Umysł przewidujący przyszłość

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: soudak040771 »

Sandra napisała :


Jeśli idę daną drogą i nic nie zmieniam w niej, to wiadomo, że idę jedną z możliwości jakie mam.


Tylko nie możesz przewidzieć głównych wydarzeń , które nastąpią na Twojej drodze. Te wydarzenia są jak odgałęzienia na twojej drodze...


Przyszłość będzie zapisane dla jednej z możliwości jakie mam do wyboru, wiadomo, że nie zajrzę do innej, tylko do tej, która w danym momencie mnie dotyczy.


Te rozgałęzienia , o których piszę, zamieniają słowo ,,wiadomo'' w ,,nie wiadomo''...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: danut »

Sandra opowiedz sen o trzech drzwiach i stracie czasu, jesli nie wejdziesz we właściwe.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: Sandra »

danut, ja kręcę? :rolleyes:



Nic nie kręcę, co mam odnaleźć, ja się nie da, bo już zaplanowane i trza przerobić. :angry

I mogę przewidzieć bardzo dobrze, co nastąpi.











muszę sobie przypomnieć, to opiszę ;)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: soudak040771 »

danut, ja kręcę? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)


Sandra , nie martw się, ja też kręcę... Witaj w klubie kręcących inaczej... ;)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: danut »

Sandra nie daje się odnaleźc, bo właśnie jeden kręci w prawo, a drugi w lewo..:) i jeśli jeden zobaczy punkt, w którym zostało przekręcone, to drugi ma do niego jeszcze pełen obrót.. dokładnie..:)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: danut »

Pantanal my żartujemy..:), ale rzeczywiście wszystko się daje ułożyc w wielka kupę. Z tym, że rzeczywiście- rzeczywistośc daje się modelowac i jeśli nie ma w tym zgody, tylko każdy na swój krój to potem mamy co mamy, bo jednostka nie drgnie z miejsca, jeśli ją grupa mocno przytrzyma, bo wszystko ma swoje połączenia. Umysł z umysłami tu i wszędzie gdzie zostanie rzucony.
Ostatnio zmieniony pn paź 18, 2010 8:59 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: Sandra »

danut, żeś się uparła, na ten sen:



w śnie byłam na jakiejś polanie, przez którą biegła ścieżka, przywitała mnie tam kobieta(często pojawia się w moich snach) w kamiennej szacie.



Mówię, że muszę wracać, bo nie było mnie 3min a powiedzą, że mnie nie było 3godziny.

Obok są trzy drzwi, otwieram jedne a tam czarna przestrzeń, kobieta zamyka je i mówi, że to nie te, otwiera następne do mojego świata.











Jak teraz, tak sobie to przypomnę, to wymyśliłam, że mogłam być w pobliżu czarnej dziury(czarna przestrzeń) która spowalnia czas, naukowcy coś tam kombinują z podróżami w przyszłość właśnie z udziałem czarnej dziury.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: soudak040771 »

Sandra napisała :


w śnie byłam na jakiejś polanie, przez którą biegła ścieżka, przywitała mnie tam kobieta(często pojawia się w moich snach) w kamiennej szacie.



Mówię, że muszę wracać, bo nie było mnie 3min a powiedzą, że mnie nie było 3godziny.

Obok są trzy drzwi, otwieram jedne a tam czarna przestrzeń, kobieta zamyka je i mówi, że to nie te, otwiera następne do mojego świata.


Jeżeli często się ta kobieta pojawia w Twoich snach, to myślę, że jest Twoją Opiekunką... Ścieżka przez polanę symbolizuje życie, a to, że się pomyliłaś z tymi drzwiami, znaczy właśnie, że nie wiesz kim ona jest i nie rozumiesz gdzie się znalazłaś, bo nie umiesz stamtąd znaleźć drogi powrotnej. Zresztą nie znasz też drogi, którą tam przybyłaś , dlatego mylisz drzwi...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: danut »

Sandra ja pomiętam, ze to miało byc tu nie wchodź bo stracisz 3lata, weź popracuj z pamięcią, bo jestem pewna, dlatego, że mocno zwróciłam na to uwage i dlatego, że mam przypuszczenia, że zostałam cofnieta w czasie, o dwa, moze trzy lata i dawałoby to też nauce niesamowite wskazówki co do odległosci wymiarów od siebie..Nie da się tego pamietac, nie da zrozumiec gdzie się znalazło, gdy jesteś w takim samym swiecie, a to co wydarzyło się później zostaje wymazane.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Umysł przewidujący przyszłość

Post autor: Sandra »

danut, skarbie nie pamiętam dokładnie, bo to było dawno, może było tak jak piszesz. :rolleyes:



Muszę brać coś na pamięć, możesz coś polecić. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”