Krzysztof Jackowski

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Katarzyna_1 »

Taka postac i nie doceniona, może o nin J.W. Suilidze powinismy porozmawiac? Też jasnowidz. ..? Może sie odezwie?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Scoobany »

Zapis czatu z Krzysztofem Jackowskim na Onecie.



(19:26) * Pokój Universe jest teraz moderowany

BlueAngel333 (19:18) : Prosimy jeszczenie zadawac pytan

Jackowski_Krzysztof1963 (19:19) : pozdrawiam i zaraz zaczynamy

Jackowski_Krzysztof1963 (19:20) : oczywiście pozdrawiam wszystkich

BlueAngel333 (19:20) : zaczynamy za 10 minut wiec prosze NIE ZADAWAC PYTAN

Archeozoolog (19:20) : jest włączona moderacja dlatego nie wszystko widać

BlueAngel333 (19:22) : moderacja jest wloczona

Archeozoolog (19:22) : czat będzie trwać 1h 15 min

BlueAngel333 (19:23) : wiec nie iwdac co wszyscy piszecie procz moderatorow

Archeozoolog (19:23) : za kilka minut zaczynamy i wtedy będzie mozna zadawać pytania Panu Krzysztofowi

BlueAngel333 (19:25) : tak

BlueAngel333 (19:26) : za 4 min zaczynamy

BlueAngel333 (19:30) : prosze przygotowywac pytania

michu222 (19:30) : Witam wszystkich obecnych! Naszym gościem jest pan Krzysztof Jackowski - najsłynniejszy w Polsce jasnowidz. Czat trwa do 20:45 - prosimy o zadawanie pytań!

Archeozoolog (19:30) : Uwaga zaczynamy nasz czat, prosimy o zadawanie pytań.

czarna_perelka88 (19:30) : Witam. Chciałabym zapytać z jakich przedmiotów korzysta Pan najczęściej, by odpowiedzieć na zadawane pytania? Np. przy zaginięciu osoby - to prawda, że pomagają rzeczy osobiste osoby zaginionej czy chociażby jej zdjęcie?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:31) : Tak,rzeczy które śmierdzą potem to bardzo pomocne

(19:31) * Twoja wiadomość została wysłana do moderatora.

ptysio_malinowy (19:31) : Witam Panie Krzysztofie. Prosze opowiedziec jak zaczela sie Panska przygoda z jasnowidzeniem.

~vanayel (19:32) : Kiedy pan sobie o odkrył, że jest jasnowidzem, ile pan miał lat ?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:32) : Miałem 27 lat, nie interesowałem się parapsychologią a fizyką

~raper_gno (19:33) : Witam serdecznie pana Jackowskiego. Moje pytanie brzmi następująco: co sądzi Pan o bułgarskiej prorokini Babie Vandze oraz co sądzi Pan o jej przepowiedniach dla świata? Pozdrawiam.

Jackowski_Krzysztof1963 (19:33) : Często potrafiłem poczuć co zdarzy się za chwilę lub jutro

~Amethystium (19:34) : Jestesmy swiadkami wielkich zmian, katastrofalnych jak też tych które zachodzą w ludzkiej świadomosci, mysli Pan że rok 2012 faktycznie ma być przełomowy?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:34) : O Vandze nie wiele wiem i nie chcę jej oceniać gdyż ze swojej praktyki wiem jak trudne jestpoczucie przyszłości. I jak trudno jest takie poczucie zinterpretować

(19:35) * Twoja wiadomość została wysłana do moderatora.

