Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Danut... Raz piszesz, że nie szukasz już odpowiedzi, bo je znasz, piszesz, że to wszystko opisujesz, że chcesz przekazać dalej, tak jak to ujęłaś - może to się komuś przyda, dla rozwiązania własnych zagadek... Potem w dalszych Twoich postach, można zauważyć, że dalej szukasz na to wszystko odpowiedzi... Logicznym pytaniem jest pytanie następujące :



Czy zrozumiałaś swoje doświadczenia, czy może dalej szukasz dla nich odpowiedzi ?



Niestety w Twoich postach można wyczytać na to pytanie dwie sprzeczne odpowiedzi... W taki sposób do niczego nie dojdziesz. To wszystko to pisanie dla pisania. Staje się to wszystko kompletnie nie zrozumiałe, dla osoby czytającej ze zrozumieniem... Przyparta do przysłowiowego muru, unikasz odpowiedzi, albo dajesz odpowiedzi wymijające. Chciałbym Ci zwrócić uwagę , że w ten sposób w jaki podchodzisz do tego tematu, nigdy nic nie zrozumiesz nad to, co zrozumiałaś wcześniej i do niczego dalej nie dojdziesz. Jeżeli wyciągłaś jakieś wnioski, to trzymaj się ich i na tej podstawie, spróbuj zrozumieć całą resztę, spróbuj wyciągnąć dalsze wnioski... Zamiast iść do przodu, to poprzez swoje sprzeczne ze sobą wnioski, tylko się cofasz, wprowadzając zamieszanie, które nie służy znalezieniu rozwiązania, dla tego tematu. W ten sposób, możesz pisać jeszcze wiele stron, zakładać możesz wiele tematów o tym samym, co zresztą robisz i dalej będziesz stała w miejscu...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Soudak jeśli Ty wiesz więcej ponad to co ja pisze o swojej tablicy- to dlaczego o tym nie napiszesz??...Ten cel, o którym piszę w poprzednim poście jest jasno określony i tak widzę na końcu..Znacie przypowieśc o ziarnie? Skoro jestem ziarnem nie moge byc siewcą i nie przeskoczy się tej granicy...Tylko jest tak z tym życiem, losem ziarna. Jedno upadnie na skałę i plonu nie wyda, inne wydziobią ptaki, a te co rosną muszą uważac, aby ich chwasty nie oplotły, a ja mam się odplątac...nie mam sierpu itd. bo nie jestem żniwiarzem i nie ja zasiałam...Jedna jest rzeczywistośc prawdziwa, wcale nigdzie nie napisano, że nasza, a nawet, ze nie nasza, prędzej...a trzeba wzrastac na zyznej i prawdziwej ziemi...Ja nie mogę narzucac nikomu swojego zdania, co ja pojęłam, pojęłam dla siebie, a skąd wiesz jaka jest czyjas droga, moze nie byc ta sama..
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Jedno upadnie na skałę i plonu nie wyda, inne wydziobią ptaki, a te co rosną muszą uważac, aby ich chwasty nie oplotły, a ja mam się odplątac...


Tak, bo dostałaś drugą szansę i nie zmarnuj jej... Zresztą to, jest to co nas łączy...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Bo nie mozna liczyc na cos takiego, ze samo się rozwiąże...... i znowu będą psioczyc, ze powołuje się na Jezusa, ale muszę: "Co rozwiążecie na ziemi, będzie i rozwiązane w niebie"- niestety i bez tego na nic płonne nadzieje..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Katarzyna_1 »

Amen
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Kaśka coś ty- Pokój!..:)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Zbyszek »

Nie ma co narzucać sobie takich obowiązków światowego przewodnika i wymagać od siebie gwiazdora wszechświata, bo bez farbidla na czuprynę się nie obejdzie. Kazde pytanie, to jeden siwy więcej. Od zawsze, znana prawda, rozmywa się w interpretacjach, i przybywa ich coraz więcej.

Co badacz to kolejne marzenie.

By się przyjrzeć światom , dobrze jest wykształcić umiejętność postrzegania wzrokiem. Obserwowanie jak znikają nam nieistotne przedmioty w pola widzenia. Gdy z kimś rozmawiamy to wycina nam otoczenie. Kto staje się świadomy wielopoziomowego planu, tego co chce widzieć i tego co mu wcina, ma możliwość zobaczyć trochę więcej.

Postrzeże jak się kształtują i znikają, rozumiejąc przyczyny kształtowania się tych znikaczy i pojawiaczy.

Trudna szuka, wymagająca koncentracji na wielu.



Zdanie co do tych światów, jest pośród oobeowcow raczej zgodne. Tych są miliony, rozsianych po całym świecie. Spierają się raczej nad szczegółami
Ostatnio zmieniony pt paź 08, 2010 6:37 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Zbyszku racja...Tak jak tez piszę, że każdy musi sam starac się wyłapac jak najwięcej i poukładac sobie te swoje światy.Co, kiedy i dlaczego?- bo tego nikt inny mu nie wyjasni..Miałam takie szczęście, ze cokolwiek widziałam, nie dotyczacego tej rzeczywistosci, było tak samo poukładane jak w naszej, nie bylo w nich zadnych niezwykłości, myslę że potrzeba bylo duzo wysiłku aby to umiec oddzielic, inaczej moje funkcjonowanie tutaj mogłoby zostac bardzo zaburzone.Dlatego system obronny wymazuje je najczęściej z pamięci, nie zagłębiamy się w nich, any nie zakłócało nam naszego pola widzenia, aby się tutaj utrzymac..Tylko, gdy wysyłany jest tak mocny sygnał dotyczący tej samej energii dzieją sie te rzeczy, bo chcąc nie chcąc musi byc odebrany i teraz na ile bywa odbierany? Przez ile zniekształceń czasami może przechodzic? Czy wszystko co widzimy, jest prawdą? Na pewno nie i dlatego tez potrzeba znaleźc przyczyne powstających zniekształcen...Piszesz o milionach światów, nie sądze aby było ich az tyle...mnie się wydaje, ze cztery tych co mnie dotyczą, cztery wersje tej samej rzeczywistości, wszystkie prawdziwe...Trudna szuka, wymagająca koncentracji na wielu.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Zbyszek »

, myślałem z tymi milionami o obeowcach, paskudne zdanie skleiłem, - czas na rozsądną prace i mala przerwę w tych szaleństwach
Ostatnio zmieniony pt paź 08, 2010 10:19 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Obeowcy czasami gubią się w światch swojej wyobraźni, dlatego są one tak poplątane,nie wiadomo co przedstawiajają i jaki zlepek ich wyobrażeń jest na siebie nałożony, na pewno nie są to trwałe światy, dlatego pisałam, że nigdy nie poszłam ślakiem swojej wyobraźni, bo nasze tworzenie jest iluzyjne i niedoskonałe..Zbyszek masz pare punktów, że gdzies naprawdę dotarłeś, tego się trzymaj, szaleństwa, fiksacje- po co je rozpatrywac...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”