Krzysztof Jackowski

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Rysiek23 »

MAG



Mariusz Fryckowski:



O tym panu głośno jest od lat, jego uzdolnienia jedni traktują, jako fenomen, ja, jako grę aktorską średnich lotów. Większość jest przekonana o tym, że mój dzisiejszy bohater posiadł wiedzę tajemną, która pochodzi wprost z „trzeciego oka”, które chociaż nie jest widoczne, otwiera mu się od czasu, do czasu, budząc trafne skojarzenia. Efekt? Dziesiątki odnalezionych ciał z niebywałą precyzją (Plotka? Przeświadczenie? Spekulacja?). I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie drobiazg – dokumentacja, która zawiera zbiór podziękowań na piśmie, pochodzące wprost od zleceniodawców – komend policji całego kraju. Czy to fakt, czy przekręt? Niestety, tutaj żadnych zarzutów czynić „naszemu magowi” nie można, jego prywatne zbiory podziękowań policyjnych istnieją i koniec.





WIĘCEJ



A dziś, tj. 17.10.2010 w "Uwadze" TVN będzie o p. Krzysztofie Jackowskim
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: soudak040771 »

http://uwaga.onet.pl/208615,reportaze,jasn...ideo_detal.html

Jasnowidz o sobie, swoich sukcesach i porażkach, a także o tym, że zaczął pisać książkę... A Wy co o nim myslicie ?
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Sandra »

Też, mam czasami takie wrażenie, że najpierw następuje wydarzenie a później następuje dopasowywanie przepowiedni do wydarzenia, całkiem jak u Nostradamusa. :rolleyes:



jak na mój gust, to powinno być odwrotnie :rolleyes:
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Xrdaxas »

K. Jackowski niestety nie błyszczy w nagłaśnianych sprawach, ciekawe dlaczego? Wydaje mi się że do perfekcji opanował metodę dedukcji, ale nawet ona nie jest taka jak "jasnowidzenie".
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Przemek »

[quote name='Pantanal']Nie wiem czy do perfekcji. Po prostu przylgnęło do niego to, że jest jasnowidzem i widać sam w to uwierzył. Być może miał kiedyś 3 oko, ale jakoś mu zanikło. To, co wygaduje np. o losach kraju i świata to jedna wielka kpina.[/quote]



skup się oglądając.



http://www.youtube.com/watch?v=OjJTWbWJyIM
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Rysiek23 »

Przemku ale o co Ci chodzi? Fenomen Jackowskiego jest powszechnie znany i zapewne jest faktem. Ja podkreślałem wielokrotnie, że wielką krzywdę robi mu FN (i on sam sobie) czyniąc z niego wizjonera, bowiem psychometria i jasnowidztwo to dwie różne sprawy.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ojojoj czyżby zbliżał się upadek dyżurnego proroka kraju.Ciekawe czy to przewidział :lol:
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Przemek »

Ryśku chodzi mi o to, że Pantanal neguje wszystko co związane z Krzysztofem Jackowskim. Nawet to co jest faktami. I takie negowanie trzeba napiętnować. Nie wolno kłamać. A w tym przypadku występuje zaprzeczanie występującym zdolnościom. Nie chce wnikać w nazewnictwo czy to jasnowidzenie czy też coś innego. Fakt faktem jest taki, ze ten człowiek posiada coś czego nie ma przeciętny Kowalski. A Pantanal uparcie twierdzi, że to nic niezwykłego. W takim razie zapraszam do przedstawienia dowodu, w postaci wskazania np. zwłok. Nie bedzie tego wstanie zrobić forumowy harcownik jakim jest Pantanal ale bedzie nadal twierdził, ze to nic trudnego. Więc kto jest mniej wiarygodny?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Rysiek23 »

Przemku każdy może mieć swoje zdanie i ma do tego prawo, tym bardziej, że fenomen K. Jackowskiego nie jest naukowo udowodniony, więc wszystko to raczej opiera się na domniemaniach. Papiery, którymi tak ochoczo macha w TV, to w głównej mierze podziękowania od policji za pomoc z śledztwie. Ja osobiście wcale nie neguje jego uzdolnień a nawet niezwykłego daru, myślę jednak że to jest bardzo subtelne i nawet sam pan Krzysztof do końca nie zdaje sobie sprawy co mu się przytrafia.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Przemek »

Akurat w Twoich wypowiedziach wiecej jest zawisci niż zdrowego rozsądku. Nie możesz udowodnic, że każdy z nas ma takie zdolności. A to czy spaprał swoją reputacje czy tez nie mam gdzieś. Ważne, ze pomógł nie jednej osobie. Z tym nie moge już dyskutować. W Polsce zawsze są ludzie tacy, którzy nienawidzą drugich bo tym pierwszym cos sie udaje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”