Jackowski_Krzysztof1963 (19:35) : Myślę, że 2012 rzeczywiście szykuje nam jakiś przełom zbyt dużo dziwnych rzeczy na świecie

LouisCyphre (19:36) : Witam Panie Krzysztofie, czy jest możliwośc przewidzenia zdarzeń poprzez sen? Czy mózg człowieka jest w stanie przewidzieć wcześniej jakąś sytuację własnie poprzez sny? Niektórzy ludzie którzy wierzą w takie widzenia, są nawet senniki ale nie zawsze są one zgodne z danym snem, co Pan na ten temat myśli?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:38) : Myślę, że nasza świadomość bez snu jest jak sen. I ta świadomość jest wykładnikiem tego co się dzieje, a zwróćmy uwagę jaki chaos teraz na świecie panuje, ale przecież podobny chaos mamy w psychice przez massmedia

Jackowski_Krzysztof1963 (19:38) : to jest celowe, wielkim tego świata zależy na tym, żebyśmy wierzyli tylko w to co dotykalne

michu222 (19:38) : Czy to prawda że przewidział pan ostatnie trzęsienia ziemi?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:38) : a zabijali w sobie duchowość

Jackowski_Krzysztof1963 (19:39) : tak, powiedziałem, że w Azji będzie takie zdarzenie

~zygi (19:39) : Polska w porównaniu z innymi państwami ma bogatą historię ludzi jasnowidzących. 29 lat po Ossowieckim urodził się Cz. Klimuszko a 58 lat później Pan. Czy według Pana w niedługim czasie pojawi się ktoś nowy obdarzony podobnmi umiejętnościami ?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:41) : Jeżeli tak, to już mu współczuje. W swym życiu odnalazłem kilkanaście ciał ludzkich a czytając niektóre komentarze to aż mi żal samego siebie

~Amethystium (19:41) : Panie Krzysztofie, prognozuje Pan jakieś wydarzenia dla Polski? Mozemy się spodziewac jakichś większych anomalii pogodowych?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:42) : Nie chcę nic mówić na ten temat, bynajmniej nie z powodu tego że nie potrafię poczuć

~vanayel (19:43) : Czy pamięta pan jaka była pana pierwsza wizja ? Czy to było w śnie ? Czy po prostu pan o tym myślał lub wiedział, że tak się stanie ?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:44) : To było na jawie, sam się do tego zmusiłem, gdyż można się do tego zmusić

Aluska (19:44) : Panie Krzysztofie jaki jest pana najwiekszy sukces ?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:44) : Odnalezienie ostatniej ofiary mazurskiego szkwału

Witchblade (19:45) : Czy rozwijał Pan jakoś swoje umięjętnośći np poprzez medytację lub inne jakieś sposoby?

(19:45) * Jesteś teraz oznaczony "zaraz wracam".

Jackowski_Krzysztof1963 (19:45) : Nie, wizję się ma i już, nie potrzeba do tego nawet skupienia, a powiem więcej skupienie jest szkodliwe dla wizji

~antrakt (19:46) : Ostatnio media doniosły jakoby Robert Kubica miał wrócić na tor formuły 1 za dwa miesiące a taką date ponoć Pan przewidział prosze powiedzieć czy dalej ta data jest aktualna?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:48) : Z ową wizją na temat Kubicy było to trochę nie porozumienie, gdyż pewnego wieczoru zadzwonił do mnie pewien redaktor z przeglądu sportowego, zapytał a ja tak bez zastanowienia mu odpowiedziałem, więc sam nie wiem, ale przynajmniej życzę tego Panu Kubicy

edii (19:48) : Czy Pana dar bywa w Pana odczuciu czasami przekleństwem?

(19:49) * Twoja wiadomość została wysłana do moderatora.

(19:49) * Nie jesteś już oznaczony "zaraz wracam".

Jackowski_Krzysztof1963 (19:50) : Na pewno nie, jest to piękne kiedy mogę znaleźć zwłoki czy wyjaśnić przestępstwo. Lecz bywa przekleństwem, kiedy zdarza się, gdy pod newsami prasowymi czytam komentarze kim rzekomo jestem, to przykre i to jest przekleństwo

~zygi (19:50) : Po ponad 20 latach praktyki ma Pan spore doświadczenie w jasnowidzeniu. Czy jest Pan w stanie powiedzieć czy są przed Panem nowe wyzwania w jasnowidzeniu ? czy dostrzega Pan swoją granicę, którą można przekroczyć ?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:50) : To moja pasja

