Ziemska Pandora płk. Fulhama

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Sandra »

od czego nas chce uwolnić?



Kosmity, to bardzo inteligentne istoty wiedzą co robią. :angry
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: danut »

Sandra no od tych inteligentnych kosmitów, którzy zostali zesłani jako kara dla ludzi i kusi taka blondynka ze swoją puszką nieszczęśc..
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Sandra »

Jaka kara?

Skoro chcą ratować ziemię, przed zanieczyszczeniem środowiska.





Zawsze zostaje jeszcze nadzieja, na coś lepszego. ;)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: danut »

Sandra op.. :D .. "Ten kto będzie chciał ratowac życie straci je, a ten kto straci ten je zachowa"..Mnie utkwiło kiedyś to zdanie tez z channelingów:"jesteśmy wami z przyszłości" i z tego wynika, że jakoś nie wyginęli dawno, skoro nadal są, czy widza już, że zbłądzili i kogo tak naprawdę chcą ratowac?
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 2:33 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: hm0 »

Co za bzdury. :)

Choroba psychiczna? Fantazje? Parcie na szkło? Chęć zarobku? To ostatnie na pewno, reszta do wyboru. Oby się tylko nie pokłócił nt. plejadan z B. Meierem. Cóż to by było - pojedynek paranormalnych schizofreników. :)

Po co takie kwiatki, których miejsce jest na pewnym statku "podwodnym", są tutaj zamieszczane?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Katarzyna_1 »

hMO o co chodzi? zerwałeś sie ze smyczy? Masz pretensje do treści artykułu Chrisa Miekiny? Przecież nikt z dodtychczasowych piszących w tym temacie nie wierzy w plejadan czy innych stworków. Tak trudno to zauważyc? Napisz choc raz coś miłego, z tym łatwiej życ, a nie tylko strzelasz jak pistolet epitetami.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='hm0' post='74956' date='20 październik 2010 - 16:38']Co za bzdury. :)

Choroba psychiczna? Fantazje? Parcie na szkło? Chęć zarobku? To ostatnie na pewno, reszta do wyboru. Oby się tylko nie pokłócił nt. plejadan z B. Meierem. Cóż to by było - pojedynek paranormalnych schizofreników. :)

Po co takie kwiatki, których miejsce jest na pewnym statku "podwodnym", są tutaj zamieszczane?[/quote]



Hm0 spodziewałem się takiej uwagi prędzej czy później z Twojej strony czy też kogoś podobnie podchodzącego do sprawy (czyli jak my) :) Artykuł umieszczony został nieco przewrotnie, podobnie zresztą jak na blogu Chrisa - mam nadzieję on sam tutaj z tego się "wytłumaczy". Chodzi o to, że Chris poznał osobiście pana Fulhama, długo z nim rozmawiał i co niezwykle go zdziwiło, ten pan wydaje się być bardzo rozsądną osobą i elokwentną. Co oczywiście nie zmienia faktu, że rzeczy o których opowiada wydają się absurdalne.

Ale co jest najciekawsze i co jest powodem umieszczenia tych "rewelacji" tutaj to to, iż pan Fulham jest kolejną z długiego szeregu osób zajmujących się szeroko rozumianą ufologią, która w pewnym sensie całkiem "odjeżdża", "zaczyna pisać bzdury" etc. Czy to wszystkich obecnych tu czeka i dlaczego tak się dzieje? :D



P.S. Co ważne, Forum jest o tyle pojemnym medium, że "sadzić takie kwiatki" możemy bez obawy o oskarżenie o utratę zmysłów lub dążenie do głoszenia głębinowych podwodniackich mądrości. To tylko temat do dyskusji lub nie. To zależy od użytkowników.
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 3:17 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Katarzyna_1 »

No własnie, zauważyłam to i napisałam na samym początku przed 2 godzinami cyt. "Artykuł ciekawy nawet dla mnie, ale chyba z uwagi na zjawiska z 13 października. No ciekawe co z tego wyniknie. Oby tylko tego rodzaju informacje nie pomieszały ludziom w głowach. " Tak więc, hMO jeśli masz zamiar kogoś obrazic to dokładniej wczytuj się w posty. A Ty, gdy zobaczysz mnie lub Danut na forum , to od razu zakładasz, że piszemy bzdury, bo jesteś bardzo podejrzliwy i pewnie pazerny na pieniądze.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: Sandra »

danut, jeśli kosmity są nami w przyszłości, tzn. że wykonali plan i uratowali Ziemię i mieszkańców, czyli siebie. :rolleyes:
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Ziemska Pandora płk. Fulhama

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Faktycznie człowiek chory psychicznie nie dowie się sam od siebie, że jest chory.To było wyjście pierwsze teraz kolejne czyli, łatwa kasa lub celowa dezinformacja w co bardzo wątpię.Napiszę tak spotkałem już kilka takich osób i wiem , że człowiek chory psychicznie nie musi wcale być kompletnie szurnięty , chociaż są słynne wyjątki....



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/-d9uzfoMN_c?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/-d9uzfoMN_c?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Ostatnio zmieniony śr paź 20, 2010 6:05 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”