CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Nie ma co Chiny chcą dogonić resztę świata nawet w barwnych opowieściach o UFO.Szkoda tylko, że nie ma jakiś sensownych szczegółów a ogólniki i cała sprawa wygląda śmiesznie, i to chyba mało powiedziane.Dobry temat na 1 kwietnia.
Ostatnio zmieniony pt paź 15, 2010 6:44 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Newsman »

Wydaje się, że po mocnym starcie historia o chińśkiej wiosce dostała zadyszki. Pierwsze wnioski jak zwykle okazały się słuszne. Brak na ten temat oficjalnych informacji, większość jest powtórzeniem pierwotnego "raportu". To jednak za mało na ufologiczną legendę.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: jerry »

Myślę że się mylicie i to grubo. Z racji stanu oż posiadcie jakąś tam wiedzę to powinniście zdawać sobie sprawę z prawdy. Chiny to nie USA. Pisząc z kumplem który jak wcześniej wspomniałem, mieszka i studiuje w Chinach, uswiadiłem sobie dość dużo. Tym bardziej po zdjęciach jakie dostałem od niego.



Wyobraźcie sobie Panowie że gdzieś w PL któregoś wieczora kilku kumpli popala sobie trawkę do klimatu przy świetle księżyca. A w Chinach za takie "przewinienie" na dzień dobry macie dorzywocie jeśli oczywiście się przyznacie że nie dilujecie. Bo inaczej macie karę śmierci. Kedyś była kulka w łeb publicznie na stadionie, dziś chyba już tylko powieszenie w specjalnych więzieniach.



Tak na boku mówiąc to w tamtejszych więzieniach jest duży procent umieralności ze względu na warunki sanitarne. Mnóstwo chorób itd. Bezsens?



A emaile, internet? Nie jest filtrowany i blokowany?



W Chinach wszystkie Black Berry mają specjalne oprogramowanie filtrujące wszystkie emaile wychodzące z tel. Jak i smsy. Wystarczy wpisać "zakazane" słowo i już lukają na całą zawartość. Mogą nawet odłączyć od sieci i po telefonie z kartą. O dalszych konsekwencjach nie wspomnę.







Nie wierzycie? Sprawdźcie BB i umowy kontraktowe z krajami arabskimi. To samo tyle że niby o terroryzm im chodzi.



Apple już tworzy podobną aplikację bo bez niej nie wejdzie na rynek.



A patrząc w niedaleką przeszłość: Tybet czy Igrzyska. Nikt już żadnych sensacji nie pamięta? A może to nie prawda?



Reasumując: Chiny to kraj z którego nie wypływają tak szybko informacje bo to "prawie" nie możliwe by opinia publiczna dowiedziała się o czymś bez aprobaty rządu. Sprawdźcie listę dziennikarzy BBC którzy maja zakaz pobytu na terenie Chin. Ciekawe dla czego, co?



Tak więc jeśli coś się wydarzy to zawsze jest pierwsze wojsko a potem decyzje ze wyższych szczebli. I nie dziwcie się że trudno o potwierdzone informacje.



Czy to takie dziwne? Prawie jak w Rosji.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: jerry »

Wiem co mówię. Z resztą byłem w Chinach lecz na krutko w odwiedzinach. I nie u chińczyku pisałem lecz o Angliku który tam mieszka. Chińczyk Ci nic nie powie bo taką ma mentalność, tak się ich wychowuje a poza tym się boją mówić prawdę bo dużo przy tym mogą stracić.



Za dużo już siedzisz przy internecie i już mózg ci się lasuje od syfu i pierduł które czytasz. Trochę cu się jeb...e z rzeczywistością. Wyluzuj troche bo już wkurw...sz nie tylko mnie. Każdy temat, prawie każdy post potrafisz zrecenziwać do rangi gówna. Tylko krytyka a góra tylko przyklaskuje zamiast coś zrobić by nie odchodziły osoby po osobie przez tego rodzaju posty tego MENDRCA.



