Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Robson101 »

[quote name='Aelreda' post='75927' date='10 listopad 2010 - 15:51']Wstaje sobie rano (godzina 14 - to dla mnie rano) poszłam sobie zrobić barszczyk instant, włączyłam Housa i tak siadłam sobie...po chwili naszła mnie myśl, że jest środek 10 października i żadnej wzmianki o wojnie...Heh a miałam taką nadzieję, na fajerwerki...[/quote]

Ale przecież teraz jest listopad ;)





Co do przepowiedni, to w sumie dobrze, że się nie sprawdziła. Jednak trochę bym się wkurzył jakby pokrzyżowała moje plany, a ja dopiero co zacząłem studiować. trochę przykro mi by się zrobiło...



A co do samej wojny (nie tej konkretnie przepowiedzianej przez Wange). Powiem tak: zdecydowanie nie byłbym w ogóle zaskoczony, jakbym dożył jakiejś III wojny światowej. Bo naprawdę powoli świat do tego zmierza. Albo tym razem będzie to wojna religijna islam-chrześcijaństwo, albo Rosja (gdzie obecnie cały nasz rząd Putin trzyma w garści).
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: aelreda »

Sry tak tak pomyłka listopad. Myśli idą szybciej niż palce piszą na klawiaturze :)



Propos chmury, jak Pantanal dobrze twierdzi, że ludzie biorą to za znak. Problem w tym, że takich znaków różnie interpretowanych przez różne kręgi jest mnóstwo. Dla jednego to znak dla innego nie.

A może ta smuga to chmura, przydałby się Darek bo o ile sama kojarzę, jest pewna chmura nie pamiętam nazwy, która wg mnie mogłaby świetnie udawać ślady po samolotach czy rakietach.

amadeusz
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 10, 2010 6:30 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: amadeusz »

oczywiście że żaden szanujący się jasnowidz...nie poda tej daty.Ale jaki wtedy z niego jasnowidz? w takim układzie! każdy z nas może przepowiadac przyszłośc. ;) Dziwie się że,są ludzie którzy w to wierzą- a jeszcze bardziej że biorą to do sibie. tyle co do tej Pani :D  
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: hm0 »

[quote name='Pantanal' post='75973' date='10 listopad 2010 - 21:58']Robson, III wojna zacznie się od wojny polsko - polskiej, którą rozpętają polszewicy. Co do symboli, to nieco żenująca sprawa, że w XXI w. wyglądamy znaków, które interpretowano według magicznej tradycji wiele wieków temu. Oznacza to, że chrześcijaństwu nie udało się wyprzeć z człowieka elementów pogańskich. Pierwsze dwie wojny zaczęły się w Europie, ale trzecia pewnie przeniesie się już gdzie indziej. Zresztą bodajże ojciec Klimuszko, który mówił, że w Polsce będą rosnąć banany dodał też, że będzie to kraj przeszczęśliwy![/quote]



Nie politykuj.

Polska nigdy nie była "Chrystusem narodów", bo coś takiego nie istnieje.

Polska krajem przeszczęśliwym? Jak Norwegia, Szwajcaria czy Nowa Zelandia? BUCHAHACHA :D
Robson101
Infrzak
Posty: 34
Rejestracja: pt lis 13, 2009 2:26 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Robson101 »

 [quote name='Pantanal' post='75973' date='10 listopad 2010 - 20:58']Robson, III wojna zacznie się od wojny polsko - polskiej, którą rozpętają polszewicy[/quote]

To też jedna z opcji. Teraz tylko kwestia, która będzie pierwsza.



[quote name='Pantanal' post='75973' date='10 listopad 2010 - 20:58']Pierwsze dwie wojny zaczęły się w Europie, ale trzecia pewnie przeniesie się już gdzie indziej.[/quote]

E tam. Europejczycy to tradycjonaliści, no i wiadomo do trzech razy sztuka.

Zresztą za kilkadziesiąt lat w Europie będzie więcej muzułmanów niż europejczyków. Także konflikty religijne pewnie będą się zaostrzać. (czyżbym przepowiadał teraz przyszłość? :P )
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 8:00 pm przez Robson101, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: ADAX »

A wy nadal liczycie na fajerwerki ? Przecież mamy 21 wiek, nie musi od razu wszystko z kopyta ruszyć, to że nie zobaczyliśmy wybuchów i stad żołnierzy, nie znaczy że wojna się nie rozpętała...

... Jesli mamy brać na serio tę przepowiednie, a raczej chyba wszyscy z zaciekawieniem czekali na dzisiejszy dzień, to lepiej żebyśmy poczekali do piątku.
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2010 8:30 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: ADAX »

właśnie byłem ciekaw, czy dzisiaj coś się będzie dziać,oczywiście wcześniej zakładałem, że od razu nic nie wyleci w powietrze, dlatego taka opcja z zaczekaniem do piątku chyba jest w miarę dobra. Później to już nie ma co czekać, no chyba, ze Wanga ciachnęła się o kilka dni, lub miesięcy, rok, dwa... ?
Pustak
Infrzak
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 22, 2010 7:10 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Pustak »

Moze przepowiednia sie nie sprawdzila , moze pomylila sie jak Majowie ze swoim kalendarzem itd. Albo jak pisal ADAX , tylko nie wiadomo kto walczy zkim ? i o co poslzo ? Ropa ? Religia ? Teren ? Na Kaukazie sa obozy koncentracyjne, cos jakos nie halo jak na XXI wiek, Ciekawe co podzialo sie z tymi zaginionymi bombami atomowymy . Irak ? Usa ? Rosja ? ?Korea Polnocna A moze Dyktatura Illuminatow ? Czy moze Reptalianie ukazali swoje oblicze ?

Jedno jest pewne , jak mawial Albert Einstein : " Niewiem na co bedzie III wojna swiatowa ale IV bedzie na maczugi"
Ostatnio zmieniony czw lis 11, 2010 3:56 am przez Pustak, łącznie zmieniany 1 raz.
do.be.love.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: ADAX »

I co, czekałem do piątku a tu kicha ! Ni hu hu wojny nie ma. Chyba słaba ta przepowiednia, ale jedno się sprawdzi, końca świata chyba nikt z nas obecnych nie dożyje :). Ja bym się teraz zastanawiał, czy aby te proroctwa i kolejne były rzeczywiście tymi od Wangi...
Ostatnio zmieniony sob lis 13, 2010 5:59 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: spacemaster92 »

Raczej też nie albo zmodyfikowane. Ale mój kolega wysunął ciekawą teorię, że te jasnowidzenia mogą dotyczyć alternatywnej rzeczywistości. Co wy na to??
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”