Jackowski_Krzysztof1963 (19:51) : Na pewno nie dostrzegam żadnej granicy. Jeżeli czuję zagrożenie wojny to wiem że muszę o tym mówić głośno i mówię

~Lily19 (19:51) : Na czym polega jasnowidzenie?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:52) : Jasnowidzenie polega na kradzieży cudzej myśli, pamięci, to zwykła telepatia

Witchblade (19:52) : Panie Krzysztofie, j a miewam czasami wizje ( a przynajmniej tak mi się wydaje) ... pewne scenariusze ... nie jestem jednak pewna czy to są wizje przyszłości czy tylko moja wyobraźnia. Czy jest jakiś sposób żeby odróżnić wizję od fantazji?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:55) : Tak, wiele wróżek telefonicznych twierdzi, że ma wizję, dlaczego anijedna z nich nigdy nie znalazła zwłok? lub nie posiada żadnego potwierdzenia policyjnego? Tylko bredzą o jakiś aniołach, aurach i itp. Jeżeli Pani myśli, że ma wizję niech coś spróbuje tym sposobem znależć. Niby wydaje się to takie proste

thisiswar (19:55) : Czy osoby które Pan odnajduję nawiedzają Pana..?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:57) : Nie, ale rzekłbym że w jakiś psychiczny sposób niektórez nich czuję, jak chociażby pewną zakonnicę z Olsztyna, której niespełna miesiąc temu znalazłem zwłoki. Czucie zmarłych jest czymś bardzo przyjemnym, oni są wyzwoleni

Kristobal (19:57) : Jak Panu się wydaje, czy 2012 to będzie przełom ze względu na narastające kataklizmy i zniszczenia na Ziemi, czy tez może wydarzy się coś co odmieni ludzkie postrzeganie - np. wizyta obcych czy też jak niektórzy mówią - aktywowanie nieaktywnych dotąd nici DNA w ludzkim organizmie?

Jackowski_Krzysztof1963 (19:59) : Uważam, że Ameryka i pewien mały kraj coś knują, zobaczcie czym was częstują w telewizji, przestaliście być ludźmi z wnętrzem, a stajecie się kupującymi zadłużonymi zastarszonymi płatnikami, nie chcąc użyć słowa właściwie już niewolnikami

~rysiu (19:59) : W wywiadzie dla superexpresu z 2 stycznia 2010 roku wspominał Pan, że w swoich wizjach często widzi Pan "wojnę, krew i mnóstwo ofiar" , czy nadal ma Pan takie wizje? Jeżeli tak to jakie przewidywania są na obecny rok, czy dojdzie do jakiegoś konfliktu zbrojnego?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:01) : Ameryka jest zbankrutowana, ratuje ją jedynie wojna, było kilka prób- Bombaj, Strefa gazy, Korea, Iran. Narazie im to nie wychodzi

Kwas_Deoksyrybonukleinowy (20:01) : Czy Polska będzie taką "potegą " jak np. Niemcy ? Mamy na co czekać?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:02) : Wojnę czuję cały czas

Jackowski_Krzysztof1963 (20:03) : Nie, Polacy nie szanują samych siebie, z ludzi wartościowych się wyśmiewamy, a autorytety to: Jacykow, Doda, itp

Niechciane_Szczescie (20:03) : Czy mijając przypadkowych ludzi...na ulicy, w sklepie... doświadcza Pan wizji co do ich życia ? Że coś konkretnego im się przydarzy...

Jackowski_Krzysztof1963 (20:04) : Nie, na codzień jetem zwykłym człowiekiem, często zapominam że jestem jasnowidzem, często w siebie wątpię chyba zbyt często

~Aga33 (20:04) : Co pan sądzi o ludziach którzy twierdzą że widzą osoby zmarłe?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:06) : Nie chcę ich oceniać, ale ja mimo, że znalazłem tyle ciał, co jest nie zbitym dowodem, a aury ludzkiej nie widzę, choć przy tych dowodach mógłbym tak mówić lub inaczej kłamać

~hejoł (20:06) : Potrafi Pan opisać w jaki sposób odbywają się owe wizje? Jak to działa? Że przez mgłe, jak?