I CO MNIE TEŻ NAWCISKACIE ŻE PISZĘ O PRAWDZIE KTÓRA BOLI. LEPIEJ SIĘ OSZUKIWAĆ?



Jestem ciekaw kiedy zaczniecie potrzebować kasy na utrzymanie serwera?

Ile osób wtedy się odezwie?

-3,4? W tym 1 nowy forumowicz?



Gratuluję administracji i organizacji tego forum, a pomyśleć że kiedyś można było pogadać TU pogadać o wszystkim i nawet nawiązać nowe kontakty.



A dziś... Już nikt nie stanie w obronie uczciwości i prawdy.

A ci co mają jeszcze coś do powiedzenia w obronie innych którzy są atakowani w piętach to albo już dawno odeszli albo milczą czytając co nie które posty ciągnąc zwałę z tego co się wyprawia na tym forum.
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 4:22 pm przez jerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: jerry »

[quote name='Pantanal' post='74755' date='17 październik 2010 - 19:07']A teraz przeczytaj to raz jeszcze i spróbuj powiedzieć, o co ci chodzi.

Mógłbyś to wszystko zawrzeć w jednym zdaniu, bo twoja wypowiedź o Chinach w żaden sposób nie odnosi się do tematu, jest w dodatku wewnętrznie sprzeczna.

I dlaczego masz pretensje do innych skoro sam piszesz głupoty?[/quote]





Pantanal- ręce opadają...- dosłownie "No comment". I dziękuję że choć raz nie prubowałeś mnie publicznie obrazić czy znieważyć w swoim poście. Chwała Ci za to.



Czy ktoś może Pantanalowi wyjaśnić jaka była moja główna myśl po przeczytaniu mojego postu?



Ps. Chiny to kraj komunistyczny, rządzący własnymi prawami. Skoro coś piszę to raczej tego sobie nie wymyśliłem i mam na to dowody chociażby w postaci znajomych którzy tam żyją. Poza tym dużo czytam i właściwie dla czego miałbym nie wierzyć mi bliskim znajomym czy pisać byle co by pisać? Nie muszę być w kręgu zainteresowania chciałem tylko się podzielić tym co znam. I to się równierz ma co do artykułu....
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Rysiek23 »

Jerry trochę nie rozumiem Twego rozdrażnienia. Tak czy inaczej Twój kolega przebywający w Chinach nie przybliżył nas do rozwiązania zagadki wioski, której już nie ma. ( A co ma do tego opłata za serwer doprawdy nie wiem??)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Arek 1973 »

Czy to ta historia w której dzieciom zabroniono rysować latające kule?. Za dużo malowały i głośno się zrobiło
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Korybut »

Informacja o zniknięciu wioski, czy wiosek z dodatkowymi efektami świetlnymi w nocy jest bardzo intrygująca. Nie można wykluczyć na dobrą sprawę niczego. Ale trzeba też uważać na sieciową plotkę (mit). Może faktycznie wioska zniknęła w takim sensie ze wysiedlili się z niej ludzie, ktoś później chcąc dodać smaczku dopowiedział że wszystko zdarzyło się w tajemniczych okolicznościach... potem wioska wyparowała, jeszcze inni dodali filmik załóżmy z jakiś manewrów wojskowych (chińskiego nie znamy więc nie wiemy co tak naprawdę on przedstawia) i tak się wszystko złożyło, że UFO i obcy mają u nas kolejnego minusa za przekręty :P A poważniej, mogły być faktycznie jakieś testy nowej broni, a mit o UFO pozwala utrzymać wszystko z dala od ciekawskich. Jednak jak powiedziałem, nie wykluczam niczego. Może niedługo pojawią się jakieś ciekawsze informacje na ten temat.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Widać żyjemy w czasach gdzie sezon ogórkowy trwa cały rok.Tak niestety jest już, że wraz z nadmiarem informacji na temat UFO pojawiają się brednie na ten temat, świetnie je można wykorzystać do dezinformacji i manipulacji.A przynajmniej raz próbowano brudnymi rekami CIA stworzyć mit tzw UFO lądowania na pustyni Gobi.Gdzie jak się wydaje była to dezinformacja w czystej postaci która miała wprowadzić w błąd przeciwnika.Jeśli ktoś jest zainteresowany UFO-em w Chinach niech sobie poczyta relacje z książki Tima Gooda ,,Z tajnych archiwów: UFO zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa" Tam jest pełno cudacznych relacji o całej inwazji na ten kraj.Co nie znaczy , że choć jedna z tych bajek nie ma ziarnka prawdy.....
Ostatnio zmieniony pn paź 18, 2010 5:18 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: CHINY: UFO "atakuje" wioskę!

