Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Inne rzeczywistości...Moje zycie przebiegało całkiem normalnie, choc wiele incydentów i dziwnych niewyjaśnionych spraw wplątywało się w tą codziennośc, to starałam się brnąc dalej, utrzymując się i kurczowo trzymac tej swojej rzeczywistości..I tak, przychodzi, w końcu taki moment w zyciu, pewnie kazdego człowieka, kiedy zwalnia się tempo i zaczyna zastanawiac nad całościa swojego istnienia, nadając mu sens i rozpatrując w swoistych rachunku sumienia, co tak naprawdę decydowało o porażkach i powodzeniach, a co pchało dalej, wytwarzając nam naszą tożsamośc..tworząc jedną prawdziwa osobowośc jednostki..I wtedy zauwazyłam, ze to wcale nie jest takie proste, że to wcale nie ja w dużej mierze decydowałam, tak naprawde o swoim zyciu..że własnie to- dziwne, nie brane pod uwagę,czego nie potrafiłam pojąc i zrozumiec, przez co bywało odrzucane po za margines- miało decydujący na nie wpływ..Rozpoczęłam też pracę ze swoja pamięcią- oj, cięzko było się przebic przez niektóre fakty, które wytworzyłam sobie nie przez rzeczywiste ich zaistnienie, ale przez naprowadzenie mnie na takie przez innych i tu uważajcie..:) z tymi na banc jedynymi możliwościami..Bez tego wysiłku poskładania, jednak w prawdziwa całośc tych faktów, eliminujac głupie, nie mające żadnych podstaw opinie, nigdy nie wpadłabym na mozliwośc rzeczywistego istnienia innych wymiarów rzeczywistości i juz ich nie pomijałam, przyjęłam spokojnie, docierając do sensu ich połaczenia z tym moim tutaj, do czego wiele razy dochodziło w moim zyciu..A czy w Waszych życiach dochodziło do zetnięcia się z innym swiatem jaki tu odbieramy i jakie macie rozmyslania z tym związane??
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: Katarzyna_1 »

Witaj Danut,

nie chcem, ale muszem się odezwac jak to mówił nas polski degenerat. Wspaniałe zagajenienie tematu, może nawet poetyckie. Ale cóż z tego? Będą czytac wielokrotnie, śmiac się do rozpuku, oby..., a temat zostanie olany, przecie to wstyd zagłębiac sieę w takie głupie babskie tematy.. Przecie to nie je możliwe, że baby nad nami..., no nie ..., baby wiadomomo do czego są... etv....
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Kasiu - a ja wcale nie wierzę, bo każdy, a przynajmniej ten , kto tu zagląda zetknął się z czymś "nie z tego świata" i chocby olewał, śmiał się do rozpuku, to w głębi duszy myśli o tym samym, czasami, nawet prowadząc ze sobą wojny.- No, jakżeż to tak, przecież ja nie jestem"wariatem", komu mam się do tego przyznawac i jak w to uwierzyc?..:) To w ten sposób, lepiej popierac jest każdą, chociażby bzdurę, byleby tylko nie wyszła ona po raz pierwszy, od niego na światło dzienne, wszak zawsze, wtedy można się na kogoś innego powołac, w razie potrzeby i jest bezpieczniej..:)...Ten temat zaczęliśmy w innym -"Światy równoległe", no ale, żeby nie było, że komuś zaśmiecamy forum wypowiedziami nie w tym kierunku, jaki ktoś miał w jego założeniu- przeniosłam go tutaj... Myślę, że ku pokrzepieniu i wyzwoleniu odważnych wypowiedzi, trzebaby było zacząc od ostatniej myśli tam zawartej..Czy nie wydaje się wam, ze takie choroby jak schizofrenia, padaczka, lunatyzm są niesłusznie powiązywane z prawdziwymi kontaktami z innym wymiarem i chociaz tak samo ich nie wykluczają, to te doświadczenia- nazwę je "inne", nie występują ani częściej, ani nie są wywoływane tymi dolegliwościami, przypisanymi tym chorobom? I chociaż pewnie trudniej jest choremu je rozpoznawac, to tak samo dotyczą one większej części, o ile nie wszystkich ludzi na ziemi??
Ostatnio zmieniony pn paź 04, 2010 7:30 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Wszechświaty równoległe, inne rzeczywistości... Jeszcze jeden temat i jeszcze jedno niepotrzebne zamieszanie, rozdzielenie tych wszystkich wiadomości, o których napisałaś wcześniej i napisały Ci inne osoby. To tak jak na Nautilusie. Stare forum zostało skasowane, założono nowe i wszystkie wynurzenia mniej lub bardziej skryte rożnych osób, poszły do śmietnika. Tu mamy na nowo pisać o tym samym, to samo powielać co w tamtym temacie ? Czy o nowych rzeczach, a stare niech idą w zapomnienie , do śmietnika, wraz z tamtym tematem ?
Ostatnio zmieniony pn paź 04, 2010 8:16 pm przez soudak040771, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Sam namawiałeś..:)..Poukładamy, będziemy sie odwoływac do tego co juz napisane, a nowych rzeczy to jeszcze mam pełny worek...Mnie juz dawno przeszedł ten żal, że tyle poszło kiedys do smietnika, a co tam...ważne co zostało w mojej pamięci, tylko że coraz gorzejjuz piszę, pewno i to zauwazyłeś, co cóż ..jakoś się jeszcze postaram...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Sam namawiałeś..


Namawiałem Cię do napisania książki, a właściwie do dokończenia jej tak, jak to komuś obiecałaś...

Możesz tutaj jak chcesz oczywiście pisać, ale możesz też zająć się dokończeniem książki, tym bardziej, że tak jak piszesz coraz gorzej Ci idzie pisanie...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

Nie mogę tej ksiązki opublikowac ze względów osobistych, dlatego co mogę przekazac pisze na nowo...nie martw się nie przepisuje jej tutaj...To jak to jest z tym przejmowaniem świadomości komus tutaj, przygląda się i nie może nic uczynic? Wydaje mi się koniecznym odkrycie w takim razie kto to robi...i będzie to sprawa indywidualna dla każdego, jak mi sie wydaje, mimo wszystko...bo jest się w stanie to odkryc...
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

Nie mogę tej ksiązki opublikowac ze względów osobistych, dlatego co mogę przekazac pisze na nowo...nie martw się nie przepisuje jej tutaj...


Nikt Cię nie prosi o publikację książki, tylko o jej dokończenie tak, jak obiecałaś. To z pewnych względów bardzo ważne.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: danut »

To na pewno zrobię...nie wyrzuce do śmietnika, a podsumowanie, wnioski sa właśnie tutaj w tych naszych rozmowach, którymi się chce podzielic z ludźmi...i nie ma ich w książce..wnioski w oparciu o samo życie..:) i to nie jest ważne wcale jaką droge miałam do przebycia, każdy i tak ma swoje inne progi, a te nie muszą byc takie same, aby czegoś doświadczyc...
Ostatnio zmieniony pn paź 04, 2010 8:58 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Inne rzeczywistości i prawdziwośc ich istnienia..

Post autor: soudak040771 »

To jak to jest z tym przejmowaniem świadomości komus tutaj, przygląda się i nie może nic uczynic?


Raczej jest pod silnym wpływem, działaniem tej siły... Tak silnym, że jej działanie jest coraz bardziej przeważającym działaniem i tym samym staje się jego własnym. Bez pomocy z zewnątrz, często staje się niemożliwy powrót do stanu pierwotnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”