Nazi - UFO

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
kazian
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 06, 2009 4:39 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: kazian »

WITAM Macie jakies swoje zdjecia noli :rolleyes:
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: aabb »

[quote name='Andrzej 58' post='59119' date='czw, 06 sie 2009 - 17:15']Uziemniony ekran z grubych prętów od strony żródła pola stanowiący jednocześnie radiator cieplny jest istotą zagadki muchołapki.[/quote]

Proponuję eksperyment. Zgodnie z Twoim opisem, te pręty zostały przykryte warstwą betonu. Zastosuj tą metodę u siebie w komputerze i pokryj warstwą betonu radiator na procesorze czy płycie głównej. Jak już ugotujesz komputer, to zrozumiesz pierwszy błąd w Twoim rozumowaniu.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: ADAX »

[quote name='Andrzej 58' post='59128' date='czw, 06 sie 2009 - 19:40']Adax-co do drugiej części twojego posta ,pełna zgoda .Co do posiadania spodków konwencjonalnych,produkowanych w czeskiej Pradze -również zgoda.Ale co do stwierdzenia ,że napęd antygrawitacyjny(pokonujący grawitację)nie,bo nie takich było wówczas możliwości ponad napęd odrzutowy lub rakietowy to już się nie zgodzę.Dlaczego?

Lata wojny ,jak czas rozwoju elektroniki w poczatkowej fazie rozwoju to czas Lamp elektronowych.Zakładasz ,że Niemcy nie znali urzadzeń takich jak :klistron ,tetratron ,lampa nadawcza czy ignitron.Wiele z prztoczonych wyżej urządzeń ma wiele wspólnego ze znanym z wielu opracowań dotyczących nazistowskiego UFO -dzwonu(podobne efekty wizualne).Proponuję ci zapoznać się z opracowaniem Jana Hennela :Lampy elektronowe(Podęczniki akademickie,Elektronika informatyka telekomunikacja-wydawnictwo naukowo techniczne Warszawa 1977r)

Zauważysz zapewnie ,że budowa urządzeń opisanych w postach wcześniejszych było z technicznego punktu widzenia możliwe i zgodne z relacją Profesora Mołdawy o pracach w laboratoriach wysokich częstotliwości w laboratoriach Riese,oraz że ten typ bronii określali Niemcy jako wunderwaffe.[/quote]



Wiesz w sumie mogli takowy napęd zbudować, ale czy byłby w miarę stabilny i funkcjonalny ? a co z pilotami, którzy mieli by przykładowo pokonywać ogromne wręcz prędkości w samolocie (przeciążenia itp). Zresztą jak mieli stworzyć taki statek skoro przy myśliwcu mieli spore problemy, choć by z paliwem czy drobnymi usterkami. Nie przekona mnie, no chyba że taki zobaczę stateczek :)
kazian
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 06, 2009 4:39 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: kazian »

NOL jest technologia pozaziemską nie wydaje mi sie żeby ludzia na ziemi udało sie zbudowac taki pojazd który jest bardzo szybki a jesli to jakajednostka napedowa musi go napedzac.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Kazian-a skąd pewność ,że ufo to technologia pozaziemska(a może i ziemska i pozaziemska jak twierdi Mitchel).

Widziałeś może doświadczenia z cewką wysokonapięciwą i lewitujący element z balsy pokrytej cynkfolią.Może widziałeś doświadczenie Browna z elektrostatycznie naładowanym kondensatorem kulistym(na prowadniku),albo doświadczenie Boyda Buschmana ze zwykłą cewką w warunkach przeciążenia prądowego(i nie daj się nabrać na efekt resorowania- prądem przemiennym nie namagnesuje się nawet szyny kolejowej a jednak to działa).



Aabb--żeby wystąpił znaczący wzrost temperatury musiały by występować dwie elektrody z których jedna musiała by być nie uziemniona.Jak wcześniej podałem zjawisko oddziaływania prądów wirowych ma charakter powierzchniowy(naskórkowy).

Prawdziwe niebezpieczeństwo tkwi w zjawisku pojemnościowym i to zjawisko skutecznie eliminowała konstrukcja.
Ostatnio zmieniony pt sie 07, 2009 4:18 pm przez Andrzej 58, łącznie zmieniany 1 raz.
kazian
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 06, 2009 4:39 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: kazian »

NA ZIEMI JEST DUŻO TAJEMNIC jest to mozliwe że niemcom udało się stwozyc tajny pojazd lecz myślę że obca cywilizacja istnieje gdyby tak nie było to po co duze pieniadze ida na wyłapywanie sygnałów z kosmosu.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: aabb »

[quote name='Andrzej 58' post='59138' date='czw, 06 sie 2009 - 21:08']Aabb--żeby wystąpił znaczący wzrost temperatury musiały by występować dwie elektrody z których jedna musiała by być nie uziemniona.Jak wcześniej podałem zjawisko oddziaływania prądów wirowych ma charakter powierzchniowy(naskórkowy).

