do mnie mówi, o jakim chłopaku czarnym, którego ja nie znam, a ona ze juz znam..."Bo szukacie się od początku swiata,ale się nie znajdziecie"...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Sandra »

Dla każdego rzeczywistość będzie czym innym, np. dla takiego kota, kto obserwował kota ten widział, jak gania po domu nie wiadomo za czym, jednak coś on tam widzi i kogoś tam gania. ;)



Można go o to zapytać w wigilię :D
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Zbyszek »

Czuje w powietrzu jakąś wichurę, spada już znacznie ciśnienie. Te światy się raz przenikają a raz są równolegle, jakoś nie zdecydowane jeszcze, choć coraz wyraźniejsze
Ostatnio zmieniony śr paź 06, 2010 12:22 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Sandra »

Zbyszek, czułeś już kiedyś taką sytuację, czy jest ona jakaś nowa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”