(20:07) Zaledwie tydzień temu pojawił się w X Factor, a jego nazwisko już jest znane w całej Polsce - nie tylko z powodu świetnego głosu, ale także niecodziennego, kobiecego image'u. Zapraszamy na spotkanie z Michałem Szpakiem Właśnie trwa. Wejdź do pokoju

Jackowski_Krzysztof1963 (20:08) : wizja jest jak błysk, jak flesz, trwa sekundę, czasami kilka sekund

michu222 (20:08) : W jaki sposób można nauczyć się jasnowidzenia?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:09) : ja zawsze przykładam rzecz lub zdięcie do czoła i próbuje wciągać to jak odkurzacz, najprościej tłumacząc, wciągam czyjąś energię

~miniu_25 (20:09) : Czy miał Pan jakieś wizje związane z ze zwiększoną aktywnością Słońca i katastrofami przez nie wywołanymi

Jackowski_Krzysztof1963 (20:10) : Nie, ale nie leceważyłbym tego

Archeozoolog (20:10) : Czy wiaże Pan rok 2012 z przyjściem mesjasza i kim ten mesjasz miałby być?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:12) : A czy my jeteśmy gotowina przyjęcie mesjasza, powiedzmy, że tak jeżeli by spłynął na ognistym rydwanie z nieba lecz jeżeli urodzi się między nami to teraz go nie ukrzyżujemy a nazwiemy idiotą do mesjasza trzeba dojrzeć

~sepia (20:12) : czy czuje Pan czasem lęk przed tym, co może Pan zobaczyć?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:12) : Nie

~borealis (20:12) : Czy oprocz jasnowidzenia ma pan jeszcze jakies inne zdolności?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:14) : ta jedyna przewyższa wszystko, to moja pasja

michu222 (20:14) : Czy w najbliższym czasie będzie pan prowadził jakieś kursy nauki jasnowidzenia?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:15) : Chyba nie, te kilka kursów zrobiłem tylko po to, żeby udowodnić moją tezę iż jasnowidzenia można się nauczyć, dowód mam i to mi wystarczy

~raper_gno (20:15) : Czy wierzy Pan w anioły? Może miał Pan okazję spotkać któregoś z nich?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:16) : Wszystko co żyje jest aniołem, ale w trakcie życia czasmi przestaje się nim być, wszak Antychryst był też aniołem

Roza33l (20:16) : jakie przewiduje Pan losy Kościoła Katolickiego ?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:17) : Powiem krótko, drętwe, proste, skostniałe i pordzewiałe

~Jeni44 (20:18) : Czy jest szansa,ze wojna ktora Pan czuje nie wydarzy sie ? Moze ludzie zmienia sie na lepsze dotknieci bierzacymi wydarzeniami w Japoni i to oddali tragedie ?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:19) : To nie zależy od ludzi, a od surowców i pieniędzy, a z tym jest źle, więc niestety, ci co władzę mają przez pieniądze muszą doprowadzić do wojny

Lejtnant (20:19) : Jakie ma Pan zdanie na temat różnych religii? Czy bardziej szkodzą,czy pomagają w rozwoju duchowym ludzkości?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:21) : Religie ludzi kaleczą, gdyż straszą stwórcą. Bóg to nie sadysta, Bóg to rozum, więc zdobywajmy wiedzę to najlepsza droga do Boga. Bóg to nie kukła do straszenia ani ktoś przed kim się klęczy. Uważam, że religie przez lata odrosły w zabobony, które kaleczą ludzi. Jedyne z czym się zgadzam to z dekalogiem

~przykro_mi (20:21) : Kiedy zobaczy sie w wizji śmierć czyjejś osoby powinno sie jej to powiedzieć ?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:22) : Tak i nie będę tego komentował

