Czarodziejski śpiew

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: danut »

Zgadzam się Robert- tez myślę, ze żadne maszyny anty-grawitacyjne, elektromagnetyczne, teleportacje tą drogą nie wchodzą w grę, to tak było na filmach...:)...chociaż miejsca tez mają swoją różną energie, magnetyzm..- nie wiem co powiedziec..
Ostatnio zmieniony czw lis 25, 2010 5:31 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: danut »

Nie kojarzę dźwięków, ale cos z tym jakby wiatr. To jest takie uczucie pchania, ale nie konkretnie tj. w rzeczywistości przez silny wiatr, a raczej płynnej pomocy w ruchu, którą odczuwa się wszystkimi zmysłami nawet słuchem, bardzo delikatne, melodyjne odgłosy i otoczone"niby ogniem" ta przestrzeń która się widzi..Człowiek nie odczuwa zmęczenia,swojej ciężkości, czuje sie lekki i pobudzony z takim oddechem cała piersią---To tyle co mogę dodac od siebie..Podczas rozmowy z Kimś słyszy się normalnie z barwą głosu, nie widzę róznicy, głos nie dociera znikąd, mozna go umiejscowić..
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: azor »

Pantanal i jak przeczytałeś bo zamierzam zamówić ksiązkę z netu a przy okazji odnowiłem korespondencję z Panią Fosar i myślę że będzie ona pożyteczna i owocna. Zainteresowałem ją m.in sprawą CE-3 Nockowa-Będzienica oraz moimi fotkami w IR.
Ostatnio zmieniony wt gru 28, 2010 9:45 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: azor »

I ja przeczytałem książkę. Przyznam że jest bardzo interesująca i polecam ją każdemu autorzy podają konkretne zdarzenia później je analizując. Potwierdza się fakt kontroli umysłu na szeroką skalę autorzy podają konkretne zdarzenia z którymi ciężko się nie zgodzić a proszę pamiętać że książkę pisano kilka temu. Druga sprawa osoby które zamykają nasz świat w czterech ramach raczej nie powinni sięgać po nią ponieważ wyda się to zbyt nieprawdopodobne a nawet śmieszne.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: Katarzyna_1 »

[quote name='azor' post='91572' date='20 listopad 2011 - 13:20']I ja przeczytałem książkę. Przyznam że jest bardzo interesująca i polecam ją każdemu autorzy podają konkretne zdarzenia później je analizując. Potwierdza się fakt kontroli umysłu na szeroką skalę autorzy podają konkretne zdarzenia z którymi ciężko się nie zgodzić a proszę pamiętać że książkę pisano kilka temu. Druga sprawa osoby które zamykają nasz świat w czterech ramach raczej nie powinni sięgać po nią ponieważ wyda się to zbyt nieprawdopodobne a nawet śmieszne.[/quote]



Azor a opowiedz jakieś ciekawe przypadki, jeśli masz trochę czasu. Nie kupię książki bo mam obecnie wielkie wydatki.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: azor »

Oj Katarzyno trudno opowiedzieć te przypadki w dwóch zdaniach trzeba to przeczytać - może mąż kupi na mikołaja ;)



Mnie najbardziej zaciekawiła historia zdarzeń w Islandii tajemniczego ''niewidocznego'' ludu jakoby cały czas egzystuje tu i teraz ale istoty są dla nas nie widoczne. Naprawdę trzeba to przeczytać i wyrobić sobie własny pogląd, ale pewne zdarzenia i wynikajace przedziwne przypadki mogą dowodzić że to może być prawdziwe.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czarodziejski śpiew

Post autor: Arek 1973 »

No to mnie zaciekawiliście, teraz ja też chcę sobie zakupić xD , chociaż ta para trochę się zbłażniła na początku swojej kariery widać po ilości książek że ludzie nadal ich czytają.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”