Post autor: Katarzyna_1 »

Sezon ogórkowy właśnie trwa także u nas. Oto wpis rzekomych studentów astrofizyki, ale trzeba przyznac, że symaptyczny. I tak sie rodzą legendy..

WITAM Razem z moim przyjacielem dokonaliśmy ostatnio niebywałego odkrycia (jesteśmy studentami astrofizyki ale wolimy nie podawać żadnych szczegółów przez profesora bardzo zwalczającego niekonwencionalną nauke od którego zależą nasze studia) otóż w czasie roku akademickiego mamy dostęp do sprzętu uczelni gdzie realizujemy projekty semestralne z astronomii takze siedzimy tam dosyć często Zaczne od tego że w ramach koła naukowego obserwowaliśmy pewien fragment nieba i zauważyliśmy dziwny obiekt (nie zawsze go było widać;), był bardzo jasny i zmieniał swoją pozycję w nieprawdopodobny sposób.



Nie dzielilśmy sie tą wiedzą z nikim bo baliśmy się wyśmiania ale teraz dalej widać ten obiekt jest nieco przesunięty w stosunku do poprzedniej pozycji w dodatku udało nam się zaobserwowac nadchodzący z jego strony sygnał radiowy, raz na kilka godzin jest bardzo silny, a potem prawie znika i tylko szumi.



Dzisiaj nagraliśmy (wprawdzie do obserwatorium nie wolno wnosić własnych sprzętów) fragment takiego sygnału chociaż teraz był dziwny, bo bardzo krótki (niecałe dwie minuty, spóźniliśmy się troche z nagrywaniem). Podejrzewamy że może to być jakiś ślad obcej cywilizacji która chce nam coś powiedzieć, ale kilka osób którym się przynaliśmy twierdzi że to bez sensu i że mamy chorą wyobraźnie, co wy myślicie? Tutaj nagranie tego bardzo silnego sygnału po odjęciu filtrem nagranego jednoczesnie szumu



http://www.speedyshare.com/files/24721889/RADIO_730F84DC.wav



Boimy sie że jeśli teraz nie zareagujemy na sygnał od OBCEJ CYWILIZACJI to potem może być już za późno.



wpis uzupełniający Izj:



Witajcie.



Wybaczcie, że uzupełniam to co napisał kolega, ale mocno się spieszył i zapomniał o kilku istotnych szczegółach.



Do tego co napisał dodam, że jasność tego obiektu jest zmienna, co zauważyliśmy okiem już dawno, a potwierdziliśmy sprzętem na początku października odkąd mamy dostęp do uczelnianego obserwatorium.



Obecnie mamy problem z obserwacją przez zachmurzenie, więc skupiamy się na nasłuchiwaniu radiowym. Sygnały, które udało nam się wyłapać są nadawane na bardzo niskich częstotliwościach (rzędu kilkunastu kHz).



Próbujemy je jakoś rozszyfrować i tu prośba do was: jeśli macie JAKIKOLWIEK pomysł co owe sygnały mogą znaczyć, znacie jakieś sposoby analizowania dźwięku, o których mogliśmy zapomnieć lub po prostu ich nie znamy - piszcie.







troche mi to żartem pachnie ale może jest ktoś na forum kto się zna na obróbce audio i astrofizyce, aby móc to jakoś zweryfikować
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”