Jajek1 (20:22) : Czy uważa Pan, że każy człowiek jest kowalem swojego losu? Czy to prawda, że przyciagamy sami to o czym myślimy?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:22) : wszak śmierć to nasza powinność

Jackowski_Krzysztof1963 (20:23) : Na pewno tak

feniks11 (20:23) : czy w najblizszym czasie nastapi dalsza seria katastrow typu Japonia

Jackowski_Krzysztof1963 (20:23) : Obawiam się, że tak. Odkąd przewidziałem kryzys bankowy czuję, że coś nad nami złego wisi

marek19850 (20:24) : Co ze sprawą Iwony z Sopotu?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:24) : Zrobiłem co mogłem, niestety nie potrafię jej znaleźć i nie myślę o tej sprawie

BlueAngel333 (20:24) : Czy wyczuwa Pan w swojej obecnosci osoby z darem ?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:25) : Nie, ale też nie uważam, że jest to dar, to umiejętność, wszak życie jest darem

~sepia (20:25) : ogladałam serial domunentalny o Panu - fascynujący. Czy ma Pan może jakieś kolejne propozycje, czy bedzie można Pana jeszcze zobaczyć "w akcji"?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:28) : Zapewne tak, aktualnie jest kręcony o mnie film fabularny pt. " Złodziej cudzych myśli". A ja skupiłem się na swojej autobiografii autorstwa mojego i Katarzyny Świątkowskiej Gliszczyńskiej, pt. " Zmarli mówią", która właściwie jest już na ukończeniu.

Archeozoolog (20:28) : Czy zna Pan osobiście innych polskich jasnowidzów m.in Krzysztofa Rybczyńskiego? Pan rybczyńskie twierdzi, że jest Pańskim wielkim uczniem. Zna go Pan?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:31) : Znam tego Pana, był u mnie na kursie, niczym szczególnym nie wyróżniał się od innych, nie mam z nim żadnych kontaktów teraz i nie jest moim uczniem, poprostu ten Pan nadużywa mojego nazwiska, a muszę powiedzieć że nie tylko on. Ostatnio pewien program telewizyjny, który zatrudnia wróżki na telefon, posługuję się moim nazwiskiem w relkamach do swego programu

michu222 (20:31) : Wspomniał pan o swojej książce "Zmarli mówią" O czym ona będzie?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:32) : Będzie to książka inna jak wszystkie, które się ukazały na temat parapsychologii, a w szcególności jasnowidzenia

michu222 (20:32) : Kiedy się ukaże?

(20:33) Zaledwie tydzień temu pojawił się w X Factor, a jego nazwisko już jest znane w całej Polsce - nie tylko z powodu świetnego głosu, ale także niecodziennego, kobiecego image'u. Zapraszamy na spotkanie z Michałem Szpakiem Właśnie trwa. Wejdź do pokoju

Jackowski_Krzysztof1963 (20:35) : Książka zawiera bogatą dokumentację policyjną o współpracy mojej z policją, o bardzo głośnych sprawach które pomogłem wyjaśnić, o moich kontaktch ze służbami specjalnymi, ujawnie tam, wiele faktów, które nie znają światła dziennego, a poza tym jest w niej dobitnie opisane czym jest jasnowidzenie, jak je w sobie można pobudzić i jak nim dysponować. Jest też rozdział o Peshingu i Japonii

BlueAngel333 (20:35) : Czy zdarzały się przypadki kiedy ktoś próbował zarobić na pana zdolnościach?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:35) : Ukaże się w ciągu trzech miesięcy

Jackowski_Krzysztof1963 (20:37) : Nie raz, szczególnie wrózki telefoniczne, na internecie podszywają się pod moje nazwisko. Ważne jest, żeby sprawdzać jasnowidza, jeżeli on twierdzi, że znalazł zwłoki to niech okaże dokumenty

~lusi_ (20:37) : czy to ze znajduje Pan zwłoki oznacza ze zmarli mówią do Pana, że dają znak ze chcą byc odnalezieni?

michu222 (20:37) : Proszę państwa - ostatnie dwa pytania dla Pana Krzysztofa.