Prawdziwe niebezpieczeństwo tkwi w zjawisku pojemnościowym i to zjawisko skutecznie eliminowała konstrukcja.[/quote]



Pierwszy akapit (dwa zdania) jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Pierwsze zdanie - zupełnie nie wiem o co chodzi, drugie zdanie - nie wiem jaki ma związek z pierwszym. Staram się zrozumieć ale nie wychodzi.



Ostatnia próba.



Wczoraj sobie przypomniałem o jednej z metod osuszania budynków - metoda mikrofalowa. Na wilgotną ścianę działa się wiązką mikrofal - podgrzewa on znajdującą się tam wodę, woda powoli paruje, ściana się suszy. Przy tej metodzie należy kontrolować temperaturę ściany - gdyż można przekroczyć 100 stopni i woda zacznie wrzeć. Ponieważ wiązka mikrofal wnika w głąb ściany (można suszyć grube mury), może ona doprowadzić do wrzenia wodę we wnętrzu ściany - efekt będzie taki sam, jak podgrzewanie zamkniętego naczynia z wodą - naczynie zostanie rozerwane - tak samo powstała w ścianie para zacznie tą ścianę mechanicznie niszczyć.

Według Ciebie, ta "muchołapka" była narażona na silną wiązkę fal elektromagnetycznych wysokiej częstotliwości (jak pisałeś tak silną, że konstrukcja stalowa zaczęła by się wyginać). Dodatkowo ta żelbetowa konstrukcja była chłodzona wodą. Pomyśl co by się z tym betonem działo w takiej sytuacji (woda - zawilgocenie betonu i silna wiązka promieniowania elektromagnetycznego) Wewnętrzna strona tej konstrukcji (jak to ująłeś - cienka warstwa betonu na tych grubych prętach) zaczęła by się sypać i to ekspresowo.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Kazian-Nie twierdzę ,że obcych cywilizacji nie ma ,ale to co możliwe z fizycznego punktu widzenia w kosmosie na innych planetach -możliwe jest także na Ziemii.Wiele wskazuje ,że już Niemcy w czasie ostatniej wojny opracowali system napędu opartego o wysokoenergetyczne pole wyskich częstotliwości.Jestem przekonany ,że w większości państw o wysokim rozwoju nauki i technologii technika napedu elektromagnetycznego jest znana ,ale z przyczyn ekonomicznych nie stosowana.Wyobraż sobie ,że nagle wiedza ta staje się powszechnie dostępna i stosowana w praktyce..Lobby paliwowo-przemysłowe, dopóki są zasoby paliw naturalnych nie dopuści do rozpowszechnienia tej wiedzy ,robiąc sobie z tematu podśmich...ki przy pomocy wszelkich dostępnych środków propagandowych.

Aabb-co niezrozumiałego w stwierdzeniu ,że zjawisko grzania prądami wirowymi(indukcyjne)łatwo zneutralizować

dużą pojemnością cieplną ekranu z okrągłych prętów powodujących jednocześnie rozproszenie ewentualnego pola wcz o charakterze elektrostatycznym.Sprawnośc chłodzenia i jednocześnie uziemnienie konstrukcji w zbiorniku wodnym dawało gwarancje ,że temperatura w całej konstrukcji nie przekroczy granicy bezpieczeństwa(wytrzymałości).

Co do metody osuszania ścian -masz sto procent racji,z tym tylko ,że proces suszenia jest procesem długotrwałym

regulowanym i o charakterze pojemnościowym.Istota wyjątkowości konstrukcji Mucholapki polega na dostosowaniu jej do warunków pracy w polu wcz i wszystkie zastosowane sposoby sprowadzały się do wyeliminowania niepożądanych skutków ubocznych.Mam do Ciebie pytanie .Gybyś Ty miał skonstruować budowlę do przechowywania(eksperymentowania )z urządzeniami wcz dużej energii,-jak byś ją wykonał?
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: aabb »

[quote name='Andrzej 58' post='59346' date='pon, 10 sie 2009 - 19:28']Aabb-co niezrozumiałego w stwierdzeniu ,że zjawisko grzania prądami wirowymi(indukcyjne)łatwo zneutralizować dużą pojemnością cieplną ekranu z okrągłych prętów ....[/quote]



