Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: Korybut »

To ja wam zabije ćwieka i powiem: a co gdy ta wasza dusza operuje realnie na chemii? Przecież z czegoś musi być. W naszym wszechświecie nie ma rzeczy z niczego...


Ciemnej materii też nie można zbadać, ani jakoś fizycznie jej przedstawić, a istnieje.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: danut »

Bo jestem za tym, aby wreszcie ktos mądry potrafił połączyc jedno i drugie, a nie ciągle rozdzielac jedno od drugiego,wydaje się w tym byc haczyk ku zrozumieniu...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: Zbyszek »

Haha, tez jestem za. Pozostaje wiec czekać na gwiezdnego "miszcza" albo zakasać samemu rękawy:))
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:33 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: soudak040771 »

Haha, tez jestem za. Pozostaje wiec czekać na gwiezdnego "miszcza" albo zakasać samemu rękawy:))


Kiedyś on nie został rozpoznany, to może taki scenariusz być bardzo prawdopodobny i teraz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: danut »

Dowody na temat Boga? .. Rzeczywiśce trudno się z Tobą rozmawia. Piszesz o naukowych odkryciach związanych z religijnością i duchowością- jakie to odkrycia, bo ja wykazuje na własnym przykładzie, że nijak ma się jedno do drugiego, chociaż prawdą jest np. efekt rozdwajania obrazu i innych wizji, to co ma do tego duchowośc??...A to potrafi np. uleczyc człowieka z takich dolegliwości, a lekarze nie...:)..
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: Korybut »

Danut dobrze wiem o co ci chodzi... Ciężko ludziom pojąć, że tak na prawdę rzeczywistość fizyczna i duchowość, czy paranormalność to nie dwa różne światy, ale jeden nierozłącznie związany ze sobą.



Przykład: Po śmierci żyjemy jako Dusza w innym wymiarze. Czy to coś paranormalnego? Skąd! Przecież tu i teraz mamy wiele wymiarów w których żyjemy. Naukowcy mówią o trzech płaszczyznach i czwartym wymiarze.. czasie. Ale nie wiemy ile tak na prawdę jest wymiarów. Nie wiemy także czy wszystko musi istnieć w wymiarze czasu. I tu by się zgadzała teoria o tym, że Dusza jest wolna od upływu czasu. Nie wiem czy to tak trudno pojąć, a nawet jeśli nie pojąc to chociaż się nad tym zastanowić, a nie z góry obalać Pantanalu. Czytając posty innych warto zastanowić się nad sensownością ich teorii... bo przecież wszystko co tutaj piszemy jest teorią a nie pewnikiem.



Dobra... chyba za bardzo odbiegamy od głównego wątku :P
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: danut »

Nie wiem, czy wbudowany, ale wpływa na niego i łączy się z nim..Ja nie potrzebuje szukac dowodów na istnienie Boga, ale żeby wykazac takie połączenia nie można inaczej jak przekroczyc tą sztuczną granicę, właśnie i siegnąć do własnych przeżyc..
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: danut »

No..:) myslę, że jest odwrotnie, nauka chociaz jest bardzo daleko od poznania to ciągle wymyśla,że juz uchwyciła Boga i dzieje się wiele rzeczy ze szkodą w tym olbrzymim nie ropoznanym prawidłowo systemie..
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: danut »

:rolleyes: ..?? Po prostu nie daje sobie wmówic jak ja myslę, bo ktos tak uważa, bo wiem co myślę...:)...
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zwierzęta mają przeżycia duchowe?

Post autor: Zbyszek »

Ile się trzeba nauczyć by połapać w tym co już ludzie napisali,- łatwiej byłoby się syntezowac. hm , ale ile to pracy. Kto zada sobie tyle trudu?

Samo już napisane wypycha biblioteki po okna a nie rusza za bardzo do przodu.

Nie szybko się taki mądry pojawi, co by by wyraził gębą duchowe i wszystkich zadowolił
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 9:04 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”