Nazi - UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="121195" data-time="1424284485">  pytanka .... pytanka ......... i jeszcze raz pytanka .Czy to jeszcze ''legenda'' ?</blockquote> To ja jeszcze wrzucę takie moje spostrzeżenie, które wczoraj poczyniłem przypadkowo trafiając ponownie na sprawę Stanisława Michalaka. To nasz rodak, który miał szczeście i nieszczęście jednocześnie, oglądać UFO z bardzo bliska, nawet do niego zajrzeł przez otwarty właz. Link, jakby ktoś sprawę chciał poznać lub przpomnieć sobie. http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/polak-raniony-przez-ufo/m4lkd Przytoczę fragment, który mnie zaintrygował: "W dolnej części widać było skupisko rurek przypominających elementy układu wydechowego lub klimatyzacyjnego." Jakby opisował to: https://www.google.pl/search?tbm=isch&tbs=rimg:CZAYcVNUwYN3IjiHormAdH2yHFvIasqtWhn9qnucskBDcf3jO3PSqDanAeuYbgkQzgN31AAzLr6T-38H9x7ui1D7ICoSCYeiuYB0fbIcET_1QgE0AXOXSKhIJW8hqyq1aGf0RrGf87xskl7QqEgmqe5yyQENx_1RFN5-ZxbyOyRSoSCeM7c9KoNqcBEUamdOW9Ha5yKhIJ65huCRDOA3cRB2ZhsPcy-LYqEgnUADMuvpP7fxFtv24Z0pEz5CoSCQf3Hu6LUPsgEd8fDXcZblJ2&ei=FazlVLGVMofbPP-rgZgJ&ved=0CAkQ9C8wAA&q=schauberger#imgdii=_&imgrc=h6K5gHR9shz5QM%253A%3BIKWzLgSbUGvGeM%3Bhttp%253A%252F%252Ffarm5.static.flickr.com%252F4077%252F4934540116_233e66b3b3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.flickriver.com%252Fphotos%252Fesaruoho%252F4934540116%252F%3B375%3B500
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2015 9:41 am przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Ronin »

Jest całkiem dużo przypadków, które mogą sugerować ziemskie pochodzenie niektórych z obiektów ufo. Jakiś czas temu oglądałem materiał o dwóch Finach, których też nocą ścigało duże jasne światło, odnieśli podobne obrażenia jak wspominany tu p. Michalak (przynajmniej jeden z nich). Mnie zaciekawił kiedyś przypadek z Dayton w Texasie z grudnia 1980 r. Dwie dorosłe kobiety i 9 letnie dziecko podróżowały nocą (wieczorem) autem, spotkały wiszące nad drogą, czy też gdzieś obok drogi światło. Zatrzymały auto i z ciekawości wyszły, światło zawisło nad nimi, wystraszyły się i chciały wsiąść do auta, niestety klamki samochodu były tak nagrzane, że nie mogły otworzyć drzwi. Po spotkaniu objawy podobne jak u p. Michalaka i Finów o których wspominałem, oparzenia, mdłości, wymioty, bóle głowy, wszystko wskazywało na to, że zostały mocno napromieniowane (promieniowanie jonizujące o wysokim natężeniu). Ciekawa była opowieść mężczyzny, który wtedy jako  chłopiec, towatrzyszył tym paniom (jedna z nich to chyba była mama, a druga być może babcia lub ciocia, nie pamiętam dokładnie), twierdził on, że ten obiekt poruszał się tak jakby był uszkodzony, zataczał się na boki (chybotał się) kształt taki trochę mało "talerzowaty", przypominał raczej coś w rodzaju diamentu pionowo wydłużonego... I co ciekawe, chwilę potem nadleciały śmigłowce, które wydawały się eskortować ten obiekt... Oczywiście cała kawalkada udała się w dalszą podróż w sobie tylko znanym kierunku. Dowodami jest min. dokumentacja medyczna, zeznania świadków i jeden żyjący świadek do dziś, czyli wówczas 9-letni Colby Landrum... Helikoptery,  zawsze mnie zastanawiają w takich przypadkach, przecież to zbyt wolny środek transportu, aby go wojsko wysyłało w celu sprawdzenia tego co im nie pasuje na radarach... Helikoptery w takich przypadkach to raczej rodzaj eskorty dla eksperymentalnych pojazdów, zwłaszcza, że leci ich zazwyczaj większa ilość (w tym przypadku było ich około dwudziestu), być może wypełnione żołnierzami, gotowymi w razie katastrofy zabezpieczyć teren, podjąć pilotów, a może być też tak, że dodatkowo na pokładach helikopterów jest jakaś aparatura, pomiarowa/rejestracyjna lub sterująca tymi obiektami...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