Jackowski_Krzysztof1963 (20:37) : Ja takie okazuje

Archeozoolog (20:37) : Czy miewa Pan wizje w snach? tzn czy śnia sie Panu rozwiazania niektorych spraw?

Jackowski_Krzysztof1963 (20:40) : W snach nie mam wizji, ale na pewno posiadam kontakt ze zmarłymi i zrozumiałem to dopiero kilka lat temu, dla samego mnie jest to niezwykłe a zarazem daje mi to wielką nadzieję na być może fakt, że po śmierci dalej stanowimy swoje ja, czyli jesteśmy. Owa książka mam nadzieję, będzie dowodem na to że zmarli istnieją poza ciałem

michu222 (20:40) : Bardzo dziękujemy za udział naszego gościa i za poświęcony czas. Dziękujemy przybyłym internautom i zachęcamy do pozostania na czacie i włączenia się w dyskusje. Zapraszamy na nasze kolejne spotkania. Niech moc będzie z Wami!

Jackowski_Krzysztof1963 (20:40) : dziękuję

(20:40) * Pokój Universe nie jest już moderowany









No i na koniec taki bonus, który otrzymałem kilka sekund po zakończeniu moderowania gdy napisałem "Lipny był ten czat"

[ external image ]



ahhh :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Arek 1973 »

Jackowski_Krzysztof1963 (19:55) : Tak, wiele wróżek telefonicznych twierdzi, że ma wizję, dlaczego anijedna z nich nigdy nie znalazła zwłok? lub nie posiada żadnego potwierdzenia policyjnego? Tylko bredzą o jakiś aniołach, aurach i itp.
Z całym poważaniem o p. Jackowskim.

Czy on się nigdy sam nie słyszał jak bredzi non stop o tym kryzysie w kraju? . Jeszcze parę lat będzie to samo w kółko powtarzać aż naprawdę dojdzie do kryzysu a potem powie " a nie mówiłem"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Xrdaxas »

Krzysztof Jackowski twierdzi że on mówił o Azji, a redaktor to z ogólnikował w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Scoobany »

<iframe title="YouTube video player" width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/3ttzRvJoUtI?hd=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Pszebżydły ófok »

Czyżby Bernatowicz został menadżerem Jackowskiego.Nio,nio,nieźle FN dba o swą gwiazdę.Ale co tak późno głosi tą "dobrą nowinę".Jak dobrze pójdzie to za kilka lat nasz jasnowidz powie nam czy będzie ta słynna wojna na Marsie i koniec świata.A na serio to takie wróżby można dawać po przeczytaniu wiadomości w gazecie i liczyć na to,że może się sprawdzą.
Ostatnio zmieniony śr mar 16, 2011 6:36 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Arek 1973 »

Jak czytam że przewidział trzęsienie ziemi to ze śmiechu aż podskakuję.

Czy autor tego art. pomyślał co pisze?

Ludzie, powiedzcie mi w jakim roku nie było gdzieś na naszej planecie trzęsienia ziemi co by nie było tragedią i śmiercią ludzi?.

Nie jestem jasnowidzem ale mogę śmiało powiedzieć że w 2012 będzie straszne trzęsienie ziemi i wiem że to się w 99% sprawdzi,.

Szkoda że nie wiem kto te wszystkie art. o Jackowskim tam pisze
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ja wam mówię,że to nie koniec i ten pan dopiero się rozkręca.Za parę lat będzie wygadywać i robić takie rzeczy,że głowa mała.Może nawet własna sekta...

I to jest moja wróżba :D
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: Krzysztof Jackowski

Post autor: Jack. Bauer »

Prawie każdy może zostać Krzysztofem Jackowskim, wystarczy mieć dobry łeb, kojarzyć fakty, czyli dobrze główkować. Lecz to sprawdzi się tylko przy poszukiwaniach zaginionych, oraz przewidywaniu przyszłej gospodarki oraz polityki.
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”