Mój problem

Szukasz informacji, materiałów, kontaktów, chcesz coś sprzedać, kupić, wymienić? Ogłoszenia i nie tylko.
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Pszebżydły ófok »

Aha,a więc mówisz,że kupujesz książki w bibliotece:)
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

nie rozumiem z czego te śmiechy nie chcecie mi pomuc to nie lżyjcie przynajmniej, zapewne umiecie tylko czytać komiksy i żuć gume a o książkach nie macie pojęcia
Awatar użytkownika
Darth_Luk
Infrzak
Posty: 85
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 9:03 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Darth_Luk »

Oj staramy się pomóc. Takie pytanie posiadasz u siebie takie coś jak Miejska Biblioteka?

Z tego co pamiętam tam się wypożyczało książki, ale co ja mogę wiedzieć. Jestem tylko podłą kreaturą która nabija się z ciebie. :D
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści,
a na sznurze obok gaci będą wisieć eurokraci.

banofilia- zboczenie występujące u modów i adminów, objawiające się odczuwaniem rozkoszy podczas wyrzucania użytkowników.

W normalnych czasach ze złem walczyło by dobro, ale my żyjemy w takich gdzie zło musi zostać zwalczone przez większe zło.


Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia.
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

mamy pełno empików itd, ale w żadnym nie wolno wypożyczać - tylko na miejscu da się poczytać
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

chodzi mi o stare i nowe
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: ADAX »

... no nie, a nie dało się napisać na początku ?


nie rozumiem z czego te śmiechy nie chcecie mi pomuc to nie lżyjcie przynajmniej, zapewne umiecie tylko czytać komiksy i żuć gume a o książkach nie macie pojęcia


Śmiechy są stąd, że nie potrafiłaś napisać jasno i klarownie o co ci chodzi juz za pierwszym postem, tylko wszyscy musieliśmy sie domyślać co tak naprawdę chcesz (choć rady były dobre). Gdybym był złośliwy to napisałbym, że pomimo umiejętności czytania książek, nie potrafisz nawet dobrze przedstawić swojego problemu, może dla tego, że za dużo siedzisz jednak przy książkach...



Ja polecam poszukać na początku w Bibliotece (na pewno są tam nowości wydawnicze !), później poszukać w najbliższym mieście czegoś w rodzaju "klubu" w którym czytelnicy wymieniają się książkami, być może jest taki w bibliotece !, można także skorzystać z google, a jak już niczego się nie znajdzie, to proponuję antykwariat, allegro i tam sprzedawać swoje przeczytane książki, oraz kupować nowe, o wiele tańsze
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: Sandra »

Z tym allegro to dobry pomysł, jeśli interesują melisę książki ezoteryczne, to biblioteki raczej słabo są wyposażone w takie klimaty. :angry
melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

BOZE nadal nie rozumiecie ADAX ja nie chce chodzić do biblioteki typu empik itd tylko pytam czy istnieje miejsce gdzie mogę pożyczać książki i oddawać np po tygodniu. po co mi biblioteka skoro tam się kupuje książki a ja che pożyczać. no wiec chyba ty nie rozumiesz sensu czytanego słowa
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: aelreda »

Pani Meliso w bibliotece książki się wypożycza, sporadycznie kupuje, a księgarnia służy do sprzedaży książek.

Mylisz pojęcia.

Nie ma takiego miejsca, gdzie pójdziesz wypożyczysz sobie książkę, po jakimś czasie oddasz. Tak działa tylko biblioteka, ale Tobie z niewiadomych przyczyn TO MIEJSCE nie pasuje.

Mieszam i to strasznie. Poza tym szukasz porady na forum o tematyce paranormalnej. Czyli, że co, mamy szukać Ci paranormalnego miejsca gdzie niezwykłą rzeczą jest wypożyczenie książek?

Skonsultowaliśmy to z tysiącem specjalistów i wszyscy się zgadzają, że powinnaś iść do biblioteki i tam się ewentualnie zapytać i poszukać odpowiedź na Twoje strasznie skomplikowane pytanie.

melissa
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn lis 01, 2010 7:44 pm
Kontakt:

Re: Mój problem

Post autor: melissa »

hahaha dobrze jutro pójdę do empiku i poproszę o pożyczenie mi książki - zobaczymy co mi powiedzą - śmieszne to co mówicie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda”