HAI

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
jacob
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 9:10 pm
Kontakt:

HAI

Post autor: jacob »

jestem ze slaska i mam 16 lat. :)

Zjawiskami Paranormalnymi a w szczegolnosci zyciem pozaziemskim i zyciem po zyciu

zainteresowalem sie mając 5 lat. Kiedy wszystkie male dzieci chcialy mowic o samochodach, kreskowkach i innych bzdetach, wtedy ja chcialem gadac o duchach, Ufo, porwaniach i tematach zwiazanych z zyciem po zyciu



moim hobby jest rysowanie roznych ras kosmitow, ( a jest ich bardzo duzo, nawet jesli np. rasa plejadian wyglada jak ludzie to i tak nie sa z Ziemi) poprzez wlochate karly po

roznych typach szarakow , reptilian, insektoidow, olbrzymow, latajacych olbrzymow, cybergenetycznych kasjopean az do Elohim i Drakonow.



Internet to wszechstronne narzedzie wiedzy i zla.

pomaga mi nawiazac kontakt z ludzmi znanymi w fachu Ufologii itp.

nawet jak to forum :D



Moim marzeniem jest nawiazanie kontaktu z inteligentnymi istotami

mimo tak mlodego wieku ziemskiego chcialbym to uczynic ale pierwsza rzecza to nie wiem jak zastosowac channeling bo nigdzie nie uzyskalem pomocy co do tego, a 2 mieszkam w bloku wiec zaden' gwiezdny krazownik' nie zawisnie nad taką meliną jak sląsk ;D



zycie nie bylo dla mnie proste (problem ze zdrowiem, i z psychika)



wierze w reinkarnacje



Nigdy nic nadzwyczajnego nie widzialem , ale bardzo bym chcial



Tak jak juz wspomnialem lubie rysowac, a do tego gram na gitarze ele. , troche na organach, slucham prawie wszystkiego procz reagge, a najbardziej lubie , rock'n'roll, rockabilly i metal, aha ii oczywiscie muzyke ''kosmiczną''



lubie czytac ''prawde'' ze tak powiem i jestem ''oczytany'' w tych tematach (niestety),

Ale wcale nie jestem taki mądry jak to sie wydaje.

jak przyjdzie co do czego sie uczyc nic nie rozumiem, ale jakbym lekture o kosmitach dostal to wszystko wiem.

Szkola powinna uczyc tak? wprowadza zmiany w psychice i doprowadza do nerwicy najwyzszego stopnia, tak jak to w moim przypadku bylo, ale dobra nie wazne.

jest tam wiele zbednych przedmiotow ktore sa zbędne w dalszym zyciu, ale nie jestem dzieckiem rewolucji zeby to wprowadzac bo tak czy siak niema znaczenia.



co z tego ze z checia pomagam chorym i biednym jak i jestem glupi?





Tak nawiasem mowiac nazywam sam siebie '' badaczem kosmitow'' ;)





P.S.(przepraszam za jakiekolwiek bledy językowe i interpunkcyjne ale to analfabetyzm)

Dziekuje za uwage i przeczytanie tego tekstu





Namaste :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: Rysiek23 »

Cześć witam na naszym forum :)

Przygotuj się na poważną weryfikację swych poglądów, tutaj to nie kółko wzajemnej adoracji ;) Ale wierząc, że głowę masz na karku jestem pewien, że wytrwasz wzbogacony o nowe przemyślenia.
jacob
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 9:10 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: jacob »

kazdy czlowiek jest badaczem swojego zycia a takze wszystkiego co go otacza.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: Arek 1973 »

Rysiu już napisał że nie ma tu kółka wzajemnej adoracji, sam się przekonasz.

A ja ciebie witam serdecznie i zaprasam do dyskusji,tematy o kosmitach są interesujące i na pewno prawie wszyscy je czytają.



witam i pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: Sandra »

witam



jak się tak bardziej rozejrzysz to w koło wielu kosmitów nas otacza, więc masz dużo roboty, jako badacz ;)
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: soudak040771 »

Sandra napisała :


witam



jak się tak bardziej rozejrzysz to w koło wielu kosmitów nas otacza, więc masz dużo roboty, jako badacz


Nie zwracaj na nią uwagę...

Na jej powitanie, wkleiłem jej linka do piosenki ,,Mars napada''



http://www.youtube.com/watch?v=3gGFL0vb8cg



i sam widzisz, że do dzisiaj Ją ta piosenka wciągnęła i trzyma... :lol:
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: Sandra »

http://www.youtube.com/watch?v=ngcq4-Tlruw







soudak - ZIEMIAN NIE MA MÓWI MARS :rolleyes:



skoro nie ma życia na księżycu, to widocznie są pomiędzy nami, i tam ich trzeba szukać, i nie mieszaj chłopakowi :P



ale wiadomo faceci z marsa, kobitki z wenus tzn.sami kosmici :D
Ostatnio zmieniony sob lis 06, 2010 4:17 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: soudak040771 »

soudak - ZIEMIAN NIE MA MÓWI MARS rolleyes.gif



skoro nie ma życia na księżycu, to widocznie są pomiędzy nami, i tam ich trzeba szukać, i nie mieszaj chłopakowi tongue.gif



ale wiadomo faceci z marsa, kobitki z wenus tzn.sami kosmici biggrin.gif


Fajny kawałek... Miałaś tego nie pisać, że jesteśmy między nimi.

Mieliśmy się nie ujawniać. :D
jacob
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 9:10 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: jacob »

dziekuje za przywitanie ;)

ale chyba jednak to nie bedzie forum dla mnie



Bo ja nie biore takich tematow na żarty.







~''nie ma zycia na księżycu''

wedlug doniesien, jest lecz nie widoczne dla naszej czestotliwosci.

Istot tych nie widac poniewaz mozemy przebywac tylko na jednej. (nie jestesmy wielowymiarowi)

Rozne istoty moga sie dostroic do danej czestotliwosci samoistnie lub za pomoca ziemskich MEDIUM
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: HAI

Post autor: Pustak »

mmm a wiec tak, na poczatku to Witam , Namaste ,Salam, Nihau , Anjo , itd itd . Soudak Sandra itd nie robia sobie zartow :P to tylko pierwsze wrazenie :) Poczekja az poznasz Pantalana i cala reszte czgo CI serdecznie zycze :) Udzielaj sie w tematach a napewno dowiesz sie wiele wiecej rzeczy :) widac ze cos juz wiesz a to dobrze bo bedziesz mial swoje zdanie :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 07, 2010 10:17 pm przez Pustak, łącznie zmieniany 1 raz.
do.be.love.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”