@ <blockquote class="ipsBlockquote">Helikoptery,  zawsze mnie zastanawiają w takich przypadkach, przecież to zbyt wolny środek transportu, aby go wojsko wysyłało w celu sprawdzenia tego co im nie pasuje na radarach... Helikoptery w takich przypadkach to raczej rodzaj eskorty dla eksperymentalnych pojazdów, zwłaszcza, że leci ich zazwyczaj większa ilość (w tym przypadku było ich około dwudziestu), być może wypełnione żołnierzami, gotowymi w razie katastrofy zabezpieczyć teren, podjąć pilotów, a może być też tak, że dodatkowo na pokładach helikopterów jest jakaś aparatura, pomiarowa/rejestracyjna lub sterująca tymi obiektami...</blockquote>   Jeśli założymy pochodzenie ziemskie, jeśli nie, to też w sumie można powiedzieć, o obcych. "Zepsuł nam się pojazd poholujecie go do bazy ziemianie ? " W sumie wszystko zależy, głównie od świadków i od ludzi, którzy jak zawsze maja odmienne zdania i interpretują wszystko na swój sposób. Skoro mamy łodzie atomowe... to zastanawia mnie czy kiedykolwiek próbowano z atomowymi myśliwcami/samolotami ? Głównie chodzi mi o testy, a nie projekty. Bodajże w ZSSR coś takiego testowano i nie przypominało ty żadnych latajacych spodków czy dzwonów. Z drugiej strony, jeśli technologia budowy latajacego spodka i sam w sobie taki pojazd, był czymś co daje ogromną przewagę na swiecie, to wątpię by cokolwiek na ten temat wyciekło.

U schyłku II Wojny Światowej pozyskani naukowcy z Niemiec, byli wykorzystywani głównie do prac nad bronią jądrową i to była rzecz, która interesowała oba mocarstwa USA i ZSSR. Trudno w takim wypadku mówić, o innych projektach takich jak latający dzwon. Z drugiej strony, jeśli samo opracowanie bomby jądrowej było potrzebne do zabrania się za ewentualne plany latającego dzwona ? Kto wie. Ja po dziś dzień utrzymuję, że wiekszosć obserwacji to obserwacje Ziemskich pojazdów, reszta, no cóż... Na ten temat istniej dużo teorii, jedne mówia o współpracy z Obcymi inne, o tajnych organizacjach. Trudno nie zgodzić się ze wszystkimi, bo we wszystkich jest jakieś ziarno prawdy, a może i wiadro ziarna. Co do testów ewentualnych cudownych bronii... To np. takie V3, też w sumie wprowadzono pod nosem aliantów, ale jeśli miało dać zwyciestwo ? Czemu nie. A jak wiadomo, o mały włos, a Niemcy zrównały by Anglię z ziemią. Fakt, że porównanie V3 do die Glocke nie ma troszeczkę sensu, bo to dwie różne technologie (przede wszystkim złożoność i ewentualna tajność). Jaki z tego wniosek, że jesli w III rzeszy pracowano gdzieś pod koniec wojny nad tajna bronią, mającą odmienić losy wojny, to sądze, że również wiedziano, ze jej wprowadzanie (czy była w 100% sprawna ?) mogło by niepotrzebnie zaprzepaścić szanse. O co mi chodzi ? Chodzi mi o Argentynę, chodzi mi o dzisiejsza pozycję Niemiec, chodzi mi o UE, Izrael, USA. Teraz przenoszac sie do II wojny światowej prosze sobie spojrzeć na Hitlera, który był raczej prostym wojskowym, malarzem, lekomanem, narkomanem a pod koniec wojny praktycznie wydawał rozkazy od rzeczy. Z drugiej strony mamy organizację, która zainteresowana jest okultyzmem, wyprawia się do Tybetu itp. miejsca. Nie trudno doszukać sie w tym wszystkim jakiegoś głębszego sensu i planu.
Ostatnio zmieniony sob mar 07, 2015 8:39 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Ronin »

Jeżeli już to nie łączył bym "nazistowskiego ufo" z rakietami V, tylko raczej z wynalazkiem pana Schaubergera. To raczej nad tym pomysłem mogła pracować III Rzesza, rozwijając go w sposób dla nas dziś niepojęty...A niemieccy naukowcy w USA nie pracowali nad bombą A, tylko w projekcie rakietowym, którego uwieńczeniem było wysłanie ludzi w kosmos (Amerykanów) i na Księżyc. Owszem duży wkład w powstanie bomby atomowej mieli niemieccy naukowcy, ale ci którzy uciekli przed Hitlerem i byli Żydami. Nie ci powojenni "aryjczycy" .Co do reszty politycznych implikacji to się zgodzę, UE to Niemcy, które kilkadziesiąt lat temu niby przegrały wojnę...
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Nazi - UFO

