Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Newsman »

Niewidoma bałkańska wieszczka, bardzo popularna w Bułgarii i wielu innych krajach byłego ZSRR wypatrzyła początek III Wojny Światowej na 10 listopada br. Wojna ma się skończyć w 2014, Europa będzie wyludniona i zaleją ją muzułmanie. Więcej o przepowiedniach Wangi i o samej Wandze można przeczytać tutaj.



Problem w tym, że jak przyznają krewni Wangi, nie popełniała ona tak daleko idących proroctw. W internecie możemy znaleźć nawet jej proroctwa odnoszące się do tysiąca lat wprzód (sic!). Dlatego rozpatrując przypadek Wangi mamy możliwość przyjrzenia się temu, jak dobudowywano legendę do innych "przepowiedni" i jak obrastały one mchem mitu. 



PS: A co się stanie, jak wojna nie wybuchnie? Kolejna lekcja dla zwolenników teorii ala 2012? 
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 6:58 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Zbyszek »

OO udało się, przegadałem ich, tych w niebie i przesunęli termin.

Chwała dla Zbycha pogromcy pożogi i wojen!!!

Ale powiedzieli, ze fajki podrożeją i bez czipsa nie przejdzie.:(
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 7:56 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: spacemaster92 »

No to się dzisiaj przekonamy. Już mam karabin w pogotowiu. Ale kto powiedział, że wojna ma od razu w Polsce się dziać. Podobno Chińczycy mają ją rozpocząć. Czytałem gdzieś niedawno, że podobno się zbroją teraz nieźle i mają dużo woja.



Jakoś w to nie wierzę, że będzie wojna chociaż z mojej "obserwacji" zinterpretowałem, że ludzie chyba "pragną" wojny.



Jak buchnie wojna to będę walczył za nasz kraj jeżeli nie to wsadzę tą przepowiednie na półkę z kolejną historią, którą się fajnie czytało.



Ale czaicie jaki byłby zonk jakby naprawdę wybuchła wojna heh
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: aelreda »

Wstaje sobie rano (godzina 14 - to dla mnie rano) poszłam sobie zrobić barszczyk instant, włączyłam Housa i tak siadłam sobie...po chwili naszła mnie myśl, że jest środek 10 października i żadnej wzmianki o wojnie...Heh a miałam taką nadzieję, na fajerwerki...



Chociaż nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.

Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Pszebżydły ófok »

HA HA HA HA HA HA i ja się pytam gdzie ta wielka wojna."Niezawodna" wieszczka tym razem zawaliła i to w tak ważnej kwestii.WSTYD ! :lol:
Awatar użytkownika
koszalin123
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 05, 2007 11:35 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: koszalin123 »

[quote name='Pszebżydły ófok' post='75934' date='10 listopad 2010 - 16:16']HA HA HA HA HA HA i ja się pytam gdzie ta wielka wojna."Niezawodna" wieszczka tym razem zawaliła i to w tak ważnej kwestii.WSTYD ! :lol:[/quote]



Nie chwal dnia przed zachodem słońca. :P



Nie ma co się ekscytować tematem. Obstawiam tak na 95%, że w przeciągu kilku następnych dni się nic nie wydarzy.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Pantanal' post='75937' date='10 listopad 2010 - 16:22']Dajmy babie spokój. Chodzi o to, że pewnie ona sama nie powiedziała niczego otwarcie, a legenda mogła wytworzyć się sama. Ponieważ Wanga nie żyje, skupiłbym się raczej na żyjących, którzy też wieszczą trzecią wojnę, a Jackowski należy chyba do najbardziej znanych i (nie)lubianych. Też ją wieszczy bodaj co rok. I nikt mu jak Wandze nie wytyka. Zresztą chyba tylko w Polsce jakaś głupawka zapanowała.[/quote]





Zgadzam się, tak jest zawsze...Nostradamusowi też przypisywali dziesiątki przepowiedni i proroctw o których on sam nigdy nie pisał. Pozatym żaden szanujący się jasnowidz nie podaje konkretniej daty...
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 3:09 pm przez Xrdaxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Dziś co najwyżej wybuchnę w twarz śmiechem temu patałachowi który w jakiejś słowiańskiej gazecie nabazgrał te brednie, a że temat zaczepny to chwycił jak haczyk za mordę nieostrożnego wędkarza.
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 3:31 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Darth_Luk »

Dostałem wiadomość od jeźdźca apokalipsy imieniem Wojna.



"Przepraszam za spóźnienie, nie wiem kiedy wpadnę na imprezkę trzymajcie się ciepło.

Pozdrawiam wasz Wojna."



Jak nie dzisiaj to może jutro. :D
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
Xrdaxas
Infrzak
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 4:58 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Xrdaxas »

[quote name='Pantanal' post='75951' date='10 listopad 2010 - 17:15']Z tą datą trafiłeś w sedno. Ale nie wszyscy o tym pamiętają i potem twierdzą np. że dokonali małego błędu w prognozie. Właściwie w Wangę czy Nostradamusa moze się w tej sprawie zabawić każdy. Nie wiem tylko, kto czerpie przyjemność z ciągłego nabierania ludzi na coraz to nowe przepowiedziane kataklizmy i końce świata.[/quote]





Wystarczy się zastanowić komu najbardziej zależy na tym i kto próbuje zwrócić na to uwagę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”