Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: soudak040771 »

Na temat wprowadzania takich klonów, mogłabym się wypowiedziec, ale to dopiero będzie uznane za fantazje i niemozliwośc, wstrzymam się..


Chodzi Ci po prostu o osoby, które nie posiadają żadnych uczuć, są ,,bezpłciowe'', przejmują czyjeś doświadczenia, zachowania, ubierają się tak jak ktoś inny, identyfikują się z kimś innym a z czasem myślą, że są kimś innym. To rodzaj zaburzenia osobowości.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: danut »

Soudak - tak rodzaj zaburzenia osobowości, rozdwojenie jaźni, wszystko pięknie i ładnie tłumaczone, ale...?..Największą zagadką jest tutaj znowu sugestia, jak te osoby to robią, ze wywołają u kogos obraz, widok np. tej osoby, z która się identyfikuja, lub komuś przesłac obraz osoby np. sobie znanej, wypatrzonej gdzies na ulicy, nie wiem...włos się jezy co mogłabym na ten temat powiedziec...i widzisz w tym wypadku nie chodzi mi już o zmienianie mnie postrzegania, a tamm..
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: soudak040771 »

Soudak - tak rodzaj zaburzenia osobowości, rozdwojenie jaźni, wszystko pięknie i ładnie tłumaczone, ale...?..Największą zagadką jest tutaj znowu sugestia, jak te osoby to robią, ze wywołają u kogos obraz, widok np. tej osoby, z która się identyfikuja, lub komuś przesłac obraz osoby np. sobie znanej, wypatrzonej gdzies na ulicy, nie wiem...włos się jezy co mogłabym na ten temat powiedziec...i widzisz w tym wypadku nie chodzi mi już o zmienianie mnie postrzegania, a tamm..


Tak jak kiedyś napisałem to Kasi, tak i teraz napiszę to Tobie. Nieraz nie warto zaglądać takim osobom do dowodu, dla świętego spokoju, a zaburzenie osobowości, albo inne tłumaczenie , które nie będzie nam tego spokoju burzyło jest dobre. Skup się na czymś innym, na przekazie , a nie na osobach, które ,,mieszają '' Ci w życiu...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: Katarzyna_1 »

Może wejdźmy w temat załozony przez Danutę, bo ten dotyczy UFO, dajmy sie innym wypowiedziec, choc chetnych nie widzę
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: soudak040771 »

Nie wiem, czy pamiętacie słynny incydent z Góry Świętej Anny bodajże z 1997 roku. To też była dobra historia zakończona troche jak historia pani Namlik, a więc pewnym "zoszołomieniem" świadka.


Ta historia według Nowaka dalej trwała i być może trwa . Osobiście z nim o tym kiedyś kilka razy rozmawiałem. On jest z mojego miasta. Bardzo dużo opowiadał mi ze szczegółami. Byłem u niego w domu, gdzie dał mi rysunki, które sam narysował. Przede wszystkim to co rzuciło mi się od razu w oczy i przez cały czas rozmowy z nim wyczuwałem, to ogromny nieudawany strach...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: danut »

Pantanal no i o to "zoszołomienie " świadka tu chodzi i ile trzeba miec siły, aby z tego się wyrwac...:)..
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: Pinas z Miletu »

Tak czytam sobie wasze posty i nie wiem, do kogo piszecie...Panatanal? A kto to? Jakiś forumowicz- widmo? ;)Apropos tematu...oddajmy głos samemu Travisowi: http://www.youtube.com/watch?v=k_UoZ-n0xfc Wg mnie jest to jeden z najbardziej wiarygodnych przypadków abdukcji.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: Arek 1973 »

Konto  i wszystkie posty Pantanala zostały  skasowane,  dlatego  takie widmo  powstało.  
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ogień w niebiosach: Przypadek Travisa Waltona

Post autor: Przemekkk666 »

Do dziś nikomu nie udało się podważyć tej historii. To chyba jedyna tak wiarygodna sprawa "wzięcia".
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”