Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Arek 1973 »

Ale powiedzieli, ze fajki podrożeją
I by ciebie za to powiesili :P . W niemieckiej tv powiedziano tego dnia że papierosy od następnego roku zdrożeją :D haha, to nie żart, naprawdę. No cóż , co za miły zbieg okoliczności.



Ale tak ogólnie. Przeżyliśmy w roku 2000 koniec świata to przeżyjemy i ten!, ważne żeby zdrowie i humor nam dopisywał.



pozdrowienia
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Nemo Nemezis
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 05, 2008 1:46 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Nemo Nemezis »

Odnośnie jasnowidzenia i przepowiedni chciałem aby każdy który wypowiada się w tej materii zrobił sobie eksperyment myślowy, a mianowicie:

1. znamy osobę która ma dar jasnowidzenia ( znany powszechnie z innych przepowiedni) i prosimy żeby wytypowała 6 wygranych liczb na loterii

Po odczekaniu do losowania stwierdzamy że 1 lub 2 liczby są trafne z czego wnioskujemy :

a) taki dar to my też mamy

b) chwalipięta i poprzednie prognozy to tylko spryt i umiejętność wyciągania wniosków z „oczywistych” po czasie faktów

c) udało mu się trafić poprzednio i jest przereklamowany

d) jesteśmy ofiarami manipulacji



Prawda jest zupełnie inna, a mianowicie błędnie założyliśmy że podane liczby odnoszą się do losowania lotto w Polsce, liczby będą losowane w najbliższym losowaniu, trafność prognozy jest 100% i już w marzeniach zaczęliśmy inwestować wygrane pieniądze..

Dlatego czy III wojna wybuchnie i czy proroctwa są trafne możemy ocenić dopiero po fakcie. Data wybuchu może być podana według innego typu kalendarza a widzący wydarzenia w oparciu o własne doświadczenia może brać za początek wojny. Dlatego dobrze jest zachować dystans do otoczenia , a najlepiej do samego siebie w myśl starej zasady iż nic nie jest takie jakim się wydaje.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: ADAX »

Z takim podejściem, to nie tylko kalendarz, ale i ułożenie planet, faza księżyca, wybuchy na słońcu...



Odnośnie tego co napisał spacemaster, to wydaje mi się, że większość jasnowidzów, właśnie w taki sposób na wstępnie chce się ewentualnie wytłumaczyć z pomyłki, mieszając do tego, iz może to dotyczyć alternatywnej rzeczywistości...
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 3:31 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Arek 1973 »

No Pantanalu bardzo dobrze to napisałeś, nic więcej dodać nie można
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Arek 1973 »

Ja uważam że takiego rodzaju nagłówki jak np. ten temat zawsze budziły i będą budzić zainteresowanie i to w wielkości 99% wszystkich ludzi, bo każdego to zainteresuje, nawet sceptyk poczyta chętnie żeby szyderczym uśmiechem skwitować ten art.
Ponadto wydaje mi sie, że wielu ludzi jest rozczarowanych tym, że proroctwo nie zadziałało
Ale to tylko ci początkujący, inni co się już trochę na tym znają nie są już tacy łatwowierni i nie dadzą się drugi czy też trzeci raz na to samo nabrać :)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Pszebżydły ófok »

Mam nadzieję,że nikt nie łudzi się,że jeszcze może wybuchnąć wojna.Fanatycy się rozczarują i będą chodzić takie smutaski dopóki nie trafi się nowa straszna przepowiednia :) .Zresztą teraz atrakcji im nie brakuje,2012 za pasem
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: spacemaster92 »

2012 też lipa bo Majowie pomylili się o 100 lat więc też nie wypał. Pantanal bardzo fajnie to opisał z tym jak to jest z jasnowidzeniem.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ojej to się biedactwa rozczarują.Trzeba im szybko wymyśleć jakieś nowe mrożące krew w żyłach przepowiednie.Jestem gotów się podjąć tego trudnego zadania:D
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: ADAX »

no bez przesady, wojna na pewno wybuchnie, tylko kiedy i gdzie, tego nikt nie wie.Natomiast ciekawe czy sprawdzi sie ta na Marsie :D
Ostatnio zmieniony pn lis 15, 2010 4:51 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Dziś wybuchnie III Wojna Światowa

Post autor: Pszebżydły ófok »

Ha ha już widzę w wyobraźni te starcia gwiezdnych krążowników i potężne działa laserowe:) Wojna na pewno kiedyś wybuchnie,za 5 albo 50 lat.Ale wcale to nie będzie oznaczać,że taka Wanga czy inny Jackowski mieli rację,a że pomylili się o te kilkanaście lat to nic.Dostali dawkę złej energii :lol: Między innymi dlatego wolałbym nie korzystać z usług większości jasnowidzów i "jasnowidzów".
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”