CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Katarzyna_1 »

Zaraz odszukam i Ci podam Pantanalu. Znalazłam to przy okazji szukania spektakularnych zjawisk na naszym niebosłonie sprzed tygodnia, ponieważ (nie uwierzysz, pomyslisz , że konfabuluje) - śpię pod panoramicznym oknem (na wsi)., w środku nocy obudziły mnie błyskające pulsujące, jakby laserwoe światła. Co jest do diabła..., patrzę w niebo, pełne gwiazd i co widzę? widzę wyraźnie zarysowane-dosłownie jakby obrysowane przerywaną linią skupisko gwiazd, bardzo dużo było ich w tym obrysie (masa świetłnych kropek) i widzę, że co jakiś czas mrugają jakby do siebie -impulsy świetlne były bardzo widoczne. Po kilku minutach juz tego nie widziałam bo przesunęły się na nieboskłonie i były niewidoczne za sosną.



Znalazłam to tu:



http://nwomedia.pl/post,797,0
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanal, nie mniej jednak warto ten temat przenieśc jak sugeruje Ufowordnews w inne miejsce. Nie wiem czy to pisały dzieciaki, myslę, że duże dzieciaki i ścisłe astrofizyczne umysły, bo zupełnie nie znają zasad interpunkcji. Zapytasz, to jak zdali maturę? Normalnie - zaświadczenie o dysleksji ... Ja tez nie mam zaufania do nwo, ale tam własnie trafiłam szukając październikowych zjawisk na niebie. A, jeszcze dodam, że to co widziałam to nie ufo, tylko kropki gwiazd zebrane w nieregularnym obrysie zbioru. Może takie zjawiska przy bezchmurnym niebie są nawet bardzo częste, ale ja ichnigdy wcześnie nie widziałam, stąd moje zainteresowanie tematem. Pozdrawiam
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Katarzyna_1 »

Aha, Pantanalu, ten wpis do nwo trafił z jakiegoś innego forum - doczytałam :rolleyes:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
robertpedros
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 5:43 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: robertpedros »

ale kit poza tym trochę ortografii u kolegi / mającego znajomego / z Chin rzekomo !!!!
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 6:12 pm przez robertpedros, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Arek 1973 »

czytając te forum do którego Kasia podała linka mamy taką wypowiedż
To info to ściema na 100%.Jeżeli to są polscy studenci to mogli sobie popatrzyć przez telep,ale ni huhu,nie mieli swobodnego dostępu do radio-teleskopu.Ten znajduje się pod Toruniem i nie jest to miejsce gdzie można prowadzić ad hoc samodzielne badania.Kolejka chętnych jest na parę lat naprzód.Byli lepsi od SETI no,no,pogratulować.To tyle w temacie.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Katarzyna_1 »

Pantanal, wczoraj weszłam na stronę portalu astronomicznego, tam są mapy gwiazd na nieboskłonie w poszczególnych miesiącach, próbowałam znaleźc ten dziwny gwiazdozbiór, ale chyba słabo kumam w ich odczytywaniu,... swoja drogą ciekawa to strona http://www.astronomia.pl/ polecam Wam chłopaki.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Rysiek23 »

Zaginięcie wioski: Sprawa wyjaśniona



„UFO przeleciało nad wioską, a ta zniknęła. Nic więcej nie wiadomo. Miejsce to zostało odcięte od świata, zaś do gór Qin Ling ściągnęły czołgi i pociski. Nieczynna jest autostrada Xianyang” – oto fragment relacji, jaka zrobiła niedawno internetową furorę. Jak doniósł jednak „Wuhan Evening”, była to plotka.

Zarówno policja, jak i wojsko prowincji Shaanxi oraz odpowiednie służby rejonu wokół gór Qin Ling, w tym Hanzhong, Ankang, Baoji, Xi'an i Shangluo, również nie odnotowały niczego niezwykłego.

Większość informacji nt. tego wydarzenia pochodzi z wpisu datowanego na 13 październik. Szybko stał się on tematem dyskusji w Internecie i stał się nawet sensacją dnia.

Kiedy jednak reporterzy przybyli do Xianyang (stolicy prowincji), aby dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia odkryli, że coś w tej sprawie nie gra. Tzw. UFO było jedynie lampami umieszczonymi na placu Yintai w Xianyang.

Wieści w Internecie jednak dalej się rozchodziły. Co ciekawe, swój początek biorą od wpisu użytkownika o imieniu Hang Lixing, który 11 października br. Napisał o dziwnych światłach u stóp gór.

Następnego dnia inny użytkownik aktualizował swój blog dodając notkę na ten tmat.

13 października zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o UFO, które spowodowało zniknięcie całej wioski, zaś incydentem tym miało zajmować się wojsko. Tego samego dnia informacja przeniknęła do innych stron w sieci. Pojawiały się jej różne wersje, jak też i różne wyjaśnienia dziwnego incydentu. Dla ludzi na zachodzie trudność sprawiało ponadto odnalezienie źródeł tajemniczej opowieści, która z kilku zdań przerodziła się w prawdziwą sensację.



People’s Daily Online
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Arek 1973 »

No i wszystko gra, jeszcze by kto ufitów posądził o tak niecne czyny :rolleyes:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: jerry »

[quote name='robertpedros' post='74843' date='18 październik 2010 - 22:59']ale kit poza tym trochę ortografii u kolegi / mającego znajomego / z Chin rzekomo !!!![/quote]



Widzisz bo kolega pisze cały czas z iPhone 4 i czasem nie wyhaczy "byków" na tak małej powierzchni telefonu, a poza tym mam wprowadzony język angielski. I pomimo że napisze słowo " wyhaczy" tel. Poprawia to na " wyznaczy" bo ma wgrane takie oprogramowanie.

Ale dzięki za info. Postaram się baczniej przyglądać temu co piszę. W końcu to nie Mozilla gdzie na czerwono pokarze ci błędy i będziesz mógł je skorygować jeśli gdzieś się zapomnisz.



Apropos kolegi to jeszcze nie dostałem wiadomości od niego. Nic nie na to nie poradzę. I czytaj uważnie bo to angol studyjący w Chinach- kolega taki z mojego miasta. Pracował u mnie...

Dużo mi pokazał i opowiedział o Chinach. Ciekawe bo o tym się nie dowiesz na Discovery...

Z resztą takie informacje zawsze są ciekawe i prawdziwe.



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 4:54 am przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Sandra »

[quote name='Arek 1973' post='74916' date='20 październik 2010 - 07:51']No i wszystko gra, jeszcze by kto ufitów posądził o tak niecne czyny :rolleyes:[/quote]



o tak, a to takie porządne istoty, robią wszystko z myślą :rolleyes: ... o sobie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”