Czyżby się zaczęło...?

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Czyżby się zaczęło...?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Korybut' post='76647' date='23 listopad 2010 - 15:24']Po dzisiejszym incydencie na Płw. Koreańskim temat może nabrać trochę tempa.



Ja jestem ostrożny w mówieniu tutaj o jakiejkolwiek wojnie, nawet między samymi Koreami, ale trzeba brać pod uwagę, że WW II też się zaczęła dosyć niewinnie (patrząc od strony zachodu).[/quote]



Witaj , Korybut !

Ty i reszta forumowiczów , z łaski swojej czytajcie ze zrozumieniem ,

czy to jest tak trudne . :)



temat : III wojna światowa jest otwarty ..... , polityka także . :)

Takimi wpisami wprowadza się na FORUM chaos i bałagan , którego

potem nijak ogarnąć .



Korybut , na swojej stronie , też do takiego galimatiasu dopuszczasz ???



Pozdrawiam
Korybut
Infrańczyk
Posty: 107
Rejestracja: czw lut 25, 2010 12:43 pm
Kontakt:

Re: Czyżby się zaczęło...?

Post autor: Korybut »

A co innego można powiedzieć o Korei? Na początku lat 30-tych ubiegłego wieku nikt Hitlera nie brał na poważnie. Wystarczyło, że Polska "tupnęła" nogą i Hitler się uciszał, do czasu gdy nie poczuł, że wolno mu dużo więcej.

Podobnie jest z Kim Dzong Il'em. Zbudowali sobie prymitywną bombę atomową, zatopili okręt wojskowy, teraz ostrzelali bazy wojskowe. Przecież to typowa próba sił i sprawdzenie na ile mogą sobie pozwolić. A i poza tym wiadomo, że od lat KRLD uzbraja się i wzmacnia i tak już mega liczną armię. Jeśli dalej Korea będzie mogła beztrosko "gryźć" swoich wrogów to prędzej czy później rzuci się pewna siebie z całym impetem.
Dzielmy się wiedzą, bo ona jest kluczem do wszystkiego
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Czyżby się zaczęło...?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Korybut' post='76671' date='23 listopad 2010 - 20:56']A co innego można powiedzieć o Korei? Na początku lat 30-tych ubiegłego wieku nikt Hitlera nie brał na poważnie. Wystarczyło, że Polska "tupnęła" nogą i Hitler się uciszał, do czasu gdy nie poczuł, że wolno mu dużo więcej.

Podobnie jest z Kim Dzong Il'em. Zbudowali sobie prymitywną bombę atomową, zatopili okręt wojskowy, teraz ostrzelali bazy wojskowe. Przecież to typowa próba sił i sprawdzenie na ile mogą sobie pozwolić. A i poza tym wiadomo, że od lat KRLD uzbraja się i wzmacnia i tak już mega liczną armię. Jeśli dalej Korea będzie mogła beztrosko "gryźć" swoich wrogów to prędzej czy później rzuci się pewna siebie z całym impetem.[/quote]



Witaj , Korybut !



... mam koszmarny sen ... , czekam kiedy budzik ''dryndnie'' , przywracając mnie

rzeczywistości .... ;)



Ja o wojnie w Chinach ty o karabinach .

Ja o niebie ty o chlebie ...



Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czyżby się zaczęło...?

Post autor: Arek 1973 »

Ale faktycznie coś się zaczęło, bo Zagórski wczoraj "występował" wspólnie z G. Popławskim. Myślę, że już wkrótce zagadka UFO zostanie ostatecznie rozwiązana dzięki tej eterycznej synergii.
Hmo

Masz na myśli te ufo - forum w Wrocławiu???
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Czyżby się zaczęło...?

Post autor: hm0 »

[quote name='Arek 1973' post='76690' date='24 listopad 2010 - 08:08']Hmo

Masz na myśli te ufo - forum w Wrocławiu???[/quote]



Nieee, w stolicy, organizowana przez GP. Szczegóły w ostatniej "audycji" JZ. Nie zamieszczam linków, żeby nie reklamować jednego i drugiego, bo jeszcze jakiś dzieciak skrzywi się niechcący. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”