"Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Pszebżydły ófok »

Zrobiłeś błąd.Pisze się ÓFOK :lol:
Ostatnio zmieniony pn lis 01, 2010 8:06 pm przez Pszebżydły ófok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: danut »

[quote name='Pantanal' post='75464' date='01 listopad 2010 - 21:40']Ufoku, z pewnością film ten nie powala ani nawet nie nasuwa żadnych refleksji, stąd też mnie osobiście dziwi bardziej to, dlaczego stał się taką sensacją. To o wiele większa tajemnica.[/quote]

O, tak, to może byc o wiele większa sensacja i tajemnica. Czyżby nagle ktos cos odkrył, tylko boi się o tym powiedziec wprost? A może to tylko takie przygotowanie ludzi na większy bumm...cisza przed burzą? Albo, odrotnie próba ośmieszenia i odwrócenia uwagi od ważnej informacji, która gdzies wisi w powietrzu?

..:)...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: danut »

Bardzo prawdopodobne Pantanal...czyli to ostatnie co zapytałam?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Katarzyna_1 »

Poszperałam trochę w internecie. Zastanawia mnie, że tak szybko ten temat trafił na polskie strony. Clarc umieścił film 20 października, a już 26 np. fn go umieściła, powołując się na informację od swojego czytelnika. Rzeczywiście, może "cisza przed burzą". ?, bo jeszcze cos zauważyłam oglądając urywki filmu , ale nie bedę o tym pisac, zobaczymy co z tego wyniknie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Katarzyna_1 »

http://www.youtube.com/watch?v=EG2KcmoubVs

ciekawe? nie wszystko zrozumiałam, a raczej nie wiele
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Pszebżydły ófok »

Że Nautilus się tym zajmuje to wcale mnie to nie dziwi.Ale że aż tyle niby poważnych mediów to rozpamiętuje...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Arek 1973 »

Troszkę to głupoty, bo taka spekulacja może doprowadzić do tego że każda osoba która ma przyłożoną rękę do ucha musi telefonować. Parę lat temu spadająca gałąż uderzyła mnie w bok głowy , klęczałem na ziemi kur**jąc na cały świat trzymając się za ucho.

Ktoś mógłby także powiedzieć że jestem podróżnikiem w czasie z niewidzialnym telefonem :rolleyes:



Myślę że w przyszłości aparaty telefoniczne będą tak małe że np. kobieta będzie go mogła nosić w kolczyku, a facet w klapie garnituru, bez przyciskania "guzików", a na pewno nie będzie je trzeba trzymać w ręce, przecież to takie niewygodne.

Dlatego wydaje mi się słuszne że podróżnik w czasie musi być naprawdę o wiele dalej do przodu niż my obecnie jesteśmy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: Arek 1973 »

Wiesz, takich sekwencji filmów można by znależć jeszcze dziesiątki, i niektóre z nich uznano by za "niepodważalne dowody".

Jak dla mnie to trochę za słabe argumenty
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: danut »

Zgadzam się z Pantanalem- taki obrazek to żaden argument, potrzebne byłoby nagranie rozmowy z takimi przybyszami, śmiesznie prowadzonej wtenczas a doskonale zrozumiane po latach, np. objasnianie jakiegoś przedmiotu, który był dziwnym na tamte czasy, bo pojawił się dopiero za jakis czas, itd. itd...:)...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Podróżnik w czasie" z telefonem komórkowym

Post autor: danut »

No tak, tylko jak w przypadku tego mechanizmu z Antykithiery nie można teraz udowodnic, czy to jego twórca wyprzedził czas wiedzy przy jego konstrukcji, co potem poszło w zapomnienie, czy był to przedmiot z innego wymiaru, gdzie przyszłośc toczyła się innym torem, ponieważ nie odnaleziono takich samych przedmiotów z późniejszych czasów, a tylko przypominające go np. przenośne planetarium...Ja zaprzepaściłam wiele z takich rzeczy, choc zachowanie ich do tego czasu z kolei, znowuż nie byłoby dowodem, bo trzebaby było zaprezentowac je wcześniej, gdy nie można było jescze znaleźc ich miejsca pochodzenia..tylko wtedy nikt nie wpadłby na to, że pochodzą z przyszłości...i stąd duża trudnośc w poszukiwaniach takich dowodów.
Ostatnio zmieniony czw lis 04, 2010 1:12 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”