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="121376" data-time="1425777342">..A niemieccy naukowcy w USA nie pracowali nad bombą A, tylko w projekcie rakietowym, którego uwieńczeniem było wysłanie ludzi w kosmos (Amerykanów) i na Księżyc.</blockquote> To jest tylko to , co my ''widzowie'' znamy ze ''sceny'' , a to co rozgrywane było za sceną od strony ''kuchni''  nie mamy o tym bladego pojęcia .Więc takie stwierdzenie , którym się posłużyłeś nie jest do końca prawdą . <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="121376" data-time="1425777342"> To raczej nad tym pomysłem mogła pracować III Rzesza, rozwijając go w sposób dla nas dziś niepojęty..</blockquote>  Niczego nowego nie wynaleźli , odkryli na powrót tylko to , co już ''kiedyś'' działało . Jak już pisano wyżej , nie na darmo pojechali do Tybetu i ''okolic'' . Znając Niemców i ich mentalność to naprawdę bardzo ''coś'' nadzwyczajnego musiało ich zainspirować do tych ekspedycji .  
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="121376" data-time="1425777342">.A niemieccy naukowcy w USA nie pracowali nad bombą A, tylko w projekcie rakietowym, którego uwieńczeniem było wysłanie ludzi w kosmos (Amerykanów) i na Księżyc.</blockquote>

To nie prawda, ponieważ, dla USA głównym zadaniem po zakończeniu a raczej trwania jeszcze wojny, było dokończenie tego, czego nie skończyła trzecia rzesza, czyli bomby atomowej. W tym celu pozyskiwali naukowców z Hitlerowskich Niemiec, podobnie jak zwiazek radziecki. Z tą różnicą, że to głównie Stany Zjednoczone prowadziły owocne badania, a Rosjanie tylko wykradali. Gdyby nie było to prawdą, to nigdy nie zdetonowali by ładunku atomowego w Hiroszimie i Nagasaki. Natomiast, jeśli chodzi o same badania nad atomem, to te prowadzono juz dużo wcześniej, aczkolwiek Niemcy podczas wojny byli bardzo blisko, przez to stracili swój ośrodek w Lipsku (reaktor atomowy), który został zbombardowany przez aliantów w obawie przed możliwością skonstruowania takowej bronii. 



Co prawda to prawda, później pomysły z rakiet V zostały wykorzystane do budowy programu kosmicznego w którym główną rolę odgrywał Wernher von Braun, kóry miał swoistą obsesję na temat podróży w kosmos.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Nazi - UFO

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="ADAX" data-cid="121391" data-time="1425943345">

To nie prawda, ponieważ, dla USA głównym zadaniem po zakończeniu a raczej trwania jeszcze wojny, było dokończenie tego, czego nie skończyła trzecia rzesza, czyli bomby atomowej.</blockquote> Pierwszy próbny wybuch atomowy miał miejsce 16 lipca 1945 roku, To trochę za wcześnie, żeby do prac już byli zaangażowani hitlerowscy naukowcy. Ojcami bomby wodorowej są Edward Teller i Stanisław Ulam (lwowska szkoła matematyczna).
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

<blockquote class="ipsBlockquote">Pierwszy próbny wybuch atomowy miał miejsce 16 lipca 1945 roku, To trochę za wcześnie, żeby do prac już byli zaangażowani hitlerowscy naukowcy.</blockquote>Wojna w Europie zakończyła się 8 maja 1945... od maja do lipca to sporo czasu, zwłaszcza, że pozyskuje się ludzi z dokumentami i pokaźną wiedzą w temacie.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Nazi - UFO

Post autor: charlie2tango »

Nie zgodzę się. Przyczyny - prozaiczne - dokumenty są po niemiecku, naukowcy posługiwali w większości prawdopodobnie tylko niemieckim, mamy do czynienia z nową technologią, ponadto niekoniecznie badania niemieckie musiały iść tym samym torem co te prowadzone w Los Alamos (zwłaszcza że czołówka niemieckich fizyków była pochodzenia żydowskiego). Kolejna sprawa - to że wojna sie skończyła, wcale nie znaczy że na terenie Niemiec panował Ordnung. A i wyścig o naukowców, materiały i dokumenty prowadzony był również przez Sowietów, i to raczej w ich ręce wpadła większa część naukowego dorobku Niemców (fabryki, poligony doświadczalne, laboratoria położone poza zasięgiem alianckich ciężkich bombowców).
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Arek 1973 »

Czy znane są nazwiska tych niemieckich naukowców którzy mieli pomagać. ?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”