Odkrycie aury?

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Odkrycie aury?

Post autor: danut »

Z tym się zgodzę- mozna zobaczyc cos spontanicznie lub komus może się to zdarzac dosyc często, ale kursy widzenia aury- to zwykłe oszustwa tak jak i z wieloma innymi "niby zdolnościami" , których się mozna nauczyc w trzy miesiące według przepisu..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Odkrycie aury?

Post autor: Andrzej 58 »

Oj dziewczyny.Aura to fakt fizyczny.Jeżeli ktoś nie potrafi lub nie może nauczyć się odpowiedniego sposobu patrzenia ,to zawsze można skorzystać ze zdobyczy technicznych.To urządzenie to kamera GDV.Rzeczywiście obraz pola emitowany przez organizmy żywe ,zależy od stanu emocjonalnego .Dawno temu oglądałem program niemiecki ,gdzie jako obiekty doświadczeń(prowadzonych na żywo) zaproszono obytą z przebywaniem przed kamerą aktorkę,człowieka posiadającego zdolności tzw psychokinetyczne i małą dziewczynkę.Wyniki rejestracji różniły się diametrialnie.Najbardziej zestresowana mała dziewczynka emitowała barwy czerwone.Aktorka jasne wpadające w niebieskie.Psychokinetyk miał pole o większej objętości.Metody badawcze zmieniają się w miarę rozwoju techniki.Dziś nie chodzi już o udowodnienie samego zjawiska ,bo za to w latach dziewiędziesiątych, dwóch badaczy otrzymało Nagrodę Nobla.Prace trwają już na etepie pojedyńczych komórek.Co istotne ,to nie samo zjawisko a elementy zmienne(bo to można już wykorzystać praktycznie-o tym zjawisku wspominałem w Danusiowym temacie.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Odkrycie aury?

Post autor: Sandra »

Kiedyś z ciekawości zrobiłam sobie takie zdjęcie aparatem, bardzo fajne kolorki wyszły na tym zdjęciu. :D
Jack. Bauer
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 04, 2010 8:22 pm
Lokalizacja: 324.7
Kontakt:

Re: Odkrycie aury?

Post autor: Jack. Bauer »

Bardzo dawno temu odkryłem nie, Aurę, tylko Laurę, biedaczka tak się schowała w dzieciństwie podczas zabawy w chowanego, że nikt jej nie znalazł, dopiero po remoncie w domu, jak stare tynki trzeba było skuwać to okazało się że ten łuk na ścianie to ona :(
[ external image ]

They must find it difficult... those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority.


- Gerald Massey







Moje imię po japońsku:



ジャツェック
Joz
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 13, 2010 11:34 am
Kontakt:

Re: Odkrycie aury?

Post autor: Joz »

Orson tylko kto to mitologizuje czy ci co widzą aurę czy ci co niewidzą .
drodwer
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 04, 2013 2:41 pm

Re: Odkrycie aury?

Post autor: drodwer »

Bardzo stary temat, ale przeglądam forum i się na to natknąłem.Jeśli kogoś to jeszcze interesuje to aurę posiadają nie tylko organizmy żywe, wszystko ma swoją aurę. Rzeczy zwykła,np. krzesło mają aurę neutralną. Nie mam żadnego kontaktu z aurami i średnio mnie to interesuje, ale mój kolega widzi aury od dzieciństwa. Mówił że każda rzecz ją ma, a ludzie i istoty żywe mają różne , zależy od uczuć i nastawień jakie mają. Potrafił np. rozróżnić czy myślę o czymś pozytywnym lub negatywnym bo aura ludzi się zmienia. To ciekawe bo on widzie aury od zawsze. Jak my widzimy wie tylko z telewizji, bo aurę emituje telewizor, a w filmach nie ma aur. Postrzegać aury można różnie niektórzy widzą aury emocji inni zmęczenia itp. Sorki że odkopuje temat, ale a nóż ktoś jest tym zainteresowany, a w internecie mało jest tematów na takie tematy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”