Krzysztof Jackowski

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: dino_24 »

Bingo , Arek 1973 , lepiej nie można tego było ''roztłumaczyć'' .

Ma w sobie dar lub iskrę ''bogów Olimpu'' .

I to się liczy .

Jak by co , to bezbłędnie przepowiedział aurę , jaka będzie panowała w Polsce , między czerwcem

a sierpniem tegoż roku , 100 % sukces .

Dalej nie będę wyliczał , bo i po co Arku , jak ''gawiedż'' i tak nie uwieży . ;)



Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony wt lis 09, 2010 8:54 pm przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Przemek »

Arku oczywiście, że coś tam musi być. Tylko problem jest wtedy jak pojawia się ludzie pokroju Pantanala. Dla nich w tym nic nie ma. Bo przecież nie może ktos być lepszy ode mnie. Ludzie sami się kiedyś wyrżną nawzajem z zawiści.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Xrdaxas »

Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że jeśli ktoś ma wątpliwości, czy jest "życie po śmierci", powinien poznać kulisy jego historii poszukiwania ciał zmarłych osób. Duchy tych osób przychodzą do niego i wskazują mu, gdzie znajdują się ich zwłoki. "Czy się ich boję? Czasami, jak są zbyt natarczywi, to trochę..." - opowiada jasnowidz. Krzysztof Jackowski pozdrawia całą załogę i czytelników.



Zródło: FN na Facebook



No proszę, nie wiedziałem że Krzysztofa Jackowskiego regularnie nawiedzają duchy...
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Xrdaxas' post='76032' date='11 listopad 2010 - 16:00']Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że jeśli ktoś ma wątpliwości, czy jest "życie po śmierci", powinien poznać kulisy jego historii poszukiwania ciał zmarłych osób. Duchy tych osób przychodzą do niego i wskazują mu, gdzie znajdują się ich zwłoki. "Czy się ich boję? Czasami, jak są zbyt natarczywi, to trochę..." - opowiada jasnowidz. Krzysztof Jackowski pozdrawia całą załogę i czytelników.



Zródło: FN na Facebook



No proszę, nie wiedziałem że Krzysztofa Jackowskiego regularnie nawiedzają duchy...[/quote]



FN bardzo lubi sobie przywłaszczać p. Jackowskiego. Pasuje do ich wizji świata. W dodatku naginają jego interpretacje do swoich potrzeb.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: hm0 »

Nie robią tego bez zgody Jackowskiego. Poza tym, coraz gorszą opinię na swój temat zawdzięcza on właśnie fn. Nie mógł tego przewidzieć czy co? :)
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Xrdaxas »

Bardzo często FN sama zaznacza że Krzysztof Jackowski nie powinien się się angażować w przewidywanie przyszłości świata. A przy następnym wywadzie sami się go pytają co widzi na świecie w najbliższych miesiącach.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Pantanal' post='76043' date='11 listopad 2010 - 18:57']No i Jackowsi bawi się wtedy w Jacka Pałasińskiego. To gadanie o durnowatości przypadku Jackowskiego staje się nudne. Jak widzimy, nie jest on już tylko jasnowidzem, ale i medium. Jutro dowiemy się, że pisze piosenki, gra na gitarze i śpiewa w chórze. A tak na serio, Jackowskiemu to wisi, bo korzysta z osób, które przychodzą do niego po poradę. A klienci mu się nie skończą, bo dużo ludzi chętnie zapłaci jeśli znajdą się w krytycznej sytuacji.[/quote]





Ja się nawet nie zdziwie jak go obwołają (albo sam się obwoła) awatarem, albo czymś tam jeszcze.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Katarzyna_1 »

Zawsze odrącałam od siebie pytania o jasnowidztwo. Nie oceniałam t.zw. jasnowidzów typu pan K. Jackowski. Nie zamierzem dalej oceniac. mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nikt nie ocenia p. Jana Suligi-ponoc etnografa? Ponoc wielkiego kabalisty, ponoc faceta, który wszystkie rozumy ogarnął? Ponoc faceta, który nie wierzy w opętanie. Ponoc faceta który....wszystko wie. Ja go poznałam pzypadkowo. Jesli chce wiedziec cos wiecej niech sie odezwie. Dam mu tylko jeden sygnał - Ewa W.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: robertcb »

[quote name='Katarzyna_1' post='76804' date='25 listopad 2010 - 20:53']Zawsze odrącałam od siebie pytania o jasnowidztwo. Nie oceniałam t.zw. jasnowidzów typu pan K. Jackowski. Nie zamierzem dalej oceniac. mam tylko jedno pytanie. Dlaczego nikt nie ocenia p. Jana Suligi-ponoc etnografa? Ponoc wielkiego kabalisty, ponoc faceta, który wszystkie rozumy ogarnął? Ponoc faceta, który nie wierzy w opętanie. Ponoc faceta który....wszystko wie. Ja go poznałam pzypadkowo. Jesli chce wiedziec cos wiecej niech sie odezwie. Dam mu tylko jeden sygnał - Ewa W.[/quote]



Zapytaj go czy potrafi dokonać faktoryzacji liczby 2^1024+1



jeśli wszystko wie, to powinien.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Katarzyna_1 »

Ewa W, to polonistka, nauczycielka jęz. polskiego m.in. w Batorym.Do matematyki nie miała głowy. Nie żyje od 1993 r.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”