Nazi - UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

Z pewnością Naziści mogli podejmować się prób budowy czegoś co mogło by przypominać latające spodki, wystarczy spojrzeć, jak wielkim zaangażowaniem była budowa rakiet V1, V2, samolotu odrzutowego, oraz fakt, że maszyny bojowe które posiadali, przewyższały większość jak nie całość wrogich, a o wielu wybitnych naukowców do takiej roboty nie wspominając . Arek dobrze pisze o zacieraniu śladów, to było jasne, nikt nie chciał aby wróg dostał to co przez tyle lat w pocie czoła konstruowano, planowano. Co prawda, wiele pomysłów, oraz planów konstrukcyjnych zostało skradzionych, ale czy między innymi były w nich wzmianki o Nazi UFO ? O ile rakiety, V1 V2 zostały wywęszone, to później Naziści byli bardziej czujni. Tak więc aby znaleźć odpowiedź, należało by przekopać dosłownie wszystko co było by związane z inżynierią, jednak czy Amerykańskie tajne służby oraz Rosyjskie, dały by nam do nich dostęp ?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Witajcie.Wiecie Panowie czym się różnimy.Zakładacie zły punkt wyjścia.Zakładacie ,że czegoś nie ma ,bo z dostępnych źródeł informacji można wyciągnąć taki wniosek.Witkowski zbiera informacje historyczne i próbuje wyciągać wnioski.Jego interpretacje są mocno zawężone ,bo w większości pochodzą od innych.Brak mu podstawowej wiedzy natury technicznej.Źle interpretuje to co znalazł w archiwach(dlatego jest zapraszany jako ekspert).Jestem w tej dogodnej sytuacji ,która umożliwia dostęp do wiedzy ludzi na codzień pracujących i mieszkających na terenie ,którego dotyczy temat.Kiedyś chlapnąłem na forum o próbie przejścia drugiego zawału w kompleksie ,gdzie pracowano nad nowymi technologiami.Wiecie co się stało.To wejście jest już niedostępne.Chcecie sprawdzić jak to działa, to wskażę wam,gdzie jest drugie.Trzeba tylko ruszyć się z przed koputera w teren i przeprowadzić osobiście to doświadczenie.Wejść za te drzwi i tak Wam nie pozwolą.Na moich oczach odbywało się maskowanie elementów wchodzących w skład kompleksu.Wiem ,że potraktujecie to jako gołosłowne gadki.Jest tylko jeden sposób.Samemu to sprawdzić.Te niedokończone sztolnie proponuję pominąć.To czysta zmyłka.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

No właśnie, problem polega na technologii, a może nie na samej technologi, ale na tym z czego to zrobić. Gdyby było trochę więcej czasu...

Raczej nie można pisać, że Nazi ufo jest nie możliwe, jeśli będziemy je przedstawiać w świetle dzisiejszych czasów i scifi. Dlaczego Naziści nie mieli by użyć w pierwszych projektach silników odrzutowych ? a nie jakiś tam wynalazków opisanych w legendach...
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: xedos »

Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Wielokrotnie na forum podawałem pewne rozwiązanie dotyczące zjawiska lewitującej cewki.Proponuję od tego zacząć.Sprawdzenie tego tropu ,to zajrzenie do podręcznika fizyki .Następnie wypada sprawdzić jakie zależności dotyczące sprawności związane są z częstotliwością prądów przemiennych.No i jak się to ma do relacji takich świadków, jak profesor Mołdawa,czy relacja pewnego forumowicza ,którego dziadek, jako laik w sprawach elektrycznści określił jako dziwne żarówki.Następnie trzeba zapoznać się z możliwościami technicznymi pozwalającymi wytwarzać prądy rzędu tysięcy amper i wtedy jasne będzie jakim urządzeniem był ten opisywany w wielu relacjach dzwon.Przedstawiane w sieci dokumentacje nazi spotków, to lipa na resorach skierowana do tych,którzy nigdy z prawdziwymi dokumentacjami urządzeń elektrycznych nie mieli do czynienia.Czy ukrywane są dowody istnienia ośrodka doświadczalnego z laboratoriami prądów wielkich częstotliwośći?Tak -Gdzie się znajdują .W górze zamkowej zamku Książ.Jakie skutki te doświadczenia pozostawiły-roślinność poprostu w tym terenie ma kłopty z wegetacją.Można porównać tą florę z okoliczną .Różnią się choć sadzona była w tym samym czasie.Proponuję dowiedzieć się ,jak wyglądał plac przed frontem zamku tuż po wojnie(jedno wielkie zapadlisko).Kto po rozminowaniu podziemi w 1947 roku wysadził wejścia do kompleksu tworząc zawały.Kto w komleksie ,który jakoby nie był dokończony ,zainstalował centralę telefoniczną ,jak dla dużego miasta z kablem wielonośnym.Jakim cudem wyparowała stacja pomp zlokalizowana w środku lasu (bez możliwości dojazdu).W którym systemie kopalń likwiduje się szyby wentylacyjne i to tak ,że nie pozostał najmniejszy ślad.Kto zlikwidował kominy wentylacyjne przewietrzające tunele komunikacyjne, wzdłuż których istniały częściowo zamurowane pomieszczenia.W tunelach tych spokojnie mogła poruszać się ciężarówka z czasów wojny.Jak zniknęła załoga z Lewina kłodzkiego(to tam gdzie Muchołapka.)Co z relacjami ludzi ,którzy ten kompleks budowali i nie mogli znaleźć swoich budowli.To tyle na początek.Mam wrażenie ,że się powtarzam.W dotychczasowych postach już o co poniektórych elementach wspominałem.Panowie ,do roboty żeby nie wyszło znowu gderanie.Ten kompleks istnieje naprawdę.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Ten temat to wierutna bzdura!!! I nie ma co wplątywać w niego kwestii co by było gdyby , albo czy da się zbudować to albo tamto..Muchołapka temat dla dzieci z piaskownicy wielokrotnie wyjaśniany.Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy ktoś tu za dużo się naczytał bajek chyba które trochę różnią się od faktów historycznych i od tego trzeba zacząć ten temat.Dla fanów Hitlera na uchodźstwie w Ameryce Południowej polecam przeczytać artykuł na Infrze gdzie wyjaśnia sie te gdybania i bajeczki dla przerośniętych dzieci...
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: dino_24 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='76730' date='24 listopad 2010 - 17:24']Ten temat to wierutna bzdura!!! I nie ma co wplątywać w niego kwestii co by było gdyby , albo czy da się zbudować to albo tamto..Muchołapka temat dla dzieci z piaskownicy wielokrotnie wyjaśniany.Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy ktoś tu za dużo się naczytał bajek chyba które trochę różnią się od faktów historycznych i od tego trzeba zacząć ten temat.Dla fanów Hitlera na uchodźstwie w Ameryce Południowej polecam przeczytać artykuł na Infrze gdzie wyjaśnia sie te gdybania i bajeczki dla przerośniętych dzieci...[/quote]





Witaj !



UFOWORLDNEWS , i tu z grubsza się mylisz . :angry

Projekt ''flug - Scheibe'' , był jak najbardziej realny .

Byli tacy <Entdecker'owie> , którzy tego dokonali .

Projekt napewno ''zszedł'' z desek konstruktorów , na pewno był w zaawansowanym

stadium rozwoju .

Die Glocke , był silnikiem antygrawitacyjnej ''machiny'' a nie samą ''machiną'' .



To , że ty ''czegoś'' nie widzisz lub nie możesz znależć - wyszukać , nie znaczy wcale ,

że to ''coś'' nie istnieje .

Spójrz na swoją sygnaturkę i motto w niej zawarte ........ ;)



Pozdrawiam serdecznie

Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 4:53 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='dino_24' post='76740' date='25 listopad 2010 - 06:48']Witaj !



UFOWORLDNEWS , i tu z grubsza się mylisz . :angry

Projekt ''flug - Scheibe'' , był jak najbardziej realny .

Byli tacy <Entdecker'owie> , którzy tego dokonali .

Projekt napewno ''zszedł'' z desek konstruktorów , na pewno był w zaawansowanym

stadium rozwoju .

Die Glocke , był silnikiem antygrawitacyjnej ''machiny'' a nie samą ''machiną'' .



To , że ty ''czegoś'' nie widzisz lub nie możesz znależć - wyszukać , nie znaczy wcale ,

że to ''coś'' nie istnieje .