Pisałem, że nie rozumiem tego tekstu:



[quote name='Andrzej 58' post='59138' date='czw, 06 sie 2009 - 21:08']Aabb--żeby wystąpił znaczący wzrost temperatury musiały by występować dwie elektrody z których jedna musiała by być nie uziemniona.Jak wcześniej podałem zjawisko oddziaływania prądów wirowych ma charakter powierzchniowy(naskórkowy).[/quote]



Z resztą, wracając do:



[quote name='Andrzej 58' post='59346' date='pon, 10 sie 2009 - 19:28']Aabb-co niezrozumiałego w stwierdzeniu ,że zjawisko grzania prądami wirowymi(indukcyjne)łatwo zneutralizować dużą pojemnością cieplną ekranu z okrągłych prętów ....[/quote]





Tu niezrozumiałe jest to stwierdzenie w kontekście twojej poprzedniej wypowiedzi:



[quote name='Andrzej 58' post='58131' date='śro, 22 lip 2009 - 22:46']Dlaczego nie filary stalowe-ze względu na duże odkształcenia po wpływem temperatury.[/quote]

Pręty mają wystarczającą pojemność cieplną a filary już nie? Przeczysz sam sobie.





[quote name='Andrzej 58' post='59346' date='pon, 10 sie 2009 - 19:28']Gybyś Ty miał skonstruować budowlę do przechowywania(eksperymentowania )z urządzeniami wcz dużej energii,-jak byś ją wykonał?[/quote]

Nie ma to znaczenia w tej dyskusji.



Poddaję się :) Nie mam siły.
Ostatnio zmieniony śr sie 12, 2009 8:03 pm przez aabb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Nazi - UFO

Post autor: Andrzej 58 »

Witaj Pantanalu.Trudno się z Tobą nie zgodzć,ale Kazian w swoim stanowisku może mieć po części rację.

Może żródła , z których korzysta skłoniły go do postawienia takiej tezy.Wiesz co mnie zaintrygowało w wywiadzie Mitchela? Na pytanie czy się nie boi publicznie mówić na temat ziemskiego i pozaziemskiego ufo ,pada ciekawa odpowiedż-nie.Gdy powiąze się tą wypowiedż z faktem publikowania przez coraz większą liczbę państw swoich archiwów dotyczacych obserwacji noli,możemy wyczuć zmianę w nastawieniu decydentów do informowania opinii publicznej w/w temacie(coś wisi w powietrzu).Rodzi się pytanie -co?.Możemy się spodziewać,że w wyniku w gwałtownego zużycia paliw naturalnych oraz stanowiące realne zagrożenie całkowitwego zniszczenia środowiska naturalnego w skutek prowadzenia nie przemyślanej działalnosci przemysłowo-rolniczej w ramach wolnej kokurencji-prędzej czy pózniej pojawi się potrzeba wprowadzenia zmian.Mamy alternatywę-albo zmienimy sposób myślenia i wprowadzimy na niespotykaną skalę (globalną)zmiany w myśleniu o przyszłości,albo popełnimy globalne samobójstwo.

Im szybciej taka zmiana nastąpi,tym lepiej dla wszystkich.Jestem w stu procentach pewny,że technologią dominującą w światowym transporcie oraz energetyce będą technologie związane z napędem grawitacyjnym a podręczniki do elektrotechniki zostaną uzupelnione o te elementy ,którymi zajmujemy sie w tym temacie oraz w wielu pokrewnych na tym forum.Wracając do nazi ufo.Tak się składa ,że Niemcy najprawdopodobniej byli prekursorami w praktycznym wykorzystaniu zjawisk wysokoczęstotliwosciowych prądów i pól elektromagnetycznym i pozostały po tych pracach namacalne ślady w postaci kompleksu Riese(któremu poświęcilismy więcej uwagi w temacie -Haunebua III Rzesza).

Integralną częscią tego wyjątkowego kompleksu jest tzw Muchołapka o której tyle dyskutowaliśmy wcześniej.

Nie mamy do czynienia z łatwymi do zmanipulowania dokumentami a z czymś realnym ,sprawdzalnym.Na dobrą sprawę tematy:Nagranie z Emilcina ,Hanebu a III Rzesza, nazistowskie UFO,oraz wiele tematów dotyczacych piktogramów powinno stanowić jeden temat a klucz do rozwiązania tej wielkiej zagadki znajduje się w fizyce prądowej i prościutkich do wykonania doświadczeniach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”