Spójrz na swoją sygnaturkę i motto w niej zawarte ........ ;)



Pozdrawiam serdecznie

[/quote]



To ja poproszę o konkretne dowody w postaci linków do dokumentów i świadectw zawartych dla takich co potrafią COŚ wyszukać proszę bardzo ja się na wiedzę nie zamykam tylko poproszę o podanie mi jej na talerzu.Jeśli takowa istnieje to będę wielce zdziwiony ale interesują mnie fakty a nie opowieści z krypty.Napisać to ja sobie mogę , że Pan X zbudował Y ale z Z już mu nie wyszło.Jeśli takie macie argumenty to szkoda czasu na takie banialuki .Dajcie mi takie fakty żebym z zachwytu was zaczął przepraszać, że byłem niedowiarkiem.Ale to mają być FAKTY!!!!!
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 3:34 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Chcesz Ufoworldnewsie Linków.To zajrzyj do pierwszego lepszego podręcznika do elektrotechniki i sprawdź ,jaka jest zależność między Indukcją ,prądem i siłą.Nigdzie nie napisałem ,że Naziści zbudowali nola a tylko ,że pracowali nad zjawiskami prowadzącymi do efektu wytworzenia ciągu grawitacyjnego.Nawiń sobie w domu te kilkaset zwojów drutu i włącz do zwykłego gniazdka elektrycznego a zobaczysz na własne oczy ,jak stworzyć efekt lewitacji.Dalej ,to już tylko kwestia dopracowania.Muchołapka .Czy wszystkie podobne konstrukcje do tej w Lewinie Kłodzkim zawierają izotopy powstające pod wpływem bombardowania wysokoenergetycznymi strumieniami protonów?Niechce Ci się osobiście sprawdzić, to daj sobie spokój z ocenami.Strasznie wygodny jesteś.Myśleć za Ciebie nikt nie jest w stanie.Życzę sukcesów w odkrywaniu tego ,co wcale nie jest ukryte a tylko zaśmiecone internetowymi bajkami.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: dino_24 »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='76773' date='25 listopad 2010 - 17:29']To ja poproszę o konkretne dowody w postaci linków do dokumentów i świadectw zawartych dla takich co potrafią COŚ wyszukać proszę bardzo ja się na wiedzę nie zamykam tylko poproszę o podanie mi jej na talerzu. ... Dajcie mi takie fakty żebym z zachwytu was zaczął przepraszać, że byłem niedowiarkiem.Ale to mają być FAKTY!!!!![/quote]





UFOWORLDNEWS , jak powiedział Sajfer

( Darkstar ) w Matrix'ie , ... niewiedza jest błogosławieństwem ...

Widocznie lubisz niewiedzieć pewnych rzeczy , rozumię , łatwiej wtedy jest ci żyć ...

Widocznie lubisz nie zadawać za dużo pytań , bo ''kolorowy świat'' w którym żyjesz

nagle straci kolory , ... wyjdą wtedy jego prawdziwe barwy , czyli świat kłamstwa .



Lecz powróćmy do tematu :

... są tak zwane dowody pośrednie , które

wskazują na faktyczne istnienie problemu !

1. Rozkaz dmirała Karla Doenitz'a , wydany w kwietniu 1945 roku , do jednostek

Kriegsmarine , pływających na półkuli południowej :

... zostać i kontynuować misję ...

2. Wyprawa admirała Byrd'a w 1947 roku , na Antarktydę , totalna porażka

amerykanów - a kto jest zwycięzcą ?

3. II - ga wyprawa Byrd'a w 1954 roku , prawdopodobieństwo użycia broni

nuklearnej - przeciwko komu ?

4. Wyniki badań japońskich naukowców opublikowane w ''New Scientist'' ( 2000 rok ) ;

... antarktyczne małże i ryby zawierają pluton 238 - składnik broni jądrowej -

w warunkach ziemskich , otrzymywany sztucznie .

5. Zatopienie U - 859 w cieśninie Malakka . W 1972 roku wrak został spenetrowany przez

przedsiębiorstwo ratownictwa morskiego , które wydobyło z wraku bagatela ... 30 ton

rtęci o wartości 17 , 7 miliona baksów .



... i tak by można było i było sobie pisać ...



Nie będę ci tu podawał jakiś FAKTÓW NA TALERZU . :angry

Na talerzu to jadam ... golonkę po bawarsku . ;)



Albo chcesz dyskutować albo nie . Wbrew pozorom , dyskusja może być nawet ''owocna'' ,

gdy antagoniści nie mają argumentów .

Żądanie linków , też uważam za utopię , ani ty , ani ja , ani nikt z forum nie dojdzie nigdy

do żródła pierwotnego , możemy tylko kojażyć pewne fakty i zdarzenia .

To co bym ci chciał przedstawić , jest dostępne na necie , więc nie będę się powielał .



Znalazłem w szpargałach , w miare ''coś'' orginalnego i merytorycznie sformułowanego ,

dalej możesz sam szukać , ... po nitce do kłębka

http://strefatajemnic.blogspot.com/2010/01...aza-211-na.html





Pozdrawiam serdecznie



Ostatnio zmieniony pt lis 26, 2010 2:17 pm przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”